Заклинило гальма.

Автор romuald, 13 Вересня 2020, 11:06:54

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romuald

Минулого тижня виіхав з роботи і на першому ж поворті відчув, що педаь на гальма занадто тверда. Не доіхавши додому пару кілометрів зрозумів, що іх заклинює. Швиденько з'іхав на тротуар. Переднє ліве на стільки гаряче, що без рукавиць взятися не можна. Праве теж дуже гаряче. Зняв колесо, відкрутив фланець. Диск затиснутий колодками.  Відкрутив штуцер на супорті, трохи зтравив рідини - колодки відпустили диск. Тобто заклинило не супорт а скоріш за все ГТЦ. Доіхав до дому на ручніку. Купив новий ГТЦ, 1л Dot4. Замінив, прокачав гальма. Все стало нормально. Питання: ремонтується ГТЦ...?...чи зразу в металобрухт? Бо у мене років чотири назад була та ж ситуація. І за фірмовий ГТЦ з мене тоді зідрали 420 грн. а Агат коштував 130.

Момент

Срочно проверьте толщину тормозного диска за одно. Если меньше 8мм и колодки еа износе 2мм, то есть вероятность клина и там.
Проверьте вакуумный усилитель. Врят ли ГТЦ без участия вакуума усилителя произошло самоторможение. Врят ли пружина ГТЦ лопнула и как то заклинила.
Прокатайтесь без вакуумной трубки , заглушив ее, и посмотрите есть ли подклинивание.

ГТЦ ремонтопригоден в гаражных условиях если не процарапан цилиндр под манжеты.
Совершенствование безгранично.

Володимир

Цитата: romuald від 13 Вересня 2020, 11:06:54Питання: ремонтується ГТЦ...?...чи зразу в металобрухт? Бо у мене років чотири назад була та ж ситуація. І за фірмовий ГТЦ з мене тоді зідрали 420 грн. а Агат коштував 130.
Ремонтується, рекомендую ремкомплект кременчукрезинотехніка.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

romuald

Цитата: Момент від 13 Вересня 2020, 11:22:02
Срочно проверьте толщину тормозного диска за одно. Если меньше 8мм и колодки еа износе 2мм, то есть вероятность клина и там.
За місяць до цього замінив тормозні диски разом з колодками. Замінив пильники направляючих супорта а направляючі перечизтив та змастив. Правий супорт перебрав повністю, бо був надірваний пильник.
Цитата: Момент від 13 Вересня 2020, 11:22:02Проверьте вакуумный усилитель. Врят ли ГТЦ без участия вакуума усилителя произошло самоторможение. Врят ли пружина ГТЦ лопнула и как то заклинила.
Прокатайтесь без вакуумной трубки , заглушив ее, и посмотрите есть ли подклинивание.
У мене Таврія 1.1 92 р.в. без вакуумного підсилювача.
Цитата: Момент від 13 Вересня 2020, 11:22:02ГТЦ ремонтопригоден в гаражных условиях если не процарапан цилиндр под манжеты.
Тоді спробую ремонтувати...

Момент

При зборке ГТЦ особенно внимательно і промазав тормозной жидкостью собирайте Н-образную манжету (в сечении) крайнюю в цилиндре и ближнюю  к кремлению на кузове, что бы не срезало кромки  и не вызвало течь жидкости на стоящем авто особенно в холода. Вкладывать манжету методом показивпния кругами. При правильной установке течи гадамиине будет. Если срежет при брутальном монтаже...потечет этой зимой.
Совершенствование безгранично.

romuald

Я зразу не допер чому у мене коврик під водійськи сидінням наче мокруватий. А оце сьогодні глянув, так то не вода, то потік попередній ГТЦ. А пару місяців до того загорілась лампа рівня тормозної рідини. Долив, подивився всюди - ніде не тече...ото туди воно і потекло.

Sergik32

Ну ще я бачив відосик де в наші гальма підкладають по одній пластині(корпус тормозної накладки) зі сторони скоби супорта, тоєсть зовнішня сторона, це дає менший хід циліндрика при зношуванні колодок, я оце міняв колодки але чомусь такого не зробив. Може хто таке вже практикував то поділіться враженнями чи досвідом
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

romuald

Цитата: Sergik32 від 13 Вересня 2020, 15:47:37
Ну ще я бачив відосик де в наші гальма підкладають по одній пластині(корпус тормозної накладки) зі сторони скоби супорта, тоєсть зовнішня сторона, це дає менший хід циліндрика при зношуванні колодок, я оце міняв колодки але чомусь такого не зробив. Може хто таке вже практикував то поділіться враженнями чи досвідом
Теж бачив той відосик...але зробить таке не було змісту в зв'язку з встановленням нових дисків та колодок...

romuald

Поїздив з новим ГТЦ. Якось дивно. Давлю на гальма - все норм...і вільний хід і все. А коли пригальмував, повністью не відпустив і догальмовуєш, то педаль провалюється хоч і догальмовує. Думав повітря лишилось в системі. Загнав задницю на бордюр (щоб мордою вниз), знову провів процедуру прокачки. Наче трохи краще, але всеодно при догальмовуванні провал педалі є.

Момент

#9
Плохо прокачал. Именно воздух. Врят ли через манжеты в ГТ внутренняя утечка жидкости, разве что не по книге установил манжеты.
Совершенствование безгранично.

romuald

Я манжети не ставив в ГТЦ. Я взяв новий в зборі. А знятий Fenox думаю ремонтувати.

Момент

#11
Прокачай весь объем бутылки 0,3л по всем контурам и  все будет хорошо. Не мешай жидкости, при реакции выделяется водород, он и создает бульбы, как один из вариантов.
Совершенствование безгранично.

romuald

При замене ГТЦ прокачал все контура жидкостью из одной бутылки объемом 1 л. Так, для верности, чтобы полностью заменить всю жидкость. Жидкости малость осталось. Второй раз прокачивал используя остатки той же жидкости.

Vitaliy.

Цитата: romuald від 16 Вересня 2020, 15:21:37А коли пригальмував, повністью не відпустив і догальмовуєш, то педаль провалюється хоч і догальмовує.
Есть один момент, связанный с работой усилителя.
Цитата: Момент від 16 Вересня 2020, 17:02:13Не мешай жидкости, при реакции выделяется водород, он и создает бульбы
Водород? Поясните.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Момент

Причины образование газа две, при закипании и химреакции.
Если не было перегрева, но мешались разнотипные или разных производителей то возможна  химреакция, так как жидкость это углеродоводородные смеси , то при распаде образуется водород.
Естественно возможен подсос воздуха. Но это третья причина, износ манжет. Набор влаги в старую жидкость тоже ведет к химреакции со временем. Вот и думайте что происходило с системой торможения, перегрев, смешивание, старость жидкости, износ механических деталей.
Кстати несоответствующая резина таже при химреакции с тормозной газует водородом и соответственно разрушается.
Совершенствование безгранично.