Промивка радіатора охолодження.

Автор ВКБ, 16 Червня 2020, 09:29:33

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Romka

Люди лимонною кислотою чистять, якщо треба швидко заморочитися в чистці.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Алекс

Цитата: Sergik32 від 17 Червня 2020, 10:03:08
краще візьми сироватки з сиру домашнього, пройдись по тих хто корову тримає. надійно і без ГМО
Был опыт,не советую ...остатки молока свернулись окончательно,и тут отключили воду ...на 8 й промывке со счета сбился
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

ВКБ

Цитата: Romka від 17 Червня 2020, 11:23:53Люди лимонною кислотою чистять, якщо треба швидко заморочитися в чистці.
Отож.

Цитата: Алекс від 17 Червня 2020, 11:25:16
Цитата: Sergik32 від 17 Червня 2020, 10:03:08краще візьми сироватки з сиру домашнього, пройдись по тих хто корову тримає. надійно і без ГМО
Был опыт,не советую ...остатки молока свернулись окончательно,и тут отключили воду ...на 8 й промывке со счета сбился
Отож
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

drone

Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Алекс

Радиатор если медный то каустической содой,реально мыл салонный
Строго по инструкции,пропорции и время .Вымыл даже давно забытый герметик металлокерамика
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

ВКБ

Алекс, таким методом иінус секас по зняттю
В принципі ревізія помпи мені треба і термостата. Вода і лимонна та пару днів дати простатись з відкритою пічкою крана. Злити ....промити і тосольчик або фвльтрований або свіжак.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

drone

Цитата: Алекс від 17 Червня 2020, 15:50:30
Радиатор если медный то каустической содой,реально мыл салонный
Строго по инструкции,пропорции и время .Вымыл даже давно забытый герметик металлокерамика
Я свои латунные мыл щавелевой кислотой. Когда покупал кислоту в магазине спросили зачем? Сказал, что на радиатор. Оказалось, что у них железнодорожники постоянно покупают щавелевую чтоб мыть медную посуду, теплообменники и т.д.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Алекс

Цитата: ВКБ від 17 Червня 2020, 16:14:15
Алекс, таким методом иінус секас по зняттю
В принципі ревізія помпи мені треба і термостата. Вода і лимонна та пару днів дати простатись з відкритою пічкою крана. Злити ....промити і тосольчик або фвльтрований або свіжак.

Есть мнение шо в стиралке лимонка жрет рамку бака...я бы не стал так делать ,зная фольгу радика Славки
Пошукай Трилон Б,рабочий раствор 20 грам на литр,если по тосола я бы сделал 10 грамм на литр
Такое количество можно найти\купить у нумизматов .Химбазы как правило торгуют от мешка 25 кг,я себе 2.5 кг покупал по обходной схеме,типо как закладки
Инфо по трилону в старых учебниках по груз авто
Как вариант вот есть еще молочная кислота,но инфа не имею
Лимонкой чайник мою,да ...но радик Славки у мну вызывает нездоровые ассоциации с шоколадкой ,т п ее оберткой
Полагаю,что  данный вопрос легко решается с Новой почтой -у Вас это не тут ..
Кто-то из форумчан всегда имеет бОльшие возможности перед другими
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

ВКБ

Забув геть, У мене в системі опалення додано тринатрійфосфат, було кг, але його відпускають лише юрлицям і можна лише заклалками брати. Мав з ним спаву, супер, руки після гаража як помию то як у хірурга чисті. Ніодна речовина так не чисте . Протнього тринатрійфосфат інфи багато в інтернеті. Його шукатиму.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

В мене оказується не тримає тиск 1 атм охооджуюча система, провалилась наполовину горловина бачка,  що може викликати перегрів. Слушна думка якогось чела з утуба, що коли немає тиску 1 атм пузирьки утворюютьмя в моторі і нн прилягає рідина до всієї площі картера і гірша теплопередача, потім різкий пепегрів зупиненого потока при відключеному чи на хх.
Бачек навесні міняв. Єдине - проламалась по торцю горловина.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Romka

Рекомендую поставити з фольца (дивись тему про бачок), бак з кришкою зараз буде коштувати трошки дорожче чим на славуту, але якіст не зрівняти, а конструкція краще не придумати. На завжди забудеш про бачки кришки і підтікання.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

ВКБ

Тілььки що поставив проклалку, вирізав від вугільного побутового фільтру від датчик тосолу і пробку з клапаном. Вирізав ножицями. Вона поглинула нерівноств. Вийшло герметично. Щас їду перевірю.

В поплавку і середині купа жижи, система працює але засрана я тягає соплі. Промивка однозначно в п.ятницю.

От у мене манічка ставити рідні запчастини, тобто конструктив, лише котушку іншу приліпив.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Цитувати виділенеЕсть мнение шо в стиралке лимонка жрет рамку бака
Крестовину, трёхлучевую.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Sadist