Глохнет

Автор Markysha, 02 Березня 2019, 21:01:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Markysha

Дорогие форумчане, прошу помощи. Суть в том, что славутка глохнет, когда выживаешь сцепление и переходишь на нейтралку, на ходу. Такая проблема уже довольно давно. Наблюдалась ещё до установки ГБО, но на газу, в принципе, таже ситуация.
На диагностику гонял, конкретно ничего не сказали. Менял регулятор ХХ, чистил дроссельную заслонку, менял датчик температуры ОЖ, блок зажигания, датчик вращения коленвала.
Проблема особенно явно проявляется когда нужно сделать маневр на пару-тройку метров назад или вперед, выехать со двора, скажем, после выжимания сцепления машина глохнет.

Володимир

Додай паливоподачі на ХХ. Двигун який?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Markysha

Цитата: Володимир від 03 Березня 2019, 11:45:38
Додай паливоподачі на ХХ. Двигун який?
Тобто додати обертів на ХХ?
МеМз 1.3 инжектор.

Володимир

Цитата: Markysha від 03 Березня 2019, 16:56:25
Цитата: Володимир від 03 Березня 2019, 11:45:38
Додай паливоподачі на ХХ. Двигун який?
Тобто додати обертів на ХХ?
МеМз 1.3 инжектор.
Збільшити основну паливоподачу на ХХ, G0XX, але якщо на машині стоїть мікас 11.3, то там керуюча програма сама править цю паливоподачу по сигналу з датчика кисню, тому тут швидше за все треба перепрошивати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Markysha

Володимире, як можна дізнатися, до речі, версію прошивки? тільки у діагноста? Рік виготовлення останній, в яком їх випускали.

Vadim_K

Посмотреть что написано на блоке(под "барбачком").
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Володимир

Цитата: Markysha від 03 Березня 2019, 21:01:32
Володимире, як можна дізнатися, до речі, версію прошивки? тільки у діагноста? Рік виготовлення останній, в яком їх випускали.
Тоді 100% мікас 11.3 з 111-ю версією прошивки.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Markysha

на яку версію краще замінити цю прошивку?

Володимир

Цитата: Markysha від 05 Березня 2019, 09:28:28
на яку версію краще замінити цю прошивку?
Міняти треба тільки керуючу програму без таблиць на 096-ту версію, або в рідній 111-ій прошивці відключити опцію "Авторегулювання СО на ХХ", але халявний чіпексплорер цієї опції не має, можна відключити мпрограмою МікасОнлайн.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Markysha

Цитата: Володимир від 05 Березня 2019, 12:37:51
Цитата: Markysha від 05 Березня 2019, 09:28:28
на яку версію краще замінити цю прошивку?
Міняти треба тільки керуючу програму без таблиць на 096-ту версію, або в рідній 111-ій прошивці відключити опцію "Авторегулювання СО на ХХ", але халявний чіпексплорер цієї опції не має, можна відключити мпрограмою МікасОнлайн.
Тобто, якщо це зробити, то проблему буде вирішено раз і назавжди?
Ще дещо, я не зовісім зрозумів ось цю частину повідомлення:
Цитувати виділенеале халявний чіпексплорер цієї опції не має, можна відключити мпрограмою МікасОнлайн.
Можна розтлумачити, для невігласа? :dunno:

Володимир

Цитата: Markysha від 05 Березня 2019, 19:40:27
Цитата: Володимир від 05 Березня 2019, 12:37:51
Цитата: Markysha від 05 Березня 2019, 09:28:28
на яку версію краще замінити цю прошивку?
Міняти треба тільки керуючу програму без таблиць на 096-ту версію, або в рідній 111-ій прошивці відключити опцію "Авторегулювання СО на ХХ", але халявний чіпексплорер цієї опції не має, можна відключити мпрограмою МікасОнлайн.
Тобто, якщо це зробити, то проблему буде вирішено раз і назавжди?
Мікас перестане сам коригувати G0XX.
Цитата: Markysha від 05 Березня 2019, 19:40:27
Ще дещо, я не зовісім зрозумів ось цю частину повідомлення:
Цитувати виділенеале халявний чіпексплорер цієї опції не має, можна відключити мпрограмою МікасОнлайн.
Можна розтлумачити, для невігласа? :dunno:
:dunno:
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Markysha

#11
Я думав, що якщо є якась проблема в електроніці, то значить вийшов із ладу якийсь датчик. Добто, він посилає хибні данні. Це не той випадок?

Володимир

Щоби знати точно, то потрібно зробити діагностику. Також не було озвучено конфігурації обладнання, я даю рекомендації виходячи з стандартних умов, а що там на справді я не знаю.

Яке покоління ГБО? Датчик кисню в системі присутній?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Markysha

#13
ГБО другого покоління. Датчик кисню є і тому, через деякий час (а тепер і завжди) горить чек. Якщо скинути помилки, яких він нахватав, то чек загориться, але через деякий час.
Справа в тому, що діагностувати я намагався, але крім датчика кисню, помилок ніщо не видає. У всякому разі, у тих діагностів, в яких я бував.
До встановки ГБО була такаж сама історія, за тим вийнятком, що не горів чєк.

Markysha

Змінив датчик положення дросельної заслонки з контактного на безконтактний, ситуація стала трохи кращою: якщо машина прогріта, відповідно - редуктор теж, то машина не глохне. На бензині практично не їздив.
З помилок - були пропуски запалювання по всім чотирьом циліндрам. Їх онулили, треба поїздити, щоб просканувати машину знов й зрозуміти природу тих помилок.