Провали педалі газу на інжекторі

Автор юрик1980, 20 Березня 2019, 12:26:37

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

юрик1980

Добрий день.виникла така проблема при різкому нажаті педалі газу при рушані з місця  починаєтся провал педалі  потім машину прориває  буває часом в дорозі провал машина тупить мотор працює нормально  холостий хід теж нормальний при повільній їзді їде добре в чому причина? :dunno:

Володимир

Цитата: юрик1980 від 20 Березня 2019, 12:26:37
Добрий день.виникла така проблема при різкому нажаті педалі газу при рушані з місця  починаєтся провал педалі  потім машину прориває  буває часом в дорозі провал машина тупить мотор працює нормально  холостий хід теж нормальний при повільній їзді їде добре в чому причина? :dunno:
Треба пыдключити комп, і подивитись на сигнал з ДПДЗ, якщо стоїть резисторний, то могла доріжка протертись.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алек

Добрый день. Хочу поділитися проблемою. Славута інж 1,2 микас 10,3 при відпускні педалі газу на другий передачі на швидкості при ввімкненій передачі відбувається дерганя машини. На діагностиці був ДПДЗ провіряли все в порядку. У чому може бути проблема ще

Vadim_K

Цитата: Алек від 26 Червня 2019, 08:09:38
Добрый день. Хочу поділитися проблемою. Славута інж 1,2 микас 10,3 при відпускні педалі газу на другий передачі на швидкості при ввімкненій передачі відбувається дерганя машини. На діагностиці був ДПДЗ провіряли все в порядку. У чому може бути проблема ще
Не зовсім зрозуміла проблема. Смикається при відпусканні чи натисненні педалі газу?
Можливо смикання взагалі пов"язано з відривом подушок двигуна.
Можна подумати , що на ДПДЗ світ клином зійшовся.
А що РХХ, ДАД? В якому стані дросельний вузол? Який загальний пробіг авто? Після чого почалося смикання?
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Алек

Цитата: Vadim_K від 26 Червня 2019, 09:48:34
Цитата: Алек від 26 Червня 2019, 08:09:38
Добрый день. Хочу поділитися проблемою. Славута інж 1,2 микас 10,3 при відпускні педалі газу на другий передачі на швидкості при ввімкненій передачі відбувається дерганя машини. На діагностиці був ДПДЗ провіряли все в порядку. У чому може бути проблема ще
Не зовсім зрозуміла проблема. Смикається при відпусканні чи натисненні педалі газу?
Можливо смикання взагалі пов"язано з відривом подушок двигуна.
Можна подумати , що на ДПДЗ світ клином зійшовся.
А що РХХ, ДАД? В якому стані дросельний вузол? Який загальний пробіг авто? Після чого почалося смикання?
Пробіг 30 тис. Рхх новий  дросельний вузол чистий. ДАД провіряли на діагностиці сказали що працює. Смикається в основному на 2 передачі коли ВІДПУСКАЄШ ПЕДАЛЬ ГАЗУ на передачі

Алек

Цитата: Vadim_K від 26 Червня 2019, 09:48:34
Цитата: Алек від 26 Червня 2019, 08:09:38
Добрый день. Хочу поділитися проблемою. Славута інж 1,2 микас 10,3 при відпускні педалі газу на другий передачі на швидкості при ввімкненій передачі відбувається дерганя машини. На діагностиці був ДПДЗ провіряли все в порядку. У чому може бути проблема ще
Не зовсім зрозуміла проблема. Смикається при відпусканні чи натисненні педалі газу?
Можливо смикання взагалі пов"язано з відривом подушок двигуна.
Можна подумати , що на ДПДЗ світ клином зійшовся.
А що РХХ, ДАД? В якому стані дросельний вузол? Який загальний пробіг авто? Після чого почалося смикання?

Пробіг 30 тис. РХХ новий, дросельний вузол чистий. ДАД провіряли на діагностиці сказали що працює. Смикається в основному коли відпускаєш педаль газу на швидкості на 2 передачі на 3-4 теж але не так відчутною

Володимир

Цитата: Алек від 26 Червня 2019, 12:21:32
Цитата: Vadim_K від 26 Червня 2019, 09:48:34
Цитата: Алек від 26 Червня 2019, 08:09:38
Добрый день. Хочу поділитися проблемою. Славута інж 1,2 микас 10,3 при відпускні педалі газу на другий передачі на швидкості при ввімкненій передачі відбувається дерганя машини. На діагностиці був ДПДЗ провіряли все в порядку. У чому може бути проблема ще
Не зовсім зрозуміла проблема. Смикається при відпусканні чи натисненні педалі газу?
Можливо смикання взагалі пов"язано з відривом подушок двигуна.
Можна подумати , що на ДПДЗ світ клином зійшовся.
А що РХХ, ДАД? В якому стані дросельний вузол? Який загальний пробіг авто? Після чого почалося смикання?
Пробіг 30 тис. Рхх новий  дросельний вузол чистий. ДАД провіряли на діагностиці сказали що працює. Смикається в основному на 2 передачі коли ВІДПУСКАЄШ ПЕДАЛЬ ГАЗУ на передачі
Якщо при розгоні на низьких передачах також іде ривками, то раджу придивитись чи рівні шини, дуже добре діагностується на рівному асфальті коли машина йде накатом на малих швидкостях.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vadim_K

ХХ стабільний? При перегазовці на місці все нормально(обороти без проблем підвищуються і опускаються)?
Проявляється що на холодну що на гарячу?
Нема відповіді коли з"явився такий "баг"?
До речі ось недавно була в мене Славута 1,3 Мікас 11 на діагностиці. ХХ не стабільний, чек горить, смикається в русі.
Виявив відключений ДК(зі слів власника з відключеним їде краще). Підключив, помилки скинув, чек потух. Але ж ХХ майже не має - глохне після пуску і все.
Перепровірив усе - все в нормі. Вже хотів, як то кажуть, відпускати ні з чим. На останок вирішив скинути ЕБК і о чудо - все налагодилось. ХХ стабільний, двигун шепче.
Ймовірно ЕБК "доадаптувався" до "ручки".
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Алек


Володимир

Цитата: Алек від 26 Червня 2019, 17:13:32
А що таке ЕБК
Електронний блок керування, він же мікас.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алек

А є в когось параметри налаштування Мікас 10,3


Simbira

Цитата: юрик1980 від 20 Березня 2019, 12:26:37
Добрий день.виникла така проблема при різкому нажаті педалі газу при рушані з місця  починаєтся провал педалі  потім машину прориває  буває часом в дорозі провал машина тупить мотор працює нормально  холостий хід теж нормальний при повільній їзді їде добре в чому причина? :dunno:
Очень похоже на то что вышел из строя регулятор давления топлива. Если есть чем проверить давление, то проверяется он следующим образом: подключаешь манометр к рампе, на холостых давление должно быть около 2,5 атм, резко даёшь газу, давление должно скакануть гдето до 3-х.

Алек

а як його зняти там ж тиск в рампі,

Simbira

Цитата: Алек від 26 Червня 2019, 21:40:23
а як його зняти там ж тиск в рампі,
вот тут подробно описано как проверять давление кастарными методами
https://okeydrive.ru/kak-proverit-davlenie-v-toplivnoj-rampe/
а вобще есть прибор с переходниками под рампы любого авто(но дороговато както, от 550грн самое убогое китайское творчество)

Алек

А при заміні регулятора тиску коли відкрити трубки подачі палива з них же буде від тиску бензин текти. Як зняти тиск у рамі