Срочно. Як штатно стоять втулки опорні пластикові під передніми сидушками?

Автор ВКБ, 31 Жовтня 2020, 19:45:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Під передніми сидушками стоять дві втулки плистикові позаду. Це штатне їх місце чи можна переставити на перед чи прибрати, тим самим запрокинувши сидіння назад ?
Розібрав то треба порада зараз.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Kudrik

У меня так стояло с завода! Когда́ снимал-ставил сиденье, то всё поставил так, как было.
Сам подумай. И так в Таврии сидишь задом на асфальте, а ты хочешь ещё ниже копчик опустить....

KOT

Вопрос роста водителя, я думаю не зря в современных авто сиденья регулируются по высоте.

ВКБ

Пока поставив штатно. Заварив міцно електродом 3мм втулки спинки де м6 болтики тримають від запрокидання. бо одну вирвало.
Висота особо не змінюється, але здається так компортніше б було, підкоління менше в повітрі..хоча малопомітно.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Сволочь

Я их убрал с водительского. При моём росте 1,85 стало удобнее. Прочувствовал когда садился на пассажирское.
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

ВКБ

Дякую за відповіді, зробив висновок що ними можна не цуратись варівувати, а то і іншими втулками як кому треба.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Наваркою по торцю втулки наварив по максимуму ліпаком поров'ячим. Міцно. Красота там до спини. Варив еоектродом 3 струм 75А. Норм.



Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Це з іншої сторони як і було лишилось пропалу металу нема.
Тепер питання по водійському. Розхитується а потім шляпа втулки вилітає. Тримається лише на двох цих втулках від опрокидування.
З заводу на шляпі шестигранній з серкдини лише дві ляпки сварки. Довго не ходе.
На листовій сталі сидіння на пасажирському було три тріщини , зупинив свердлінням д.7мм за 1 см пепед тріщіною.. Тобто отвори то є ловушки для тріщин.

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.