Slavuta 1.2 L 2004&Калинка - 1,4 16V 2008. Handmade by YUKON

Автор YUKON, 22 Травня 2010, 18:50:57

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

YUKON

Цитата: Romka від 06 Листопада 2019, 22:54:34
Цитата: YUKON від 05 Листопада 2019, 09:19:06
Цитата: Sergik32 від 05 Листопада 2019, 08:10:04
Гірний ВІЗик, моцний, рве паски генератора як тузик грілку.
Зла страшне, то вже 3-й пасок на моєму віку! Дістала...заодно дякую конструктору-рукожопу за "гарний" механізм натяжки паса.

Так это же не гранта, где нет механизма натяжки ремня генератора и перестарались с натяжкой! Что не так то? ПС Не знаю мех. Калины.

Механізм натягування паса в Гранті є і він кращий за Калинівській:

І він такий же і в Пріорі. А от Калина була "не зовсім" вдалим експерементом в цьому плані:


igo61

Цитата: YUKON від 04 Листопада 2019, 13:44:32
прикол з пасом генератора. Завів авто, їхати з роботи, грію! Під капотом стук, грюк, ляп! Глушу двигуна! Відкриваю капот і що бачу, пасок генератора, відвалився 1 ручейок з 6, але не повністю і ляпотіло по всьому що було на шляху.
YUKON, присмотрись к такому моменту, как установка в одной плоскости ручейков шкива на двигателе (тот который зелёный на фотке движка) и шкива на генераторе.
Я когда переделывал "зубилу" на МПСЗ вместо родного шкива на коленвалу ставил такой как у тебя на фотках. И на "гену", соответственно, тоже мостырил, поликлиновый шкив. Особое внимание уделил взаимному расположению шкивов коленвала и генератора (подкладкой регелировочных шайб/пластин под шкив на генераторе).
После этого ремень отходил без замены 8 лет.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

YUKON

Ігор, дякую за пораду. Я на це звертаю увагу, кожного разу перед виїздом, але...
В чому проблема самого механізма...
Натяжний ролік косить або у вертикальній площині або у горизонтальній.
Тоді відповідно йде не зовсім рівно ремінь на флянець КВ...ііі маємо отаке:

В моїх руках "згорів" 2-й ремінь.
Механізм ставив новий, ролік новий, але так чую що треба купувати кронштейн генератора від Приори і перероблять бо удачі не бачити

igo61

Цитата: YUKON від 07 Листопада 2019, 09:24:09
чую що треба купувати кронштейн генератора від Приори і перероблять
А є така можливість? Мать, натяжний ролік там - зайва деталь.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Володимир

Цитата: YUKON від 06 Листопада 2019, 23:56:54
Механізм натягування паса в Гранті є і він кращий за Калинівській:

Щось не бачу натяжногоролика.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Sergik32

ібо нєхуй там тому поліклиновому ремню робити, на такі навантаження вистачилоб і звичайного клиновидного ремня, шото конструктор перемудрив. срічно переробити
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Алекс

У друга було т акое с ремней на ваз 2111 и ремнем Бош

Там она еще и заводится не захотела ...
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

YUKON

Вовчик, Салєк - пас гєни в Гранті натягується тіп як в Славуті, тобто генератором. На фото зверху справа біля гєни.
Ігор, конєчно можна переробити, купити кронштейш з Приори або Гранти(вони майже однакові, і замінититрідний на куплений!

А взагалі за 5 років володіння я володію як мінімум 5-7 проблемами за які реально вартує відірвати чоловічі принади конструкторам ТАЗів.
Сама основна бочіна з заднім кріпленням двигуна. Відірвати яйка по самі плечі. Я то вирішив проблему але це мені коштувало пару тищ гривень.
Ну щоб не пересрати всю малину вони не можуть і моє враження (гарне враження) від авто нівелюються отакими мілкими недоробками.

YUKON

За вчора і сьогодні підготовка до зими:
Розвал - 250 грн.
Шиномонтаж 250грн.
Мийка 80грн.


YUKON

Вчора авто простояло на вулиці з 8.00 до майже 24.00.
Сів в машину, запустив, прогрів градусів до 30-40.
Давай двірниками стирати обмерзання з лобового скла, і тут підкралась клякса від ВАЗа.
Позвуку чую моторчик працює двірники застили пройшовши см.10 від зони спокою
Доїхав до гаража, піднімаю капот іііі...
Гайка яка тримає ползунок рамки двірників відкрутилась тому й ну працювали двірники.
Закрутив, порядок!
Нооо, западло від ВАЗа, перш за все.
Ось фото каверзи:

Romka

У мене таке на славуті було в перший місяць :-D
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

YUKON

Цитата: Romka від 07 Грудня 2019, 21:37:37
У мене таке на славуті було в перший місяць :-D
Ну то й роботи там на 5 хв., а саме западло. Я би його з заводу садив на фіксатор різьби.

Sergik32

це не папєрєднікі винні, це винен сучасник, патамушта
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Romka

Граверная шайба решает вопрос тоже :ok:
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4