БК на інжектор своїми руками

Автор Володимир, 15 Червня 2010, 16:27:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: sniperмикас 10.3? совместимо как с 10.3 так и с 7.6?
На моїй машині мікас 10.3+, але визначається програмою KWP_D він як 10.3, тай на 7.6 має піти бо той використовує при обміні той самий протокол. Програма АКМ написана під 7.6 але нормально працює і з 10.3, 10.3+
Цитата: sniperа где осуществляется потклечение к мозгам?
З правої сторони до бардачка прикручено діагностичний роз\"єм, достатньо одного провода щоби підключитись до мозгів, хоча надійніше і простіше там підключити ще й живлення, ну і один провід кинути до замка запалювання.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Skiper

Цитата: ВолодимирЯк казав кіт Матроскин \"Урра, заработало\"
Поздравляю с первыми успехами и ожившем девайсе.
Подсчитывал, сколько в итого вышло по деньгам?
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Володимир

Цитата: Skiper
Цитата: ВолодимирЯк казав кіт Матроскин \"Урра, заработало\"
Поздравляю с первыми успехами и ожившем девайсе.
Подсчитывал, сколько в итого вышло по деньгам?
Дякую. Витрати поки що не рахував бо коли заказував деталі то брав деякі з запасом а деякі мені потім не знадобились. А так по цінам самі дорогі деталі це монітор 34,58 грн, мікроконтролер 53,33 грн., кварц 13,89 грн., к-лайн адаптер МС33290 13,33 грн., годинник DS1307N+ 19,15 грн., і того 135 грн., а решта резистори конденсатори то вже копійки.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Сьогодні виложив на сайт остаточні схему та плату, а також першу робочу версію пршивки, якщо є бажаючі можете пробувати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

LonelyWolf

Цитата: ВолодимирСьогодні виложив на сайт остаточні схему та плату, а також першу робочу версію пршивки, якщо є бажаючі можете пробувати.
А у кого в этом плане руки их .опы? Будешь ли делать на заказ? Возможно ли менять отображаемые параметры (мне часы,например,не нужны)? Есть ли сброс ошибок?

Антон

вариант платы окончательный, я так понял? можно платку пробовать травить? а то никогда этого не делал
Emgrand EC7, Slavuta 1.3Li 2010 г.в.
Бывшая - Slavuta 1.3Li 2008 г.в.

Володимир

Цитата: LonelyWolfБудешь ли делать на заказ?
Надіюсь, але це вже буде наступного року, потрібно вивчити ринок деталей, підібрати всякі роз\"єми, корпус, удосконалити плату щоби все мало культурний і надійний вигляд. Ну і звісно написати до кінця прошивку щоби до роботи БК не було ніяких претензій.
Цитата: LonelyWolfВозможно ли менять отображаемые параметры (мне часы,например,не нужны)?
В БК передбачається кілька екранів, можна використовувати який заманеться, якщо вистарчить пам\"яті контролера то вони будуть налагоджуватись за бажанням користувача. Також присутня можливіть закріплення ектрану, тобто якщо після включення БК його робота не повинна починатись з годинника, то можна перейти на інший екран і зробити його поточним. Якщо ти мив на увазі зекономити на мікросхемі годинника то не вийде, бо ця мікросхема виконує роль задаючого ненератора імпульсів, не потрібен годинник, не включай.
Цитата: LonelyWolfЕсть ли сброс ошибок?
Скид помилок буде, тільки не втій версії що буде на сайті, це буде єдини різниця між шаровою версією БК і комерційною, тобто шарова версія помилки показувати буде а скидати ні.
Цитата: sheriffвариант платы окончательный, я так понял? можно платку пробовать травить? а то никогда этого не делал
Можна пробувати, міняти вже нічого не буду, тільки її обов\"язково потрібно перевірити бо я не перевіряв.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Антон

а можно на сайте еще список нужных деталей обновить? всмысле проверить? соответствие платы и схемы? а ты по ней травил?
Emgrand EC7, Slavuta 1.3Li 2010 г.в.
Бывшая - Slavuta 1.3Li 2008 г.в.

Володимир

Цитата: sheriffа можно на сайте еще список нужных деталей обновить?
Можна але це буде після 1 листопада, бо завтра їду у відрядження до кінця місяця.
Цитата: sheriffвсмысле проверить? соответствие платы и схемы? а ты по ней травил?
Так, бо я травив плату по самому першому варіанту, потім на своїй платі дещо перепаював і відповідно робив зміни до цієї плати що на сайті, але 100% гарантії що там немає помилок я дати не можу, тому бажано перед виготовленням перевірити.

Це те що було в початковому варіанті, але там потім були зміни у схемі

ПЕРЕЛІК ЕЛЕМЕНТІВ            
Назва елемента   позиція   Кількість   Ціна   Разом
Монітор            
LCD WH0802A-YGH-CT /WINSTAR      1   34,58   
Мікросхеми            
PIC16F876A-I/SP PBF /MCRCH /DIP28-300 (мікроконтролер)   DD1   1   53,33   
DS1307 (годинник)   DD2   1      
МС33290 (K-Line адаптер)   DD3   1      
КРЕН5Б (78L5)   DD4   1      
Транзистори            
КТ815Б   Vt1, Vt4, Vt5   3      
КТ315   Vt2, Vt3, Vt6, Vt9   4      
Оптопари            
PC817      1      
Резистори             
1 k   R1, R13, R16, R20, R22, R38, R43, R45   8      
10 k   R2, R3, R4, R5, R10, R17, R19, R21, R23, R30, R31, R32, R37, R42   14      
330   R6, R7, R8, R9, R12, R15, R40   7      
510   R44   1      
100   R18         
2,4 k   R11, R34   2      
2,7 k   R33   1      
Резистори змінні            
10k   R14, R39, R46,    3      
Кварцові резонатори            
KX-12B 16.0 MHz PBF /GEYER /QSMD6x3.5x1.2   Q1   1   13,89   
32768 kHz   Q2   1      
Конденсатори            
470m   C3, C6   2      
100n   C4, C5   2      
0,1m   C10, C11   2      
0,01m   C7, C12   2      
22   C1, C2   2      
Діоди            
1N4001   Vd3, Vd6   2      
Кд 520   Vd4, Vd5, Vd8   3      
Сбабілітрони            
Захистний діод 15В   Vd7   1      
Кнопки            
Кнопки      4
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Валерий

Проект супер! Вот только одно плохо она будет работать как \"ТРИП-КОНТРОЛЛЕР\" т.е. отслеживать параметры без возможности удалять ошибки, а коммерческая основа с удалением  ошибок, только в разработке автора за отдельную плату получается. Плюс ко всему сказанному тестировать разработку придется не один месяц, чтоб устранить детские болезни. (но это не главное, хотя с какой стороны посмотреть)
Допустим, компания ferrum-group занимается разработкой БК и то столько \"глюков\" по разным версиям
и столько грязи на них льют, и многое конечно хорошего, но штат сотрудников по более, и кратчайшие сроки устранять, выпускать новые прошивки там все налажено.
А у вас не боитесь комерческой основы? За которые будете брать определенную сумму, а она \"глючная\". со всеми отсюда вытекающими...
Конечно, желаю успехов в создании проекта!!!
УДАЧИ!

Не нервируйте меня, а то мне некуда прятать трупы!

Володимир

Цитата: batyaПроект супер! Вот только одно плохо она будет работать как \"ТРИП-КОНТРОЛЛЕР\" т.е. отслеживать параметры без возможности удалять ошибки, а коммерческая основа с удалением  ошибок, только в разработке автора за отдельную плату получается.
А що ви пропонуєте, розробити прибор виложити всі дані в інтернет, а потім знайдеться якийсь умілець і буде на цьому заробляти гроші. Я ще незнаю що буде в кінцевому варіанті, час покаже, можливо будуть доступні всі функції але при включенні чи виключенні буде появлятися бігуча стрічка з посиланням на сайт проекту, і припискою що якщо ви заплатили за це гроші вас круто намахали, чи демоверсія. варіанти можливі всякі, просто не хочу щоби на моїй праці хтось наживався.
Цитата: batyaПлюс ко всему сказанному тестировать разработку придется не один месяц, чтоб устранить детские болезни. (но это не главное, хотя с какой стороны посмотреть)
Допустим, компания ferrum-group занимается разработкой БК и то столько \"глюков\" по разным версиям и столько грязи на них льют, и многое конечно хорошего, но штат сотрудников по более, и кратчайшие сроки устранять, выпускать новые прошивки там все налажено. А у вас не боитесь комерческой основы? За которые будете брать  пределенную сумму, а она \"глючная\". со всеми отсюда вытекающими... Конечно, желаю успехов в создании проекта!!! УДАЧИ!
Ще ніхто нічого не продає, тай не факт що я взагалі буду виготовляти БК, справа трохи геморойна тай потребує капіталовкладень і час на роботу, якого в мене обмаль.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Валерий

Спасибо за разъяснительный ответ. И я ничего не предлагал с выкладыванием всех данных в инет.
Т.е. сделай сам, кто с паяльником дружит бесплатная версия выложена на сайте, а кому не судьба милости просим в коммерческую версию, принципе так и должно быть. (Главный критерий цена конечной продукции и ее функционал).
Понятное дело что еще никто ничего не продает но в конце то концов уже просматривается коммерческая жилка.
 Ты главное не бросай это дело я думаю что у тебя все получится, не падай духом тебя ж никто не подгоняет делай в свое удовольствия главное чтоб запал не пропал.
УДАЧИ!

Не нервируйте меня, а то мне некуда прятать трупы!

Володимир

Цитата: batyaПонятное дело что еще никто ничего не продает но в конце то концов уже просматривается коммерческая жилка.
Я думаю що якщо і буде щось продаватись то скоріше за все контролер з прошивкою, по ціні прошивки що вийде одне і теж що самому виготовити чи купити програматор.
==========================================
Хочу додати, що цей БК є чисто моя розробка в яку вже вложена певна сума грошей, і дуже багато часу на дослідження і прочитання всякої літератури. Якщо ви полазите по інету но навряд чи ви щось подібне знайдете для мікаса, я довший час шукав то знайшов один варіант і то для \"Января\". Навіть нема ніде інформації по протоколах обміну з контролером мікас, а ті хто знають не хочуть сказати.

Ще хочу додати що не всі промислові БК мають можливість видаляти помилки, тай не в помилках щастя а в їх відсутності.

Зрештою \"Дарованому коневі в зуби не заглядують\", я в будь який час можу ліквідувати сайт.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Юрій

Сумніваюся, що є багато таких, які розбираються в електроніці. А ще менше тих, які зможуть зробити то, що ти.
Я, наприклад, до електороніки відношусь як споживач. Так-що не панікуй. Ніхто не зазіхає на твою розробку. А жаль.
Було би це десь в Японії, чи іншій країні - вже би тебе запросили на роботу в КБ. Не з нашим ЗАЗом. :(

Володимир

Цитата: ЮрійЯ, наприклад, до електороніки відношусь як споживач.
Ну якщо будуть такі споживачі то будемо думати як їм допомогти.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion