Подсветка в салоне

Автор Александр, 06 Грудня 2007, 21:33:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Вадім

Я буду міняти колір кнопочок, але ше незнаю який вибрати, чи червоний чи білий,

якщо вийде шось зробити, то викину фотки,

а зараз дайте пораду в який колір робити, мафон-зелений, БК- червоний

Alex Miha

Вадім, какой цвет из этих двух больше нравится - такой и делай :))

Дмитрий

Помоему цвет это дело вкуса,но мне больше зеленый нравится,или белый.
Красный както раздрожительно для глаз.

XrYsT

Красный цвет из агрессивных, зеленый же из более успокаивающих! так что решай!
Славута 1,2 с Pantera 3300 - ЦЗ - SONY 410U :whistling:


Вадім

ок, дякую за поради, буду робити червоним

2D



Tem4ik

Я хочу полностью красную подсветку и не какую другую, одометр, приборка, кнопки и т.д

XrYsT

А я зеленую у меня все в цвет машины и приборка и все что светится, только вот проблемка с кнопками незнаю как им подсветку поменять!!! некто незнает?
Славута 1,2 с Pantera 3300 - ЦЗ - SONY 410U :whistling:


Вадім

Цитата: xrystА я зеленую у меня все в цвет машины и приборка и все что светится, только вот проблемка с кнопками незнаю как им подсветку поменять!!! некто незнает?
там треба розібрати кнопку, і поміняти просту лампочку на свтлодіод,

вот сьогодні купив включатель, вже вчіпив червоний світлодіод, але винекла проблемка незнаю як йде підключення проводків в кнопці аварійки і габаритів, бо в кнопці противотуманок вже продумано з лампочкою там простіше - виняв лампочку і вставив діод, а вот з аварійкою і габаритами, прийдеться шось переробляти

XrYsT

на сколько я смотрел в моих кнопках лампочки впаяны, ножки лампочек выходят рядом с контактами и к ним пределанны!!!
Славута 1,2 с Pantera 3300 - ЦЗ - SONY 410U :whistling:


Вадім

Тількишо зробив 2 кнопочки(в яких тільки треба було поміняти з лампочки на діод) намучився, трошки пізніше викину фотки.

А тепер сижу і неможу розібратися як всунути діоди там де незадумано їх, певно піду куплю такі шо вже з лампочками і поміняю на діоди, і так буде лекше.






XrYsT

Славута 1,2 с Pantera 3300 - ЦЗ - SONY 410U :whistling:


Вадім

Цитата: xrystи долго мучался!?
Да,там в мене в 2 світлодіодах ножки повідлітали, то аж 3 норм вийшов,

І все таки я рішив не робити підсвітку габаритів і аварійки, я просто незнаю з якого імено контакту взяти +,
там можна зробити, але треба поковирятися біля машини, а зараз мороз, в гаражі холодно, та ну, можеше літом дороблю

XrYsT

Я пошол другим путем, нечего не паяя просто выковырял стеклышки в кнопках и поставил тута те которые я захотел, а там у меня обычная маленькая лампочка стоит, и теперь они светятся почти все зеленым!!! ток вот проблема мне я так понимаю при зборке мафинки на заводе забыли на аварийке в калодку минус подать так там лампочка и не светится а откуда и куда его прилепить еше не наношл.
Славута 1,2 с Pantera 3300 - ЦЗ - SONY 410U :whistling:


arhangel

Вадім, кросворды интересные :P