***Двигун троїть неможливо знайти проблему!!!***

Автор Богдан, 08 Травня 2024, 19:51:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Богдан

Так спосіб має право бути, але перевіряли систему також димогенератором, усе герметично було.

vladishtm

Судячи з забивання форсів.... не бачу перевірки тиску в рампі... сітка звортнього клапана..Подивіться сіточку в паливному баку також. Дуже схоже на бензин. Можливо покористувались раз таким що розтворяє резину.А якщо не раз, то чекайте проблему -почне мочалити резину трубок паливоподачі і рвати. Якщо мусор на звортному клапані рампи і він рідний( не можливо зняти сітку щоб промити) прийдеться міняти на не зовсім підходящий. Примусово зливати бенз через рампу поки не піде чистий, знімати потім і рапу теж і вимивати мусор по всій магістралі паливоподачі, міняти фільтр, обратний клапан. З бака теж  знявши датчик рівня одсмоктувать бенз (ну або знімать і  промивати бак.) У вас постійно забиває паливоподачу . і форси теж. І не через 300 км а зразу після промивки. Поки не збавитесь від такої халепи нічого не добєтесь скоріш за все. Я в 22 році через такий бенз пройшов. не дай Бог. Бо міг і згоріти коли прорвало шланг під капотом
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Богдан

А де в Славуті в баку сіточка стоїть? Не знав що у цих машинах вона там є

Володимир

Цитата: Богдан від 10 Травня 2024, 12:59:50А де в Славуті в баку сіточка стоїть? Не знав що у цих машинах вона там є
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Богдан


vladishtm

Цитата: Богдан від 10 Травня 2024, 13:41:17А точно, я й забув))))
Цікаво б було побачити фото який там стан вашої сіточки. В мене там забивало слоєм міліметрів до  3 резиною. Якщо все так, і сіточка ціла, то насос і фільтр скоріш за все нормальні. Весь мусор гонить обраткою в бак з рампи, а ця сіточка, ящо ціла бере мусор на себе. Але після паливного фільтру, перед рампою в нас ще декілька резинових трубок. Тож рампа, форсунки не захищені і засираються їхнею резиною.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Богдан

Цитата: vladishtm від 10 Травня 2024, 18:12:39
Цитата: Богдан від 10 Травня 2024, 13:41:17А точно, я й забув))))
Цікаво б було побачити фото який там стан вашої сіточки. В мене там забивало слоєм міліметрів до  3 резиною. Якщо все так, і сіточка ціла, то насос і фільтр скоріш за все нормальні. Весь мусор гонить обраткою в бак з рампи, а ця сіточка, ящо ціла бере мусор на себе. Але після паливного фільтру, перед рампою в нас ще декілька резинових трубок. Тож рампа, форсунки не захищені і засираються їхнею резиною.

Сіточку покажу як подивлюсь, перед цим фільтр та насос мінялися коли форси милися але де воно там взялось в форсунках незрозуміло.
Зараз фільтр перенесли під капот перед рампою

Богдан


Ось така краса, не пройшло і 300км після мийки на стенді і заміною насоса і фільтра

vladishtm

А що це таке, якесь світлє. В мене була чорна резина. Бензин  ядовитий її розчиняв, як наче сиру. А ще , так як авто моє більше стоїть чим їздить, був ризик забит паливопроводи наглухо і подачі і обратку. Я качав  ножним насосом з під капота в бак. Бензин мав різкий тіпу як нашатирний запах, не нюхнути його. Виганяйте  беезонасосом по кругу через штуцер рампи поки не піде гарантовано чисте, потім знімайте мийте форси, міняйте в них.  сіточки, ремкомплект, перевіряйте стан обратки.....можна спробувать під капотом  подачу з обраткою напряму через кусок прозрачного шланга з фільтром і ганяти по кругу, періодично вичищаючи сіточку в баку і фільтр що поставите під капотом. Ну або знімать бензобак....
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Сіточка форсунки для замінивитягується шурупом.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Богдан

Незнаю що це таке світле, воно на вигляд як пісок, і при дотику на пальцях мілка фракція як мука майже але відчуваються якби зернинки але як пальцями розтирати то воно тупо розтирається в прах все, якби розчиняється взагалі.
Паливопровід після цього проганяли все чисто бруду ніякого звідки не йшло.
Сіточки в форсунках були замінені.

Богдан

Не розумію що це і де воно взялось, може якийсь осад з бензину, але чому саме у тому місці, вже думав можливо з нового паливного фільтра самого щось розтворилось таке бо після фільтра друге місце з сіткою це форсунки. Нічо на думку не спадає що це може бути.

vladishtm

А авто на вулиці стоїть? То могли сипануть у бензобак доброжелателі чи діти. У комедіїї "раззіня " сахар сипали. Зараз може ще щось придумали. Сітки стоять у бензобаку, насосі, паливному фільтрі ( на всяк випадок, на фільтрі стрілка як вірно ставити), потім тільки сітки форсунок (вони мабуть самі мілкі ). А от нах на обратному клапані сбросу тиску в рампі сітка? Вона забивається і тиск піднімає. Клапанів таких зараз вже не знайти. Я знайшов але вакуум трубка вже сбоку, зато можна знімати і промивати сітку.... а взагалі купив перед ним ще два які не підходять.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Богдан

Не думаю що хтось щось насипав, фільтр продувався нормально, як новий так як тільки недавно був встановлений.

al.dudka