Не заводиться на бензині

Автор Русслан, 07 Липня 2019, 21:27:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Алекс

Цитата: Русслан від 08 Липня 2019, 12:19:52
В мене стоїть так - спочатку 1й паливний фільтр,  потім іде електроклапан ГБО, потім бензонасос, потім 2й паливний фільтр і карб. Можливо потрібно залити бензин в насос і нижче через патрубок 2гого фільтра тоді почне качати?  якщо насос пустий то і не качає...
Полагаю,его лучше заменить -для  надежности,э лклапан  поставить  после насоса,топл фильтр  вроде не рекомендуется ставить  под  сколько-нибудь  давление
Скорее всего в насосе звиздец диафрагме-высохла  и напруга,даже щас закачаешь -то гаплык всё одно  прийдет и бенз будет в поддоне
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Русслан

#16
Я так зрозумів що бензонасосу капець в любому випадку
? Можливо дійсно доцільніше поставити ЕБН? Як правильно його підключати і яка послідовність елементів у паливопроводі в моєму випадку?

Алекс

Возле бака дольше проживет,вернее может пережить хозяина
Salek,у этого насоса время закачки какое ?
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Русслан

Цитата: Salek від 08 Липня 2019, 17:03:33
Цитата: Русслан від 08 Липня 2019, 16:53:24
Можливо дійсно доцільніше поставити ЕБН? Як правильно його підключати і яка послідовність елементів у паливопроводі в моєму випадку?
Лучше так.
Цитата: Алексчук від 08 Липня 2019, 09:16:09
Если честно, я вообще себе на Таврию поставил прямо на выходе из бака, под днищем.
Но можно и под капотом.
Подключение зависит от того установлено ли у тебя реле разгрузки.
Да какие там элементы,насос и фильтр.
Фильтр лучше от инжа,в твоём случае хватит до конца жизни авто.
https://goo-gl.su/baap
https://goo-gl.su/Ew7Un
А електроклапан ГБО куди впихнути? ЕБН від чого краще заживити?

Алексчук

Цитата: Русслан від 08 Липня 2019, 12:19:52
В мене стоїть так - спочатку 1й паливний фільтр,  потім іде електроклапан ГБО, потім бензонасос, потім 2й паливний фільтр і карб. Можливо потрібно залити бензин в насос і нижче через патрубок 2гого фільтра тоді почне качати?  якщо насос пустий то і не качає...
Я бы поставил между электроклапаном и бензонасосом восьмерошный обратный клапан, это самый просто вариант. Подтянуть вакуумом (ртом) до заполнения первого фильтра и дальше закачать насосом.

Алексчук

Цитата: Salek від 08 Липня 2019, 19:45:51
:applause: :facepalm:
КЛАСС!!!
Газ закончился-лезь под капот бензин хлебать.
Ну просто ахуепиздинивающая система!!!
Интересный ты тип, Салек.  :popcorm: Такой с виду "правильный", а оно "вот ты какой Михалыч"  :-D

Русслан

Дякую всім за поради, буду виправляти...

Русслан

Цитата: Русслан від 08 Липня 2019, 20:31:55
Дякую всім за поради, буду виправляти...
В продовження теми - вирішив все-таки зняти бензонасос і подивитися в чому там справа. Як виявилось мембрана ціла не пересохша (правда знизу в маслі але напевно це так і має бути), клапана працюють нормально, шток з виду не роздовбаний. Подув у шланг на виході - продувається в карбюратор, потягнув зі шланга на вході - бензин в фильтр грубой очистки поступає але він порожній і потім бензин відходить вниз...  Напевно все зберу і поставлю клапан 8чний після бензонасосу бо перед ним стоїть клапан ГБО який закривається. Що то було я не знаю... Яка ваша думка?

Алекс

Клапана подсохли и не держат
Далi так i буде,пока клапан не перенесешь...насос должен быть с бензом всегда
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Русслан

#24
Цитата: Алекс від 09 Липня 2019, 19:52:41
Клапана подсохли и не держат
Далi так i буде,пока клапан не перенесешь...насос должен быть с бензом всегда
Який клапан перенести і куди саме? Я думаю клапан ГБО іде до бензонасосу а клапан зворотній після бензонасосу я правильно зрозумів?

Алекс

Цитата: Русслан від 09 Липня 2019, 23:25:32
Цитата: Алекс від 09 Липня 2019, 19:52:41
Клапана подсохли и не держат
Далi так i буде,пока клапан не перенесешь...насос должен быть с бензом всегда
Який клапан перенести і куди саме? Я думаю клапан ГБО іде до бензонасосу а клапан зворотній після бензонасосу я правильно зрозумів?
[/quote
Цитата: Русслан від 09 Липня 2019, 23:25:32
Цитата: Алекс від 09 Липня 2019, 19:52:41
Клапана подсохли и не держат
Далi так i буде,пока клапан не перенесешь...насос должен быть с бензом всегда
Який клапан перенести і куди саме? Я думаю клапан ГБО іде до бензонасосу а клапан зворотній після бензонасосу я правильно зрозумів?
5я минута
Зрозумiв як тлумачишь,але зробити треба по фэн-шую гбо -клапан перед карбом,между карбом и насосом
Это если не электронасос...
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Русслан

Цитата: Алекс від 10 Липня 2019, 13:46:45

5я минута
?
Цитата: Алекс від 10 Липня 2019, 13:46:45


Зрозумiв як тлумачишь,але зробити треба по фэн-шую гбо -клапан перед карбом,между карбом и насосом
Это если не электронасос...
Зрозуміло. І ще одне, прокладки між бензонасосом і блоком змазувати герметиком з обох боків, щось ніде не знаходжу?

Русслан

#27
Всім привіт, рапортую - ремкомплект до одного місця, поставив нову мембрану поставив нові клапана нічого не качало. Поставив нову мембрану поставив старі клапана, електроклапан ГБО поставив між карбюратором і бензонасосом обратку поставив перед бензонасосов як мені радили вище,  і о чудо, запрацювало!!! правда прийшлося випускний штуцер бензонасоса посадити на герметик бо він витягнувся коли хотіли зняти шланг. Висновок - ніфіга клапана не пересихають все працює чудово просто треба час від часу робити технічний огляд бензонасосу! Ще раз всім дякую за участь дещо нового дізнався!

Русслан


Алекс

Цитата: Русслан від 18 Липня 2019, 16:28:21
Да, бензонасос пекар.

Д'эффиктивные питерские менеджер ы  давно распихали все  производства по отдаленным провинциями Китая ...
У нас Пекар слово так себе ....немного ругательное
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328