Тече патрубок на пічку

Автор Lipovetsky, 04 Квітня 2019, 23:12:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Lipovetsky

Доброго дня. Знімав вчора рульову рейку для ремонту і коли відкручував її від кузова, то рукою відтягнув один з патрубків, що йдуть на пічку, і почув звук затягування повітря в нього, після цього потекла вода звідти. Я так зрозумів, що він тече. Потім заліз в салон, зняв коврики і помітив, що все мокре на підлозі, вся обезшумка і покриття зверху. Власне, хотів поцікавитись, це таке може бути через те що той патрубок тече? Чи це тече сама пічка вже? В як закрутити той патрубок, якщо там хамути в середині в кузові аж і туди залізти неможливо? Дякую за будь-яку інформацію.

Володимир

Я знімав праве колесо, і через вікно рулювої тяги крутив хомут цвяхом зі спиляниним гострим кінцем, геморой ще той, але затягнув. Пробував ставити туди червячні хомути, то нічого не вийшло.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Олександр 1968

Скручувати можна коротким прутком(цвяхом)зігнутим під кутом,так зручніше.А ось поставити хомути,які затискаються ключем цілком реально.Саме головне при цьому правильне розміщення їх в тій вузькій кишені.В мене це вийшло принаймні.

Володимир

Цитата: Олександр 1968 від 05 Квітня 2019, 07:46:08
Скручувати можна коротким прутком(цвяхом)зігнутим під кутом,так зручніше.А ось поставити хомути,які затискаються ключем цілком реально.Саме головне при цьому правильне розміщення їх в тій вузькій кишені.В мене це вийшло принаймні.
В мене на карбовій таврії вийшло, а от не інжекторній ні, бо над патрубками іде жгут проводів від мікаса, і він мені завадив це зробити.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Олександр 1968

Я закручував знизу з ями.На крайній випадок можна зняти штани(на машині),рульову тягу а то і фільтр-один раз помучився зате потім легше.На мою думку.А якщо використати замозажимні,такі як на ланосі то довгими круглогубцями чи подібним інструментом взагалі пістня.

Lipovetsky

В мене там жгут проводів йде від мікаса і я не можу залізти туди зверху. Думав зляти воду взагалі з системи охолодження і пробувати якось мучитись та закручувати, але не впевнений, що вийде..

Сергей

Цитата: Lipovetsky від 05 Квітня 2019, 21:56:00
Думав зляти воду взагалі з системи охолодження
А от сюда по подробнее... Что, в системе залита вода?  :facepalm:

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Lipovetsky

Цитата: Сергей від 06 Квітня 2019, 15:13:55
Цитата: Lipovetsky від 05 Квітня 2019, 21:56:00
Думав зляти воду взагалі з системи охолодження
А от сюда по подробнее... Что, в системе залита вода?  :facepalm:
так, вода, бо недавно лоп патрубок біля радіатора і весь антіфріз пішов на землю, довелось аварійно заляти води, щоб доїхати додому. В мене шо не день то нові пригоди з тою машиною

Sergik32

стають там хомути гарно і без проблем, з ями закручуються, а можна і з середини трошки якщо того чобота зняти. головне перед тим промазати патрубки пічки герметиком і дати просохнути до стану коли до рук не липне, а тоді одягнути патрубки і зажати хомути
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: Lipovetsky від 04 Квітня 2019, 23:12:51
Доброго дня. Знімав вчора рульову рейку для ремонту і коли відкручував її від кузова, то рукою відтягнув один з патрубків, що йдуть на пічку, і почув звук затягування повітря в нього, після цього потекла вода звідти. Я так зрозумів, що він тече. Потім заліз в салон, зняв коврики і помітив, що все мокре на підлозі, вся обезшумка і покриття зверху. Власне, хотів поцікавитись, це таке може бути через те що той патрубок тече? Чи це тече сама пічка вже? В як закрутити той патрубок, якщо там хамути в середині в кузові аж і туди залізти неможливо? Дякую за будь-яку інформацію.
Якщо дійсно ослаб хомут став отакій і все пройде, проблема з патрубком став новий і такій же хомут:
https://4mycar.com.ua/goods_info?brand=VAG&number=N90687101&d=930670&gclid=Cj0KCQjw4qvlBRDiARIsAHme6ovmq5ojwkJVobhW9QNa37ibiuEf8-UAMq0cIb0jdJPoVfmNM0RDhHYaAtRtEALw_wcB
Ссилка приведена для розуміння конструкції хомута, а конкретно для кожного випадка необхідно підбирати необхідного діаметра.

Sergik32

цей хомут тримає, головне щоб патрубок був круглим а не сплющеним, бо тоді той хомут не тримає
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0