Промивка радіатора охолодження.

Автор ВКБ, 16 Червня 2020, 09:29:33

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Хтось промивав свій профілактично радіатор охолодження? Є сенс це робити?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

drone

Промывал СО на жигулях. Вышла оттуда куча разного овна. После этого печка снова начала жарить как ей и полагается.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

ВКБ

СО це радіатор теж основний великого кола в тому числі? Його знімати треба чи як?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

drone

Цитата: ВКБ від 16 Червня 2020, 10:49:31
СО це радіатор теж основний великого кола в тому числі? Його знімати треба чи як?
Я снимал и главный радиатор, и печку. Если чисто для профилактики, то думаю можно промыть и не снимая методом "газелевской помпы". 
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Romka

Лучше поставить в систему охлаждения фильтр грубы частиц с дополнительной сеткой, в одной из веток я описывал, за полгода вымыл около стакана рыжей жижи.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

ВКБ

Цитата: drone від 16 Червня 2020, 11:43:11
Цитата: ВКБ від 16 Червня 2020, 10:49:31
СО це радіатор теж основний великого кола в тому числі? Його знімати треба чи як?
Я снимал и главный радиатор, и печку. Если чисто для профилактики, то думаю можно промыть и не снимая методом "газелевской помпы". 
Що за метод?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Хімічні промивки канають не розбирая авто?
Вирішив що помпу зняти перевірити, термостат зварити перевірити.
Радіатор внучну основний перемацать перемить. За 13 років радіатор і системамне милась, бо не брикалась.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

основного радіатора знімати легко, от з пічкою то сєкас, але зняти і промити і купити нового ДААЗ для пічки. зато промиєш гарно і під тиском і просто як хоч.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Пічний знімав і мив, там красава все. Да, порнуха тоді вдалась. Кончили обидва і жужа і я. ))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

у мене як поперло ржавчину від ГРОМЕКСА зеленого то я промивав дистильованою і звичайною водою, навіть їздив на воді місяць, потім заливав прогрівав до 92 і знов зливав і так пару разів
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Алекс

Есть метод промывки Трилон Б ,в старых учебниках описан,и нумизматы пользуются для очистки своего хлама
На драйве чел пересчитывать на тосол ,т е вдвое меньшую дозу
Я не пробовал на Славке ,но на зилу после установки фильтра от Гура Волги грязи было дохрена-мелкой,и тут потекло везде где могло
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

ВКБ

Цитата: Алекс від 17 Червня 2020, 09:53:54
и тут потекло везде где могло
Я так поняв срач в системі був як герметик. Полікувавши ішемію отримали вскриту анєврізму )))

Може херякнути санті для унітазу чи доместос, нагріти та злити )))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

краще візьми сироватки з сиру домашнього, пройдись по тих хто корову тримає. надійно і без ГМО
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Тю, то тоді лимонної кислоти треба, я так накип і ванну чищу..
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

тю, то можеш шо хоч туди налити, хоч кокаколи, там ортофісфорна кислота, 25 грн - 1,5л, тобі тра літроф 4, хоч пише 7 а хер туди 7 влізе
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0