БК на інжектор своїми руками

Автор Володимир, 15 Червня 2010, 16:27:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій

Навіть, не сумнівайся - більшість таких. :)

LonelyWolf

А еще можно запатентовать изобретение.

Володимир

Цитата: LonelyWolfА еще можно запатентовать изобретение.
В нас на Україні не вигідно, хіба за умови щоби ставити це діло на конвеєр щоби були гроші на підтримку патенту.

На рахунок БК, думаю до кінці тижня виложу прошивку де будуть відображатися всі параметри що дає мікас, і всі екрани будуть налагоджуваними, потім візьмусь за помилки, поки що пам\"яті контролера ніби вистарчає.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

LonelyWolf

Володимир, чисто теоретическая стоимость при продаже?

Володимир

Цитата: LonelyWolfВолодимир, чисто теоретическая стоимость при продаже?
Чисто теоретично собівартість помножена на два, але щоби цим займатись потрібні капіталовкладення хоча б для заказу мінімальної партії друкарських плат (мінімум 50 штук по 2$) та радіодеталей на кілька приладів.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

LonelyWolf

Можно брать предоплату. Поэтому и спрашиваю цену.

Антон

я уже платку купил, вот только не силен проверить на правильность печатку :unsure:
Emgrand EC7, Slavuta 1.3Li 2010 г.в.
Бывшая - Slavuta 1.3Li 2008 г.в.

LonelyWolf

Я спрашиваю цену для тех,у кого (как у меня) в плане пайки тонкой и программирования руки из ...опы...

Юрій


Володимир

Цитата: LonelyWolfМожно брать предоплату. Поэтому и спрашиваю цену.
Так не цікаво.

Давайте дочекаємось кінцевої версії прошивки, хай БК добре протестується в роботі, щоби не було ніяких глюків та виходів зі строю, а тоді будемо думати що робити далі.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Igor_Slavuta


Антон

Emgrand EC7, Slavuta 1.3Li 2010 г.в.
Бывшая - Slavuta 1.3Li 2008 г.в.

Володимир

На сьодні в прошивці дописав алгоритми для відображення 14 параметрів роботи двигуна, також кількість екранів збільшив до 10-ти де перший стадартний у вигляді годинника а решта налагоджується за бажанням користувача, плюс перегляд помилок з можливістю очищення. На авто поки що не пробував бо так як в мене все поки що на соплях, то щось десь коротнуло, і чи то вигоріли порти на ПІКу чи сама мікросхема годинника і годинник в мене вже не працює, тому вирішив все окультурити і засунути в якусть коробочку доки не спалив все. Після вдалої спроби прошивку виложу на сайт.

Надалі думаю ще реалізувати підстройку таких параметрів як частота обертів двигуна, паливоподача на ХХ та основна паливоподача, можливо програму калібровки дроселля але це складно. На мою думку ці задачі є більш пріоритетними ніж міряти рівень палива в баку чи температуру або пікати динаміком, бо пам\"яті що раз менше і менше 83% вже зайняв.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Igor_Slavuta

Бери другой процессор. За подробностями в аську 4768пятьпять089 ;)

Володимир

Цитата: Igor_SlavutaБери другой процессор. За подробностями в аську 4768пятьпять089 ;)
В смислі?

І так на сайті появилась нова прошивка, сьогодні ввечері пришамаив БК до машини завтра попробую в дорозі як воно виглядає

Цитата: www.bk-ukraine.narod.ruВерсія 2.0 – Реалізовано 10 екранів, перший екран постійний для відображення дати та часу, решта за налагодженням користувача. При налагодженні можна відображати такі параметри:

·       Частора обертів двигуна «FREQ» 1/мин
·       Положення дроселя «THR» %
·       Кут запалювання «UOZ» °пкв
·       Тривалість імпульсу впорскування «INJ» мс
·       Тиск у впускному колекторі «PABS» мм.рс
·       Температура охолоджуючої рідини «TWAT» °C
·       Температура повітря «TAIR» °C
·       Розрахункова годинна/шляхова витрата палива «QT» л/год чи л/100км
·       Швидкість автомобіля «SPEED» км/год
·       Напруга бортової менежі «UACC» В
·       Фактичне положення крокового двигуна «FSM» крок
·       Напруга на ДК 1 «ALAM1» *1,25/256 В
·       Час накопичення імпульсу запалювання «SZOUT» мс
·       Режим роботи двигуна «REGYM» (доступний тільки при налагодженні параметра 3)

Додано можливість перегляду та очищення помилок двигуна.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion