Увага, не куштуйте булки з маком якщо хочете сідати за руль

Автор Stick2, 11 Січня 2024, 18:58:56

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Stick2

Доброго часу доби, нещодавно зупинили за неправильну парковку виписали постанову, так як працюю в різні зміни на підприємстві завжди похмурий і стомлений відповідно в даному випадку їм не сподобалися мої червоні очі, тож вони запропонували пройти мед обстеження на наркотичне спяніння, я без супротиву погодився і наголосив, що вони дарма витратять свій час. Сам я з смт.Новгородка, проходити можна тільки в м.Кропивницькому на так в народі званому 2б, певно що якщо не помиляюся нарк диспетчер розташований на вул.Балашовка 2б. Перевірили пахові частини, руки, очі на реакцію на світло, пройшов драгер що показало по 0 і відповідно здав мочу на аналіз і забувся.Проходить місяць зводять поліціянти просять приїхати до Кропивницького там забирають ліцензію водія видають тимчасовий на основі що в Сочі були знайдені опіати, а саме як я вже поцікавився на 2б коли забирав свій примірник аналізу то саме морфін. Як це вийшло в той же день коли я проходив обстеження я в магазині без задньої думки накупив собі здоби з маком, щоб заходячись з чаєм чи молоком і тут на на аналіз таким чином попав, взагалі наркотичних препаратів не вживаю і не думаю адже постійно за кермом та взагалі дуже багато в житті приємніших є моментів від яких можна кайфувати ось так. Помоніторив випадки,то дійсно так як тест у них є накшталт як тест на вагітність і він є дуже чуттєвий навіть якщо з харчового маку синтезується в організмі трішки там мг опіатів що безпосередньо не призведе до наркотичного опяніння,то тест покаже позитивний результат, ситуація звісно дуже на перший погляд абсурдна але мені завжди везе круче чим покійникам відповідно попав в цей процент булнакр

vladishtm

Теоретично... якщо за покупку розраховувався карткою, або мав чек від покупки, чи може навіть свідок покупки, вживання... :dunno: можливо міг би оскаржити чепез суд  :dunno:  а так... хто з нас певен  чого там насправді в тих булочках... зараз ще купа всяких замінників смаку....короче жуть
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

_Oleksandr_

Цитата: Stick2 від 11 Січня 2024, 18:58:56вони запропонували пройти мед обстеження на наркотичне спяніння
Не забувайте шо у нас "планова економіка". Все шо завгодно напишуть, аби закрити норму по правопорушенням.

Володимир

Цитата: Stick2 від 11 Січня 2024, 18:58:56Доброго часу доби, нещодавно зупинили за неправильну парковку виписали постанову, так як працюю в різні зміни на підприємстві завжди похмурий і стомлений відповідно в даному випадку їм не сподобалися мої червоні очі, тож вони запропонували пройти мед обстеження на наркотичне спяніння, я без супротиву погодився і наголосив, що вони дарма витратять свій час. Сам я з смт.Новгородка, проходити можна тільки в м.Кропивницькому на так в народі званому 2б, певно що якщо не помиляюся нарк диспетчер розташований на вул.Балашовка 2б. Перевірили пахові частини, руки, очі на реакцію на світло, пройшов драгер що показало по 0 і відповідно здав мочу на аналіз і забувся.Проходить місяць зводять поліціянти просять приїхати до Кропивницького там забирають ліцензію водія видають тимчасовий на основі що в Сочі були знайдені опіати, а саме як я вже поцікавився на 2б коли забирав свій примірник аналізу то саме морфін. Як це вийшло в той же день коли я проходив обстеження я в магазині без задньої думки накупив собі здоби з маком, щоб заходячись з чаєм чи молоком і тут на на аналіз таким чином попав, взагалі наркотичних препаратів не вживаю і не думаю адже постійно за кермом та взагалі дуже багато в житті приємніших є моментів від яких можна кайфувати ось так. Помоніторив випадки,то дійсно так як тест у них є накшталт як тест на вагітність і він є дуже чуттєвий навіть якщо з харчового маку синтезується в організмі трішки там мг опіатів що безпосередньо не призведе до наркотичного опяніння,то тест покаже позитивний результат, ситуація звісно дуже на перший погляд абсурдна але мені завжди везе круче чим покійникам відповідно попав в цей процент булнакр
Все може бути, взяти для прикладу поїсти гречки, а через кілька годин піти в туалет і попісяти на унітаз, то зразу відчувається запах гречки, так само може бути і з маком.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Stick2

Цитата: _Oleksandr_ від 12 Січня 2024, 00:26:08
Цитата: Stick2 від 11 Січня 2024, 18:58:56вони запропонували пройти мед обстеження на наркотичне спяніння
Не забувайте шо у нас "планова економіка". Все шо завгодно напишуть, аби закрити норму по правопорушенням.
Ви праві тому що як раз було 30 жовтня.

Stick2

Ще суд не впав на чергу, Хз як це все розрулиться, поки чекаю

kipa192

В такій ситуації треба було здати аналіз сечі в судовій єкспертизі . Плюс треба замовити там же окремо щоб виділили з сечі сухий залишок і замовити єкспертизу в НДКЦ  . Науково дослідний ентр криміналістики є к кожному областному центрі . В маковом зерні нічого опійного не може бути в природі . Єкспертиза коштує грошей . Треба було до адвоката . Адже Ви бачили що Вам дали відповідь ...МОРФІН...Це не жарти потрапити в компьтер диспасера НА 2б .( 2б це номер будинку в м Кропивницький вул не помню .) .