Продаю концевики дверей, надежные, вечные.

Автор Тмастер, 10 Липня 2023, 13:18:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: romuald від 13 Липня 2023, 09:00:37Нє...геркон доволі цікава штука. Але є одне питання: кузов авти магніттний сам по собі...тому мабуть і з розташуванням геркона та магніта треба поміркувати. Ото і з розміщенням магніта геморой. Думаю що в даному випадку треба знайти інший підхід, тобто не використовувати корпуси старих кнопок, бо вони теж залізні. І взагалі в автомобілях ніде не зустрічав вузлів з герконом. Хіба датчик Холла...але там трохи інше. Ще геркон, в силу своєї конструкції, часто розгерметизовується...тому пропадає контакт. Ще питання про вібрації...не знаю як геркон живе при постійній трясці. Це не критика...так, роздуми...
Якщо подивитись на виконання герконових кнопок чи давача рівня ОР в бачку, то там могніт у вигляді кільця, коли геркон опиняється в середині кільця, то контакти замикаються. Враховуючи запропоновану конструкцію кінцевиків, і розміщення в геркону в корпусі, то роль магнітного кільця тут виконує корпус вимикача при наближенні до нього магніта.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Тмастер

Цитата: Romka від 12 Липня 2023, 22:53:42Ого, які страсті!
І це в темі купи-продай!

Люди, будьте спокійнішими! Це і як до продавців, раціоналізаторів і до покупців! + обява в правильій темі.

Перші пости показали, як + так і - рішення. Далі продавець надає інструкцію, а покупець читаючи відгуки вирішує, що робити.

Ідея не лохотрон, але є свої нюанси. Якщо хтось залюбився з тими базарними кооперативними кінцевиками, аж в 4х дверях, то може спробувати. Головне знати, як це робити по кроково та й все. Мати інструкцію це є правильно.
150 грн не такі й вже великі гроші, щоб говорити про жлобство.

Щодо авто і жлобства. Про авто - це стереотип сформований ще жлобами та бідняками радянських часів.
Щодо критики і шкоди грошей (зі слів продавця раціоналізатора) - зробіть схожу конструкцію для іншого імпортного авто і зайдіть на форум, і запропонуйте. Повірте, відповідь буде аналогічна. Можете раціоналізувати іншу, якусь часто зламану деталь, та запропонувати за недорого. Думаю реакція буде теж "жлобська". Це нормально. Якщо комусь це  зайде, то він придбає. Інші ні. Більшість скаже вже готове рішення і не факт, що воно найкраще, але воно популярне.
Будьте спокійні, відкриті до зауважень та готові змінюватись для впровадження вашої ідеї, якщо вона дійсно гарна і не безглузда.
В импортныз авто, эта кнопка сделана соответственно всем узлам импортного автомобиля. В наших же машинах, эта деталь сделана через одно место, уже на поколениях вазов типа калина уже другой концевик идет..
Поэтому импортные концевики в модернизации не нуждаются. Да и многие и на эти не жалуются..

Тмастер

Цитата: romuald від 13 Липня 2023, 09:00:37Нє...геркон доволі цікава штука. Але є одне питання: кузов авти магніттний сам по собі...тому мабуть і з розташуванням геркона та магніта треба поміркувати. Ото і з розміщенням магніта геморой. Думаю що в даному випадку треба знайти інший підхід, тобто не використовувати корпуси старих кнопок, бо вони теж залізні. І взагалі в автомобілях ніде не зустрічав вузлів з герконом. Хіба датчик Холла...але там трохи інше. Ще геркон, в силу своєї конструкції, часто розгерметизовується...тому пропадає контакт. Ще питання про вібрації...не знаю як геркон живе при постійній трясці. Це не критика...так, роздуми...
Уже всё продумано и работает, магнит напротив концевика на дверь, всё четко срабатывает.Никакого гемороя, думаю на юстировку магнита уйдет минута, милиметр выше ниже и срабатывание как вам нужно. Герконы импортные, платсмассовый корпус, это не стекло советское. На базе старой кнопки проще всего создать эту конструкцию, изобретать велосипед совсем не стоит..

Тмастер

Цитата: Romka від 13 Липня 2023, 10:11:45А ще можна піднести сильний магніт до дверей і відчинити без спрацювання сигналізації.
Не пробовал, но там же точность нужна магнитного поля, дверь закрыта, ставим магнит, мы же не знаем в каком положении он воздействует на геркон, открываем дверь и только тогда видим отключил ли он геркон. Да и кто ж знает о герконовой кнопке? кроме нас с вами.   :)

Тмастер

Цитата: Володимир від 13 Липня 2023, 12:08:26
Цитата: romuald від 13 Липня 2023, 09:00:37Нє...геркон доволі цікава штука. Але є одне питання: кузов авти магніттний сам по собі...тому мабуть і з розташуванням геркона та магніта треба поміркувати. Ото і з розміщенням магніта геморой. Думаю що в даному випадку треба знайти інший підхід, тобто не використовувати корпуси старих кнопок, бо вони теж залізні. І взагалі в автомобілях ніде не зустрічав вузлів з герконом. Хіба датчик Холла...але там трохи інше. Ще геркон, в силу своєї конструкції, часто розгерметизовується...тому пропадає контакт. Ще питання про вібрації...не знаю як геркон живе при постійній трясці. Це не критика...так, роздуми...
Якщо подивитись на виконання герконових кнопок чи давача рівня ОР в бачку, то там могніт у вигляді кільця, коли геркон опиняється в середині кільця, то контакти замикаються. Враховуючи запропоновану конструкцію кінцевиків, і розміщення в геркону в корпусі, то роль магнітного кільця тут виконує корпус вимикача при наближенні до нього магніта.


кольцо в поплавке сделано потому что, это как направляющая поплавка, магнитное поле в любой форме магнита онинаково..

Тмастер

Цитата: Олександр 1968 від 11 Липня 2023, 23:23:07Коли навіть аматори щось кдепають для продажу то додають якусь писульку по монтажу-настроюванні.Що ж мені пропонує ображений раціоналізатор?Купити в нього чотири допиляних кінцевичка(залитих копійчатих герконів)за 600 гривень.Потім пошукати і підібрати магнітики.Ще погратися з кріпленням та настроюванням.Не зацікавило мене ні це ні попередні колодки для проточування дисків.Щодо жлобства.Порада автору Завалити свій їбальник.І пошукати на других форумах своїх шанувальників.

Порушення розділу 4.10 - ображають честь та гідність співрозмовників, підбурюють до розв\'язання міжусобних конфліктів; 15%
А ты чё бесишся, зависть сильная? Сам то чё подобное в жизни придумал? не?  Сам на што способен то, кроме критики, зависти, агресии, оскорблений?

Олександр 1968

Колодок проточних для дисків багато продав винахідник ти наш.До інших хто тут дуже хвалить цю хню.Довжину кінцевика бачили?Величину геркона можна уявити.При потужності лампи салона в 5 ватт,величина струму буде 0,4 ампера.Плюс струм холодного стану лампи в момент ввімкнення пару ампер.Дехто хоче і 10 ват.Перевірте ТТХ цих малючків і тоді можна буде глворити про вічні вимикачі.

Romka

Підтримую, геркон обмежений струмом пропускання і там він малий.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Тмастер

Цитата: Олександр 1968 від 13 Липня 2023, 22:40:18Колодок проточних для дисків багато продав винахідник ти наш.До інших хто тут дуже хвалить цю хню.Довжину кінцевика бачили?Величину геркона можна уявити.При потужності лампи салона в 5 ватт,величина струму буде 0,4 ампера.Плюс струм холодного стану лампи в момент ввімкнення пару ампер.Дехто хоче і 10 ват.Перевірте ТТХ цих малючків і тоді можна буде глворити про вічні вимикачі.
Продал намого меньше чем ты людей оскорбил.. хамло ты наш.. Довжина стандартная. такая как и была изначально. Геркон 100 вольт 0,5 ампер. https://radiostore.com.ua/ua/p563091382-gerkon-gps-14b.html
Да, с лампой Ильича ему будет не легко работать, но это же прошлый век, а у кого еще эти лампы стоят? ставьте лед..

Олександр 1968


Тмастер

Цитата: Олександр 1968 від 14 Липня 2023, 16:50:22Менше однієї штуки?Це зальот.
Ты хочеш сказать ты одного меня за всю жизнь оскорбил, с чего такая избирательность?

Олександр 1968

Ти назвав всіх власників таврій і славут жлобами,я відповів відповідно.А ти АСкарбілася.А на абіжених як відомо хуй кладуть і воду возять.Коли хочеш щось продати людям,які на цьому форумі удосконалюють цілі системи авто,розбираються в електриці і електроніці(я не про себе,якщо що),то не треба вмикати режим суперменеджера:"в мене все саме найкраще,практично вічне,ніхто до мене до цього не додумався і т.д".Тут так не вийде.Перечислив переваги,перечисль умови при яких ці переваги будуть реалізовані.А то-ви виграли мільйон щасливчик!А вже потім з'являються якісь нюанси.