Розподільчий вал

Автор Володимир, 23 Листопада 2021, 09:16:55

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Є в когось якась інформація про розподільчі вали від вирбника Дора Мелітополь? В автомагазинах зустрічав тільки відгуки на заводські розподільчі вали, але всі на них зараз матюкаються, по Дорі відгуків не знайшов.

Цитувати виділенеБрал не в этом магазине,с голограммой рыжий вал 3000 тысячи износ как при 250т! запчасти для ЗАЗ г
Цитувати виділенеК сожалению, тоже за год стерся 7-8 кулак. Пробег до 8 тысяч......
Цитувати виділенекупил в прошлом году в 2015 осенью, проехал не более 6-7 тис км и стерся 7 и 8 кулачек. На вид нормальный, но в ходу сырой, без обработки и закалки. Может попался брак - не знаю....







Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

#1
Цитата: Володимир від 23 Листопада 2021, 09:16:55без обработки и закалки.
По ходу таке "]без обработки и закалки.[ зараз в тренді повсимістно. І не тільки авто. Брав недавно булатівський "пропольнік-рихлітель" до мотоблока. Перевірити до отримання в руки практично не можливо. Стійка в ньому гнеться як тряпка.  }-) Я був в ауті. В то й же час практично така сама стійка сошніка, що ішов з мотоблоком форте - дійсно якісна. Пряма економія виробників на металі-гівно та пропуску закалки. Падлюкитатварі  }-) - одним словом.
Треба мати "Твердомеры металлов — приборы, позволяющие измерять твердость различных металлов без нарушения структуры и целостности контролируемого объекта. Для измерения твердости на поверхность объекта производится механическое воздействие, результат которого и определяет твердость. " - але ж вонипадлюки скаженно дорогі - від півштуки зелених. Оце 9000грн https://t-mg.com.ua/p705977906-tverdomer-dinamicheskij.html?source=merchant_center&gclid=CjwKCAiAv_KMBhAzEiwAs-rX1DUWrDXI9NKT_o89A1lhbUulvKQ3_ZRebKkGGPuSYj2EEpEj-60TgxoC5jsQAvD_BwE  Теоретично вскладчину втрьох -можна брати. А ще б краще прокат хоч за300-500 грн.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Dnestr

Цитата: Володимир від 23 Листопада 2021, 09:16:55Є в когось якась інформація про розподільчі вали від вирбника Дора Мелітополь?
На сайті дори розподільних валів не має.Тільки колінвали.

Володимир

Може є якась інфа по розподільчих валах виготовлених не на автозазі, бо в неті знаходжу відгуки тільки на вали автозаз, і вони вкрай негативні, бачу що навіть в продажі є виготовлені в китаї.

Распредвал 1,3 Sens, Таврія, Славута "P. R. C."
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion