не глушится

Автор Дмитртй, 30 Жовтня 2019, 14:44:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Дмитртй

Здравствуйте подскажите как правильно устанавливать крыльчатку нп моторчике печки славуты а то после замены движка не дует в салон, и ещё такая проблема влзникла после замены  при включенной печки авьо на глушится ключом в чем проблема?

Володимир

Цитата: Дмитртй від 30 Жовтня 2019, 14:44:42
Здравствуйте подскажите как правильно устанавливать крыльчатку нп моторчике печки славуты а то после замены движка не дует в салон,
Лопатки мають пути загнуті вперед, як на малюнку.

Цитата: Дмитртй від 30 Жовтня 2019, 14:44:42и ещё такая проблема влзникла после замены  при включенной печки авьо на глушится ключом в чем проблема?
Може бути таке що двигун не зупиняється доки крутиться пічка, бо моторчик пічки певний час доки крутяться крильчатки виробляє електроенергію яка утримує релле в замку запалювання.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Олександр 1968

Для початку не варто курочити пічку,попробувати поміняти полярність підключення мотора.І що значить не глушиться?Якщо зовсім то це запустився прихований ядрьоний реактор.Або проблеми з замком запалювання,чи його підключенням.Якщо ж глушиться зі запізненням то читаємо пост від Володимира.

Дмитртй

Почему сразу курочить сгорел мотор и я его поменял, опыта маловато вот думаю может не правильно установил крыльчатку.Глушится только когда ключ зажигания поворачиваеш против часовой стрелки до самого упора,а без печки сразу как крутнеш в лево

Олександр 1968

Курочить значить заново розбирати,хоча якщо подобається сам процес...Я мав на увазі що може мотор крутити не в ту сторону,просто попробувати поміняти місцями провода в розьємі до мотора.Для початку.

Дмитртй

#5
Владимир спасибо за рисунок только что посмотрел и к сожалению я их установил наоборот,прийдется всё переделывать ,не самое приятное занятие вынимать печку

Цитата: Олександр 1968 від 30 Жовтня 2019, 17:12:19
Курочить значить заново розбирати,хоча якщо подобається сам процес...Я мав на увазі що може мотор крутити не в ту сторону,просто попробувати поміняти місцями провода в розьємі до мотора.Для початку.
Я думаю дело в крыльчатке буду переделывать а вот почему не глушится я не знаю ,в электрику я не лез никуда

Володимир

Цитата: Олександр 1968 від 30 Жовтня 2019, 16:28:56
Для початку не варто курочити пічку,попробувати поміняти полярність підключення мотора.І що значить не глушиться?Якщо зовсім то це запустився прихований ядрьоний реактор.Або проблеми з замком запалювання,чи його підключенням.Якщо ж глушиться зі запізненням то читаємо пост від Володимира.
Зміна полярності нічого не дасть, вентилятор буде працювати але навпаки, тобто витягувати повітря з салону.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алексчук

Цитата: Володимир від 31 Жовтня 2019, 09:42:47
Цитата: Олександр 1968 від 30 Жовтня 2019, 16:28:56
Для початку не варто курочити пічку,попробувати поміняти полярність підключення мотора.І що значить не глушиться?Якщо зовсім то це запустився прихований ядрьоний реактор.Або проблеми з замком запалювання,чи його підключенням.Якщо ж глушиться зі запізненням то читаємо пост від Володимира.
Зміна полярності нічого не дасть, вентилятор буде працювати але навпаки, тобто витягувати повітря з салону.
Вентилятор или работает или нет, такова его конструкция, если неправильно поставить лопасти, то они просто будут крутиться, но при этом никакого эффекта.

Володимир

Цитата: Алексчук від 31 Жовтня 2019, 12:20:09
Вентилятор или работает или нет, такова его конструкция, если неправильно поставить лопасти, то они просто будут крутиться, но при этом никакого эффекта.
Подивись ще раз на малюнок, перестав лопасті в іншу сторону і застав двигун крутитись в іншу сторону, що получиться. Той самий вентилятор, тільки інший напрямок руху.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Григорий

В мене в гаражі є другий корпус пічки  з двигуном і я тренувався міняти напрямок обертів двигуна та переставляти крильчатки - нічого кращого я не домігся і дійшов висновку що інженери розумніші від мене.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Дмитртй

Вчера снова разобрал печку и развернул лопасти всё получилось дует как надо ,спасибо за советы.

Володимир

Цитата: Григорий від 01 Листопада 2019, 06:06:57
В мене в гаражі є другий корпус пічки  з двигуном і я тренувався міняти напрямок обертів двигуна та переставляти крильчатки - нічого кращого я не домігся і дійшов висновку що інженери розумніші від мене.
Це ж вентилятор діаметрального типу, зміна напрямків обертання нічого не дасть. Тут https://www.scat-technology.ru/article/vozduhopotok-v-ventilyatore/ можна почитати трохи більше.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алексчук

Цитата: Володимир від 31 Жовтня 2019, 12:26:29
Цитата: Алексчук від 31 Жовтня 2019, 12:20:09
Вентилятор или работает или нет, такова его конструкция, если неправильно поставить лопасти, то они просто будут крутиться, но при этом никакого эффекта.
Подивись ще раз на малюнок, перестав лопасті в іншу сторону і застав двигун крутитись в іншу сторону, що получиться. Той самий вентилятор, тільки інший напрямок руху.


Т.е. ты хочешь сказать, что если переставить лопасти и включить вращение в обратную сторону, то вентилятор будет работать и выполнять возложенную на него функцию?

Володимир

Цитата: Алексчук від 01 Листопада 2019, 13:38:34
Т.е. ты хочешь сказать, что если переставить лопасти и включить вращение в обратную сторону, то вентилятор будет работать и выполнять возложенную на него функцию?
Буде, тільки будеш гріти вулицю а не салон.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion