Хто з Віннеції?

Автор SLIVKA, 16 Березня 2010, 15:45:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

4izmen

Цитата: SLIVKA
Цитата: 4izmenХлопаки!! давайте сюди, до нас!! :|

http://slavuta-club.info/forum/viewtopic.php?id=2872

 спасибі за запрошення , хлопці не знаю а я за Камянець - давно хотів поїхати , тільки у мене маленька дитина 1,5 роки а бабуля не знаю чи погодиться посидіти

а так я за!

Зайди в темку і там відпишися))

Монте, ти теж зайди і свій відгук залиш))) Можете навіть на 1-й машині їхати, головне зустрітися і побачитися)))
Don\'t vorry - be happy

Саша

roma Авторота це АТП-10562.  
SLIVKA  Я на ХАДО тіль і їжджу, в КП Манол півсинтетика+присадка ХАДО. Наклейки в мене ще немає.
І взагалі було б добре самим десь зібратися, наприклад на березі Буга.
Tavria 1.4L Ice + LPG2
VAZ 21104 8v 1.6 +LPG4

Сережа

мля, загнал, первую аватарку, потом захотел ее поменять, и выбираю, другой файл, и нажимаю обн. профиль, все ровно появлиеться первая аватарка --- что за глюки?

SLIVKA

Цитата: \'[SERЁGA\']мля, загнал, первую аватарку, потом захотел ее поменять, и выбираю, другой файл, и нажимаю обн. профиль, все ровно появлиеться первая аватарка --- что за глюки?

куда загнав, і де перша аватарка? нічо не бачу:/
1.2 S+МПСЗ v.1+БК2.1 +BRCтечно+СПИРТ
вкусняшки для тюнінга

Сережа


Саша

[SERЁGA] Ну накінець-то вийшло. до речі як твої гальма не гримлять?? Знайшов причину.
Tavria 1.4L Ice + LPG2
VAZ 21104 8v 1.6 +LPG4

Сережа

там походу не тормоза, а правая шаровая --- она стреляет чего то, вот думаю на выходных потдомкрачу ее, разберу посмотрю шо к чему, а скрип это жопорукие естеошники меняли колодки,
кто менял шаровою, это геморное занятие?, смогу ли я сам ее поменять?
П.С. Вроде и руки правильно ростут, розбирал-собирал салон, делал вибру, шумку, просто никогда не видел как ковыряют подвеску и мотор.

Саша

Цитата: \'[SERЁGA\']там походу не тормоза, а правая шаровая --- она стреляет чего то, вот думаю на выходных потдомкрачу ее, разберу посмотрю шо к чему, а скрип это жопорукие естеошники меняли колодки,
кто менял шаровою, это геморное занятие?, смогу ли я сам ее поменять?
П.С. Вроде и руки правильно ростут, розбирал-собирал салон, делал вибру, шумку, просто никогда не видел как ковыряют подвеску и мотор.
SERЁGA Замінити сам зможеш от тільки все рівно розвал - сходження треба буде перевірити. А колодки теж спробуй сам хоч раз замінити і все. Там немає нічого складного, головне запамятовуй що за чим знімав і так і став. Просто якщо в тебе гальмівний диск нового зразка (прикручується до фланця ступиці) то просто зроби мітку, та й на звичайному теж бажано помітити (накернити) фланець і гальмівний диск.
Tavria 1.4L Ice + LPG2
VAZ 21104 8v 1.6 +LPG4

SLIVKA

Я колодки сам міняв з буквариком, як  не странно іде і даже гальмує!:D
1.2 S+МПСЗ v.1+БК2.1 +BRCтечно+СПИРТ
вкусняшки для тюнінга

Саша

Цитата: SLIVKAЯ колодки сам міняв з буквариком, як  не странно іде і даже гальмує!:D
SLIVKA Перший блін комом, ти ж сам знаєш. :)
Tavria 1.4L Ice + LPG2
VAZ 21104 8v 1.6 +LPG4

Андрей

Да из самой Винницы Славик синий 1.2 номер 8277
SLIVKA а ты .....?

абалдеть у меня тоже синяя :( БЫЛА ПРАВДА........

SLIVKA

я тоже, Slivka синяя 1,2S. машина стоит во дворе на заболотного отличительная черта - прямотог (блистит как у кота шото) :cool:
1.2 S+МПСЗ v.1+БК2.1 +BRCтечно+СПИРТ
вкусняшки для тюнінга

Андрей

у меня на к маркса во дворе отличит черта чорный задний бампер ну и скромные диски на 14:D

абалдеть у меня тоже синяя :( БЫЛА ПРАВДА........

SLIVKA

Цитата: larmen70у меня на к маркса во дворе отличит черта чорный задний бампер ну и скромные диски на 14:D

задній бампер побив?
шо, на ВАЗ ходовій?
1.2 S+МПСЗ v.1+БК2.1 +BRCтечно+СПИРТ
вкусняшки для тюнінга

Андрей

Да, она самая, а бампер- года 1.5 назад коцнули,и криво покрасили пришлось карчером ему помочь облазить.
Руки пока не доходят покрасить.

абалдеть у меня тоже синяя :( БЫЛА ПРАВДА........