Хто з Віннеції?

Автор SLIVKA, 16 Березня 2010, 15:45:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

SLIVKA

   Alexxx_1982 де загубився, в лічку шо не заглядаєш, чекаю в асці!:cool:
1.2 S+МПСЗ v.1+БК2.1 +BRCтечно+СПИРТ
вкусняшки для тюнінга

Саша

larmen70 чи це не ти виїжджав від масложира т.синьою славкою на дисках14-х на 5чи 6 шпиць (не встиг роздивитися)тиждень  назад приблизно в 11.30-12.10?
SLIVKA Та нікуди я не пропадав, просто був трохи зайнятий. То що про зустріч чути?
Я на Стеценка за К-маркетом в дворі відстоююсь або на ночівлю на стоянці за Локомотивом, коли до родичів приїжджаю (таврія1.2Л сірий металік(снігова королева)), номера 336-05.
Tavria 1.4L Ice + LPG2
VAZ 21104 8v 1.6 +LPG4

Андрей

Цитата: Alexxx_1982larmen70 чи це не ти виїжджав від масложира т.синьою славкою на дисках14-х на 5чи 6 шпиць (не встиг роздивитися)тиждень  назад приблизно в 11.30-12.10?
SLIVKA Та нікуди я не пропадав, просто був трохи зайнятий. То що про зустріч чути?
Я на Стеценка за К-маркетом в дворі відстоююсь або на ночівлю на стоянці за Локомотивом, коли до родичів приїжджаю (таврія1.2Л сірий металік(снігова королева)), номера 336-05.

Всё возможно может и я

абалдеть у меня тоже синяя :( БЫЛА ПРАВДА........

Рома

Alexxx_1982 в суботу буду в Гайсині,так десь зустрінемось)))

Саша

roma Зрозумів, ще зізвонимося. Ти на проводи приїжджаєш чи так родичів провідати??
Tavria 1.4L Ice + LPG2
VAZ 21104 8v 1.6 +LPG4

SLIVKA

Народ, то може після проводів замутити ТавроСлавуто-здибанки?
Які будуть думки? місце, день, час

Мені краще в пятницю після роботи 17-19 вечера біля супермаркетів
там місця багато і далеко бігати не потрібно!
1.2 S+МПСЗ v.1+БК2.1 +BRCтечно+СПИРТ
вкусняшки для тюнінга

Рома

Цитата: SLIVKAНарод, то може після проводів замутити ТавроСлавуто-здибанки?
Які будуть думки? місце, день, час

Мені краще в пятницю після роботи 17-19 вечера біля супермаркетів
там місця багато і далеко бігати не потрібно!
краще по середині між Вінницею і Гайсином))):D:D:D

Дима

ага на полянке возле спиртзавода :D

Рома, перед и после смайла ставь пробелы чтоб графически отображались  :whistling:
1,3 Si
Страх породжує поганих водіїв.

SLIVKA

Літом можна зустрітися десь на бугу в районі степашок, і вам нормально і ми відпочинемо, так шо  Гайсин пробивайте місця і там вроде піонерлагер є може і в ньому зупинитись на пару днів
1.2 S+МПСЗ v.1+БК2.1 +BRCтечно+СПИРТ
вкусняшки для тюнінга

Дима

Там цих конслагерів валом є, пробити можна (комусь колесо :P ), і віддихнути теж.
1,3 Si
Страх породжує поганих водіїв.

Саша

Отож бо й воно, що море.
monte Полянки біля спірт заводу немає, там річка через дорогу. Поляна біля заводу \"Nemiroff\", ти трошки перепутав. Там і поряд скіфські вали.
SLIVKA Біля якого маркета збиратися, якщо то?
Tavria 1.4L Ice + LPG2
VAZ 21104 8v 1.6 +LPG4

Дима

Alexxx_1982 я мав на увазі Немирівський спиртзавод, з нашого нічого взяти. :whistling:
1,3 Si
Страх породжує поганих водіїв.

Саша

monte Сьогодні roma, заїжджав до мене ставили зеркала йому.  Спасибі нашому АвтоЗАЗу, їх лозунг \"Зроблено рідними руками\" потрібно модернізувати в \"Недороблено рідними руками, а дороблено власними\". :)
Жодне кріплення нормально без підгонки не стало на місце. Зате потім полегшення на душі і довольні шо 2 слони. А взагалі в мене вже після Пасхи що не день, то робота: Спершу на стандарті реле двірника замутив, вичислив де собака зарита, на другий день - прикурювач із підсвіткою(від ВАЗ-2108), сьогодні із зеркалами програлися.
Tavria 1.4L Ice + LPG2
VAZ 21104 8v 1.6 +LPG4

SLIVKA

Цитата: Alexxx_1982SLIVKA Біля якого маркета збиратися, якщо то?
Та мені сірано, може біля Гроша, може біля Метро, або Мегамол на 600-річча, там місця багато і ніхто не буде заважати, але треба визначитись чим закінчиться зустріч і де, від цьго залежить чи на машинках приїзжати чи без. :cool:
1.2 S+МПСЗ v.1+БК2.1 +BRCтечно+СПИРТ
вкусняшки для тюнінга

Рома

SLIVKA, так ти ж не п\"єш(багато)))). Можна попробувати на 24 квітня,субота. Можна подивитися футбольчик як НИВА грає і побазарити,хто хоче то за комірець можна заляти :D   Дякую Alexxx_1982 за допомогу в установці зеркал,прикольні)))