Slavuta 1.3 карб. Полтава

Автор Serg, 09 Жовтня 2009, 08:45:55

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Serg

Думаю, что если карб настроен близко к идеалу, а также отполированы диффузоры и пр. доработки, то разница будет заметна. Не зря столько людей ставит себе эти нулевики.. Читал отзывы наших форумчан что после обратного перехода к стоку заметно падение динамики.. Осталось только дождаться выходных и заняться вопросом карба вплотную =)

ЯРОСЛАВ

Я сам с карбовым нулевиком долго гонял, именно с карбовым, а не с инжевым, ставь, потом отпишешься.

Павел

Привет земляк! Классно получилось с замком на задке! сам так думал делать, привод где и почем брал? Как тебе новый руль? а то я тоже хотел себе купить, но на форуме видел что такой руль продают... и насторожился, там удобно пользователя сигналом? Рекомендую тебе поставить распорки --- себе я недавно поставил, как аж приятно ямы обежать! Если хочешь то дам на своей покатится, разница будет налицо!

Serg

Доречі, той замок я дещо перероблю - забагато рухомих частин - трішки дзеленчить на ямах (прийшлось намотать ізоленти  :D ) Ці замки брав в єпіцентрі. Іх там 2 види, різниця 2 гривні. 17 і 19грн. А механічній замок взагалі викинув і дірку зашпатлював і зафарбував. А руль - бомба! Хоча, перший тиждень після заміни було незвично.
Шодо розпорок - буду ставити однозначно. Вже вписав у запланований бюджет червня-липня. І у купі з розпорками непогано б стабілізатор. Але \"розумний\" стаб ))))) здається, у Крітіка такий бачив. Знайти б де такий продається...

ЯРОСЛАВ

распорки поставишь, сразу разницу почувствуешь.

Павел

Цитата: ioДоречі, той замок я дещо перероблю - забагато рухомих частин - трішки дзеленчить на ямах (прийшлось намотать ізоленти  :D ) Ці замки брав в єпіцентрі. Іх там 2 види, різниця 2 гривні. 17 і 19грн. А механічній замок взагалі викинув і дірку зашпатлював і зафарбував. А руль - бомба! Хоча, перший тиждень після заміни було незвично.
Шодо розпорок - буду ставити однозначно. Вже вписав у запланований бюджет червня-липня. І у купі з розпорками непогано б стабілізатор. Але \"розумний\" стаб ))))) здається, у Крітіка такий бачив. Знайти б де такий продається...



\"А механічній замок взагалі викинув і дірку зашпатлював і зафарбував\" А если аккумулятор снимать, или разрядится? Сам хочу так сделать, но вот это останавливает  :|

ЯРОСЛАВ

у меня тоже только с кнопки, а если что то можно из салона открыть если уж нужно будет.

Алексей

Цитата: ioAleksey, дякую! Вашу машинку, здається, навіть вживу бачив на Алмазному ;)
Я тоже вроде твою машину видел в раене центрального рынка

Саня

Привіт! А де оракал купляв?

Павел

Цитата: ioAnohA1111, Sliava!, monte, KRASAVCHEG, Skiper, Romanoff, дякую всім за увагу і коменти :)


Проблемою акустики я зайнявся ще кілька місяців тому. Заміна штатних колонок на двополосні десятки, звісно,
дещо покращила якість саунду в машині, але все одно, насолоди від музики не було. Тому вірішив зробити саб. Десь два дні читав форуми та різні статті на тему акустики. Ну, якшо спиратися на досвід професіоналів, то все шо менше 30 літрів - не саб і грати він не буде. Підсилювач менше 100 Вт - не підсилювач. Але мені не дуже хотілось займати сабом увесь багажник, тому пішов на компроміс. За допомогою спец. програмки зробив розрахунки об\"єму двох камер сабу, діаметр та довжину фазоінвертору, спаяв пасивний кросовер, купив готову плату з 2-канальним підсилювачем на 22 Вт.



 З 12мм фанери все випиляв, для фазоінвертору підійшла пластикова водопровідна труба, проклеїв шви силіконом. Поставив усе це в багажник, ввімкнув.... і розчарувався :(( Він не грає, а лише гудить і паплюжить звук. Без кросовера ще гірше.  :(
Тому я вирішив розібрати саб gembird своєї подружки =) По розмірам він був приблизно як мій, але звук був класний.
Зняв усі розміри і зробив майже копію:



Кросовер викинув. підсилювач прикрутив під терпедою, вивів тумблер. Всьо супер :P
Ну.. може і не супр, але мені подобається :)


Привет! с праздничком! не подскажешь где можно купить такой готовый усилитель, а то я тоже решил замутить саб, только не в машину а до почти самопальной системы 5.1  :D

23q

Цитата: MaVeRiKгде можно купить такой готовый усилитель
В радиомагазине, я видел в магазине который возле корпусного парка.
Каталог: ООО \"Полтаваспецтехника\"

Адрес: Полтава, Октябрьская, 37
Тел.: 50-82-41
Slavuta 1.2 \"Green metal\"

На Аватаре винил. Пальма. Оставленная, видимо, каким-то нехорошим  черметом.

Serg

Цитата: Aleksey
Цитата: ioAleksey, дякую! Вашу машинку, здається, навіть вживу бачив на Алмазному ;)
Я тоже вроде твою машину видел в раене центрального рынка


Вже придумано у голові і намальовано у фотошопі, і навіть заплановано у бюджеті на наступні пару місяців зміни у зовнішньому вигляді машини )) Так шо скоро буду більш виразним на вулицях міста :) (ну то лише для славутоводів, напевне)

TO Mouse: Оракалу величезний вибір у магазині ОРАКАЛ біля перехрестя вул Пушкіна і Ватутіна (50 м в сторону вул. Жовтневої) Хотів вирізати прінтскріном шматок карти с гугл мепс, так тормозо-інет на роботі не хоче ті мапи відкривать))

То 23q : Жека, здарова! =))))

MaVeRiK, саме в магазині біля корпусного парку і брав.

А тепер в мене такий

Саня

Спасиба! Приблизно поняв де це :)

Serg

Після вихідних капець шось підстукує в ходовій =( Консіліум з водіїв підприємства і просто автолюбитилів путнього заключення не зробив. Варіантів було ще більше ніж частин в ходовій  :D Тож вирішив поїхати на діагностіку. За 100 грн машинку покатали на такій штуці



протіліпали її, потрусили. Капец шаровим, немає задніх гальм і не затянутий один краб. Цікаво шо шарові мінялись 3,5 тис км назад (( Тріснутий пильник ще на \"консіліумі\" виявили, але я не вірив шо самій шаровій вже хана. Тим паче в ями я не влітав. Ще діагностика виявила правий передній аморт почав помирати (ну і слава Богу, давно хотів жорсткіші поставить)) А от задні агати ще й досі 100%. Тож скупився я:
Шрус зовнішній GLO 250 грн
Підшипники ступиці передні 150грнза пару
Підшипники опорні 340 за пару
Передні аморти Агат жорсткі 400 грн
Колодки гальмівні передні 60 грн
Шарові 160
Пильники 16 грн
На ріккар.ком.юа замовив Розпорки передню з подушкою 247 грн
Задню 247 грн
Краби модернізовані 150 грн
ітого 2020 грн
На вихідних будем с Жекой це все ставить  :rolleyes:  :/

ЯРОСЛАВ

А что распорку рычагов не взял до кучи? а так удачи в ремонте.