Slavuta 1.2 L 2004&Калинка - 1,4 16V 2008. Handmade by YUKON

Автор YUKON, 22 Травня 2010, 18:50:57

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Sergik32

ну тож ніхто ж нічого проти немає, то я писнув щоб побачити реакцію, хоча в ЮКОНа така херня не прошлаби, щоб на його ласточці пружина була меншого перерізу.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Ну наступив той момент коли прийшов час заміни гальмівних дисків та колодок. Собсна процес:
Старі диски(дякую папєрєдніку б-ть)


Нові залізячкі:




Права сторона готова, додатково перемазали направляючи суппорта:


Мастилко використали отаке для направляйок:




Робота закінчена, перебувся вчора на літо, тому перевірка кутів розвалу-сходження.

Григорий

Смазка для супортов классная. я несколько лет назад такой пользовался и до сих пор туда не лазил.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Жулик

Эх када я уже паминяю те диски.
Я тоже смазав литолом и 3 года туда не лизу  :rofl:.

YUKON

Мене задрали тії старі дискі, міг би ще покатитись бо колодок ще чуть меньше третини але надоїло мені. Я з моменту купівлі авто мріяв про заміну дисків...хоча за 3 рокі вони ніяк не змінились...
Дискі і колодкі купив ще в лютому, терпів поки сухо буде...дотерпів хвате. Дискі і колодкі Феродо.

Sergik32

от їздили і ніяких проблем не було, сам учиш щоб не заважали машині їздити
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: Sergik32 від 10 Квітня 2018, 23:25:48
от їздили і ніяких проблем не було, сам учиш щоб не заважали машині їздити
Сірожа, то гальмівна система, а вона шуток не любить. Не те щоб були погані гальма, колодку то я тож перед цим ставив Феродо, і зносились вони рівненько. Але треба щоб дискі були рівні і гарні.
Доречі, дехто лізе до авто у випадку як воно чхне невірно. :-D

Жулик

Так давай навалюй там пабольше.
Да отпишешся шо да как...

YUKON

Цитата: Жулик від 11 Квітня 2018, 07:26:05
Так давай навалюй там пабольше.
Да отпишешся шо да как...
А нічого там навалювати(понавалюєш тут по тих дорогах), на дисках і колодках Феродо єхає "колега по цеху" на 19-й Калині вже з травня 17-го року. З його таксо ритмом в Куєві, живі здорові. Більшість калиноклабу теж мотають на таких дисках (перед купівлею запитував у хлопців). Колодкі Феродо (червоні) гарні, перевірено на собі да і більшість людей, хто поважає свої авто ставлять червоні Феродо, не обов'язково це ВАЗ...багато бачив на японцях, на німцях і хранцузях(особливо на кергурах).
Це та продукція, яка вже відтестована до мене сотні разів. Будемо казати так оптимальний вибір - ціна(989 грн.)-якість. Да є кращі дискі але і цінник(для прикладу Отто Цимерман 2 з прицепчиком на екзісті). Одне що, нові дискі треба "притерти" десь 500-700 км. Мож я помиляюсь але надіюсь, що ні.

Жулик

Дада я куму тоже казав прытерты тре сначала! А он та блин тормозов нема.
Кажу не умничай тры!
Ну тер вин тер а патом уже не выдержалы и полизлы сареть)
Ну в бортовыку есть описание. Типу направляйка закисла...

YUKON

Цитата: Жулик від 11 Квітня 2018, 08:29:17
Дада я куму тоже казав прытерты тре сначала! А он та блин тормозов нема.
Кажу не умничай тры!
Ну тер вин тер а патом уже не выдержалы и полизлы сареть)
Ну в бортовыку есть описание. Типу направляйка закисла...

Нууу, Славік, треба ж було і в супорта залізти. Я оту змазочку для направляйок купив ще в прошлому році. Вірніше заказував залізякі колезі і в якості подарунка кинули в посилку. Хамиль - хамиль її і в стійло, чукати свого часу, от вона і дочекалась!

Жулик

Я отето сатрел диски рамсу и рейд хаус, а фередо то и дешевле вроди.
Мм надо падумать  :happy:.

YUKON

Цитата: Жулик від 11 Квітня 2018, 09:11:03
Я отето сатрел диски рамсу и рейд хаус, а фередо то и дешевле вроди.
Мм надо падумать  :happy:.

Якщо є бабулєти кращі за Отто Цимерман не найдеш. Підробок майже немає. Хоч ще кращі то тік Брембо...але брати офсайті.  А так Фероди сами оптимальні по ціннику і якості. Ну і брати тре у перевірених постачальників бо підробок немало.  Я брав на деталі зп уа так порекомендували на калинаклабі, нач "приколів" небуло.
Ось нач твоє ,якщо в тебе на 13 дискі - https://detali.zp.ua/catalog/88869-disk_pered_tormoza_aveo_8kl16kl_FERODO__k_t_2_sht_96574633/?c=1493
Колодки Феродо твої - https://detali.zp.ua/catalog/58633-kolodka_perednjaja_aveo_FERODO_komplekt/?c=1493

Жулик

Там в коментах пишут шо на 1,6 не стануть.
Хотя хз разве они там разные?
Наврятли...

YUKON

Всім привіт! Сьогодні, по моїм даним прийшов міжсервіс на свічки запалювання. Попередні пройшли 35 тищ. Замінив NGK 11-кі на них же. Ніяких претензій до старих свічок немаю надіюсь і до нових не буде.
Купив і встановив також вітровичкі. Давно хотілось, якраз попались на очі.