Продаю концевики дверей, надежные, вечные.

Автор Тмастер, 10 Липня 2023, 13:18:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Тмастер

Опять модернизация существующих деталей, от меня. Многие должны знать,что концевики дверей- вещь не надежная, вечно закисают, окисляются, не контачат. Влага, перепад температур, а большинство контактов в наших машинах не защищены от этого, по простоте и экономии. Наши конструкторы посчитали, что и так сойдет.. А концевик двери нынче не только зажигает лампочку в салоне, а и отвечает за сигнализацию, при открытии двери.. Это поважней функция. И вот концевик не сработал и ворам можно лезть в салон.. Да и часто слышу как с сигнализации сняли, пипикнули, открывают дверь, а сигналка не отключилась и поняла что дверь не была открыта и недоумевающий, невнимательный хозяин вызывает срабатывание сигналки вибрацией, долго тыкает в брелок сигналки непонимая чего она орет..
Так вот я доработал стоковый концевик, вставил в него геркон, загерметизировал и получил надежную деталь. Геркон герметичный, контакты не подвержены влаге, срабатывает от магнитного поля. Ставим магнитик на дверь напротив концевика и вуаля, получаем решонный вопрос навсегда. Цена 150 грн с магнитом.

Олександр 1968

Ставим магнітик-це як?Лежачи,стоячи,на шмарклі,епоксидку,китайський суперклей?.А як відпаде?Відстань від магніта до геркона,при якій йде спрацювання сантиметрів п,ять?Регулюємо проставками з алюмінію?Я колись на шкоду А5 пробував ліпити подібне з геркону та магніту,щоб зекономити клієнту гроші.Ненадійно,неточно.Як костиль підійде.Почистивши штатний вимикач,та змастивши якимись змащувачем маємо простий і доступний метод виправлення ситуації.

Romka

У мне на дверцях лючка бака стоїть геркон і магніт для підключеня до сіги. Зроблено в цілях безпеки.
Працює. Але мороки з юстуванням магніту зазнав нормально. Та пару раз губив магніт за 10 років.
Тому є над чим задуматись.
Кінцевики на дверях пару раз не спрацьовували, але на новій автівці були оброблені силіконовим спреем. При не спрацюванні пшикав очисником карба, 10ток натискань, потім ВД40, натискання, знову карблінер і силіконовим спреем. Все це без знімання кінцевика. Все працює.
Тут вирішувати кожному самому.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Тмастер

Цитата: Олександр 1968 від 10 Липня 2023, 20:41:46Ставим магнітик-це як?Лежачи,стоячи,на шмарклі,епоксидку,китайський суперклей?.А як відпаде?Відстань від магніта до геркона,при якій йде спрацювання сантиметрів п,ять?Регулюємо проставками з алюмінію?Я колись на шкоду А5 пробував ліпити подібне з геркону та магніту,щоб зекономити клієнту гроші.Ненадійно,неточно.Як костиль підійде.Почистивши штатний вимикач,та змастивши якимись змащувачем маємо простий і доступний метод виправлення ситуації.
Ставить можно как вам удобно, хоть лежачи хоть стоячи.. Или вам инструкция нужна для всего?на европейский стандарт,для чайников, как вкрутить лампочку.. Магнитик ставится на дверь, напротив концевика, магнит магнитится к железу, поэтому можно не фиксировать дополнительно клеями, но для большей надежноти можно посадить на клей, любой, который вам понравится, который клеит метал.
Регулировка нужна, в пределах пару милиметров перемещаем магнит, закрывая дверь, смотрим на срабатывание и ставим магнит в положение страбатывания. У геркона особенность, при размыкании ему нужно ближе магнит, отключается при закрытии двери на 1-3 см до полного закрытия. При открытии замыкание происходит на большем растоянии, тоесть санитиметров на 5 открытия двери. Срабатывают четко, один раз настроили и всё.

Тмастер

Я готов был к скептицизму, это такой менталител тавровода штоли, такое всегда прослеживается. Мне говорят што все тавроводы жлобы и от того и такая картина. На таврюх гонят, гавно машина, то ненадежно, то хреновое, но когда людям предлагаеш деталь, узел, модернизированный, совершенствованый, надежный, то все встают в позу и начинают критиковать и хвалить стоковую конструкцию, и што ничего страшного, смажем, подпилим, подстукаем, купим таокое же новое и всё гуд.
Скажите, это действительно изза жлобства и синдрома жертвы, типа если я сделаю машину хорошей, то ненашто жаловаться будет..  Помню сколько было критики на спирты от примуса мои несколько проэктов не пошли.. Все одно и тоже..
А ведь это даже не бизнес, тут завидовать нечему, денег особо на этом не заработать, я вобще ради денег не живу, это творчество, по себистоимости почти, плюс некая благодарность, за идею, за исполнение..
Сделал партию небольшую, разместил обьявы, не пойдет, ок, сверну и тогда будете мазать, менять, как вам угодно..

Тмастер

Никаого маркетнга, я ничего не впариваю, не барыгую, не обманываю.. Голая правда, но народ уже в правду не верит и не ведется, подвох ищут, а под пресом маркетинга, ведутся на всякий лохотрон..

Олександр 1968

Коли навіть аматори щось кдепають для продажу то додають якусь писульку по монтажу-настроюванні.Що ж мені пропонує ображений раціоналізатор?Купити в нього чотири допиляних кінцевичка(залитих копійчатих герконів)за 600 гривень.Потім пошукати і підібрати магнітики.Ще погратися з кріпленням та настроюванням.Не зацікавило мене ні це ні попередні колодки для проточування дисків.Щодо жлобства.Порада автору Завалити свій їбальник.І пошукати на других форумах своїх шанувальників.

Порушення розділу 4.10 - ображають честь та гідність співрозмовників, підбурюють до розв\'язання міжусобних конфліктів; 15%

Toris

Цитата: Тмастер від 11 Липня 2023, 16:00:21Скажите, это действительно изза жлобства и синдрома жертвы
Особисто у мене - так, страшне жлобство і просто гігантичний синдром жертви! Вдушусь, але зайву копійчину не вкину в автомобільчик, хай так якось їздить. Шини рідні, заводські; масло в моторі розливне, міняю кожні 20 тисяч або раз на 5 років; авто на газу, клапани регульовані ще заводом; антифриз також рідний. То хай лошари трусять гаманцем над покращеннями, лиють синтетику та купують ламборгінії оті снобістичні, а в нас і так усе гасає прудко та хвацько. Економне авто! Пишаюсь! :-D

P.S. Стосовно власне геркона - може й непогана штукенція. От тільки у славутці моїй не було лампочки відкритого салону. І в автомобільчиках форумців також немає ні таких лампочок, ні контактів. Конструктивно не передбачено. Тобто цільова аудиторія даних Ваших виробів на даному форумі дуже мала, аж цілих три ланоси і власники їхні ще й руками вміють користуватись. Тобто геть не збираються підтримувати торгівлю, бешкетники. :nea:

User2108

Олександр 1968, він по 150 з магнітиком продає.
Toris, в інжекторних люксах, ліхтарик салону засвічувався.
До автора, заводські кінцевики були надійні, служать майже до кінця терміну володіння авто, заміни потребують вкрай рідко, автобазарні/магазинні - лотерея, але якщо зайти і потримати в руках швидко вибраковуються. Ставляться легко і без танців з налаштуванням. Встановлюються лише при ремонті чи на авто, яке не мало їх взагалі.
Ідея цікава, але не раціональна з точки зору придбання/встановлення на славутах/тавріях.

Toris

Цитата: User2108 від 12 Липня 2023, 08:29:37Toris, в інжекторних люксах, ліхтарик салону засвічувався.
Блін, точно, це ж воно і є, у мого карбо-люксового славутка салон також умів підсвічуватись при відкритті дверей!
Перепрошую Тмастера та форумців за мою хибну думку.
Мабуть, не варто мені вночі ходити до форуму...

Олександр 1968

Прикольно.Французький письменник-фантас(Гондон) обізвав жлобами всіх хто не ведеться на його продажі,і форум проковтнув і облизався,разом з модераторами.Вітаю!

Володимир

Цитата: Олександр 1968 від 12 Липня 2023, 12:45:52Прикольно.Французький письменник-фантас(Гондон) обізвав жлобами всіх хто не ведеться на його продажі,і форум проковтнув і облизався,разом з модераторами.Вітаю!
Я не читаю всі пости підряд, інколи просто нема часу, особливо якщо тексту дуже багато, цей прочитав і відреагував згідно правил форуму. Якщо десь були порушення ні які жоден з модераторів не звернув увагу, тисни кнопку поскаржитись, хтось відреагує.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Ого, які страсті!
І це в темі купи-продай!

Люди, будьте спокійнішими! Це і як до продавців, раціоналізаторів і до покупців! + обява в правильій темі.

Перші пости показали, як + так і - рішення. Далі продавець надає інструкцію, а покупець читаючи відгуки вирішує, що робити.

Ідея не лохотрон, але є свої нюанси. Якщо хтось залюбився з тими базарними кооперативними кінцевиками, аж в 4х дверях, то може спробувати. Головне знати, як це робити по кроково та й все. Мати інструкцію це є правильно.
150 грн не такі й вже великі гроші, щоб говорити про жлобство.

Щодо авто і жлобства. Про авто - це стереотип сформований ще жлобами та бідняками радянських часів.
Щодо критики і шкоди грошей (зі слів продавця раціоналізатора) - зробіть схожу конструкцію для іншого імпортного авто і зайдіть на форум, і запропонуйте. Повірте, відповідь буде аналогічна. Можете раціоналізувати іншу, якусь часто зламану деталь, та запропонувати за недорого. Думаю реакція буде теж "жлобська". Це нормально. Якщо комусь це  зайде, то він придбає. Інші ні. Більшість скаже вже готове рішення і не факт, що воно найкраще, але воно популярне.
Будьте спокійні, відкриті до зауважень та готові змінюватись для впровадження вашої ідеї, якщо вона дійсно гарна і не безглузда.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

romuald

Нє...геркон доволі цікава штука. Але є одне питання: кузов авти магніттний сам по собі...тому мабуть і з розташуванням геркона та магніта треба поміркувати. Ото і з розміщенням магніта геморой. Думаю що в даному випадку треба знайти інший підхід, тобто не використовувати корпуси старих кнопок, бо вони теж залізні. І взагалі в автомобілях ніде не зустрічав вузлів з герконом. Хіба датчик Холла...але там трохи інше. Ще геркон, в силу своєї конструкції, часто розгерметизовується...тому пропадає контакт. Ще питання про вібрації...не знаю як геркон живе при постійній трясці. Це не критика...так, роздуми...

Romka

А ще можна піднести сильний магніт до дверей і відчинити без спрацювання сигналізації.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4