Прогрев авто до рабочей температуры

Автор DonEnrike, 12 Квітня 2020, 09:39:01

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

DonEnrike

Доброго ранку!
Славута 1.2, мікас 10.3+, прошивка 092, Gxx-58, Gob-155.
Така ситуація :
Останній час при прогріві авто таке враження, що забагата суміш. Раніше не звертав уваги, але вирішив розібратись в чому діло.
При старті двигуну повинні бути обороти прогріву, які згодом авто скидує, і завжди це було чути - явний перебіг з великих до менших. І не було запаху палива.
Тепер при старті двигуну зранку явно відчувається, що машина набирає оберти прогріву важче, з стартерних обертів до заданих в прошивці. Також не відчувається перехід з обертів прогріву до нормальних. Немає цього переходу з великих до меньших. Машина просто поступово їх збавляє, і  відчувається запах палива. Підключив компьютер, sens diag, і дивлюся на параметри. Якщо буде необхідно більш детально, я зможу записати логу Вашою програмою.
Бачу, що коли включається лямбда, то показник скаче з 1 до 0.8. Потім знову 1 і спускає до 0.8.
Машина при рушанні з місця на холодну( градусів так 30) давиться паливом.
При вигріванні до приблизно 70 градусів ( точно не пам'ятаю), бачу що лямбда тепер не скаче, а тримається
десь 0.82. При 80С, десь 0.90. При 92 - 0.99-1.01. При нормальній робочій температурі я бачу як з вихлопної йде пар і бризкає водою- суміш то виходить гарна.
І це мене ставить в куток.
По машині скажу, що я лазив до прошивок, але вчора завантажив рідну, нічого не змінилося.
Логи та скріни викладу пізніше.

DonEnrike

Забув вказати, при робочій температурі (92С), рхх 53, впорскування 4.2. Тиск в рампі 2.7 при працюючому.
Вище 92 температура в мене не піднімається, бо мудрив собі першу швидкість вентилятора обдуву.
Раніше були проблема з сильним нагрівом та клапанами, як я думав. Тут є тема на форумі, ви допомагали. Я навіть Капіталку робив, систему охолодження з ланоса передрав(з бачком від ланоса) радіатор міняв, прошивки як перчатки, розрізну шестерня тулив, і все до одного місця. А діло було в ДАД. По параметрам він правильно показує тиск при хз, а при роботі якась фігня. І температура нагріву повітря теж не вірно. Показує більше ніж була. Почтавиви такий же з розборки ланоса 1.4. І все стало гарно. Тут довга тема:
https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=15221.msg539229#msg539229

Куди мені дивитись, може кто вже стикався з таким.

igo61

Цитата: DonEnrike від 12 Квітня 2020, 09:41:32
розрізну шестерня тулив
Вопросик, даже два, если можно.
Шестерня без биений? Не продаётся?
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?