Космический расход топлива

Автор Lasto4kinn, 31 Березня 2022, 02:27:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Lasto4kinn

Всем привет. Стал владельцем славуты. Покупал по соображениям расхода топлива на отцовском москвиче, да и хотелось уже свою машину.
Изначально, как поехал на ней в другой город - расход газа при скорости 90-100 составил 12 литров по трассе
Стало ясно, что пора что-то делать.
В первую очередь машину завёз к газовщикам, поменяли фильтр газовый, поднастроили редуктор. Через день опять в другой город - расход 13 литров по трассе.
По городу стабильно 14.
Поехал ещё к газовшикам и карбюраторщику, так как оказалось, что на бензине расход не лучше.
Настроили, замерял, по городу стало газа 13, по бензину пока ,то не понятно.
ПРОГРЕВАЮ НА БЕНЗИНЕ ВСЕГДА!
То есть расход газа, без учёта прогрева, 40-55 градусов на бензине - переключаюсь на газ.
Масло поменял, фильтра тоже, газовые, масла, воздухан.
Что может быть? Куда смотреть?
Кроме того, есть проблема, что кушает масло, скорее всего залягли кольца. Грешил на это, померяли компрессию: 12.5, в одном вроде 13.
По поводу стиля езды - пробовал по разному, максимально экономно, как только можно ездить - расход около 11.5 по трассе (80-90)
По городу максимально экономно(накаты, без резких ускорений, переключаемся 2.800-3000) - расход 13.
Куда смотреть?

Володимир

Цитата: Lasto4kinn від 31 Березня 2022, 02:27:14Куда смотреть?
Для початку перевірити мітки на газорозподільному механізмі, на колінчатому валі раджу орієнтуватись на мітку ВМТ на пластмасовому кожусі на мітку на шківі, тому що якщо орієнтуватись на штифт, то там мітка вказує на зуб який потрібно суміщати з штифтом, але так як огляд обмежений і нема можливості дивитись перпендикулярно, то получається зміщення.

Потім думаю варто збільшити кут запалювання, можливо попередній власник цього не зробив.


Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Може утічка бензину з системи?
При такому розході мала б глохнути якщо все іде в суміш і буде надбагата до 0,6 коеф кисню.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Romka

А також раджу негайно перевірити гальмівну систему, можливо вона закисла і пригальмовує весь час.
Потрібно вивісити кожне колесо, на нейтралі передні колеса мають вільно прокручуватись і робити хоча б пару обертів від запуску від руки, а задні (ручник опустити) крутитись майже як на велосипеді - вільно і з десяток обертів. Якщо ні негайно розібратись, що заважає і усунути.

Пригальмовування коліс може давати розхід до 15 л\100 км.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: ВКБ від 31 Березня 2022, 13:22:20
Може утічка бензину з системи?
Якщо вірити першому посту, то на газу таке саме.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Тоді надто збагачена суміш  як варіант. І чи круте на розгін 3..4тис в залежності від навантаження. Може на 1500 перемикає на вищу.
Це інжекток чи карбюратор.
При тахих розходах і надбагатій суміші має смердіти недопаленим паливом з вихлопної.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Lasto4kinn

По поводу тормозной - чувствовал бы, что наката нет, а так накат отличный.
По переключениям, переключаюсь около 2800-3000, как р говорил раньше
По поводу утечки бензина, проверял + под машиной всегда сухо, даже после прогрева.
Насчёт меток - интересно, займусь
Плюс, если бы только бензин, тут и на газу такая же фигня
Ездил к карбюраторщику и газовщику в одном лице - настраивали с газоанализатором

igo61

Проверьте метки ГРМ, как выше говорил Владимир и метки зажигания. Похоже на очень позднее. Чревато прогаром выпускных клапанов (если долго так ездить), особенно при работе на газу - там ещё раньше должен быть угол опережения. Цвет свечей можете показать? Должны быть слегка желтоватые.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Володимир

Цитата: ВКБ від 01 Квітня 2022, 07:15:50Це інжекток чи карбюратор.
На інжекторних авто до карбюраторщиків не їздять.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Цитата: Lasto4kinn від 01 Квітня 2022, 09:26:36
По поводу тормозной - чувствовал бы, что наката нет, а так накат отличный.
По переключениям, переключаюсь около 2800-3000, как р говорил раньше
По поводу утечки бензина, проверял + под машиной всегда сухо, даже после прогрева.
Насчёт меток - интересно, займусь
Плюс, если бы только бензин, тут и на газу такая же фигня
Ездил к карбюраторщику и газовщику в одном лице - настраивали с газоанализатором
Тоді полтергейст. Або банально невірний замір розходу. Формула літраж ділимо на кілометраж і множемо на 100.
І питання, заглохання є? Що з свічками, колір, зазор? Що з котушкою? Пропуски це теж розхід.
І є сморід з вихлопної?
Мій ррзхід зараз місто 70% траса 30% - 8,5 газ., динаміка середня, в основному 2 пасажира. Зимою 9..9.5 розхід. Суміш близька до 1
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Lasto4kinn

После карбюраторщика появились заглохания, когда только завелся, на горячую, если не прогазовался, то есть на газ понажимать, раз 5 - заглохнет, насос электрический, так что, вроде не должно такого быть.
По поводу свечей, буду откручивать, посмотрю, вообще была были, с белым налетом.

Lasto4kinn

По поводу не верного расчета - калькулятор в инете, или же сам считаю, да и по машине видно, если я на полном баке газа ( 30 литровый балон), ну помещается туда 27-28, проезжаю 200 км и глохну, явно что-то не то)

ВКБ

#12
quote author=Володимир link=topic=17624.msg560060#msg560060 date=1648800478]
Цитата: ВКБ від 01 Квітня 2022, 07:15:50Це інжекток чи карбюратор.
На інжекторних авто до карбюраторщиків не їздять.
[/quote]
Тюю, а я колись їздив до  карбюраторщика,  діагностував інж систему, магє він і карб і інжи і його так називали ))

**********

Як варіант пропуски запалення. Як взагалі динаміка, реакція на педаль газу?
І якщо грм перескочив, то дигаміка по педалі погана.
І питання, як температура мотора, тобто рідини?
Якщо перегрів і шумновато, то кути задрані або сильно великі запалення.

Тобто при справній магістралі палива  і нормальній компресії в циліндрах причина  може бути:
1Суміш неправильна занадто бідна чи багата
2Кути запалення в + чи - неправильні чи не регулюються по обертах
3Ремінь не по мітках грм + чи -
4Пропусти в циліндрах (дроти, свічки, котушка пробой)
5Підсос повітря лопнула вакумна трубка

В балоні на 30л у мене 24л газу потолок, так у мене налагоджено 80% лишку газофази.

Якщо і на газу і на бензі жере, схоже таки на грм і на кути запалення і саму якість іскри та зазору свічек, або підсос повітря. Пепевір всі трубочки для початку.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Lasto4kinn від 01 Квітня 2022, 14:12:34
По поводу не верного расчета - калькулятор в инете, или же сам считаю, да и по машине видно, если я на полном баке газа ( 30 литровый балон), ну помещается туда 27-28, проезжаю 200 км и глохну, явно что-то не то)
Міняй карбюраторщика.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: Lasto4kinn від 01 Квітня 2022, 14:02:46После карбюраторщика появились заглохания, когда только завелся, на горячую, если не прогазовался, то есть на газ понажимать, раз 5 - заглохнет, насос электрический, так что, вроде не должно такого быть.
На трамблері ще може не працювати вакумний октан-коректор, тоді кут запалювання буде запізним. Перед настройкою паливоподачі, потрібно привести в порядок запалювання, бо якщо запалювання запізнюється, то карбюраторщик по газоаналізатору виставив бідну суміш.

Тако варто глянути чи при втопленому підсосі повністю відкривається заслонка підсоса.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion