Чип-тюнинг диагностика Микас

Автор Александр, 14 Квітня 2008, 15:47:07

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vladishtm

бляха муха! шо ви всі як договорились? перекопіруете в свої відповіді кучу срача попередніми постами!!! }-)  Взагалі це вважається порушенням! бо читати такі пости просто важко. А як переписка займе 30-50-100 постів що простині вийдуть?
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Dymastuy

с телефона то нереально.модете видаляти повідомлення.форум всеодно більше мертвий чим живий

Володимир

Цитата: Dymastuy від 06 Лютого 2023, 11:14:02с телефона то нереально.модете видаляти повідомлення.форум всеодно більше мертвий чим живий
В порівнянні з ішними форумами, цей найбільш живий.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Dymastuy від 06 Лютого 2023, 11:14:02більше мертвий чим живий
Тоб то всі хто вам відповідає - мертвяки?  }-)
Я скажу так, просто, хтось думає що всі комусь чимось зобовязані.  :psih:  :dunno:  Та ні всі ми однакові,  як бачите хтось навіть хоче допомогти, але людина-ВОПРОСАНТ ТУПО не натружуючись копіпастить і копіпаститиь, хоча можна ж не квотити , а просто писати новий пост продовжуючи питання, це ж навіть простіше.... але чомусь ннамотують і намотують рулон, а інші "дурні"? хай сидять і вичитують7
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Цитата: Dymastuy від 05 Лютого 2023, 11:39:04датчик швидкості в прошивці відключений
Насправді? Оце вже ВААбще не поняв, а нафіга? А мікасу як орієнтуватися?. А по завису обертів -ви ж користуєте мікасонлайн. Та є хелп. Я просто зараз не можу вспомнити. Але там точно є по цьому питанню. Я навів змінні які повязані з ХХ і які вони в мене (ще раз 1.3Ли та111та) Читайте хелп, відмічайте що пов"язано з проблемою, думайте, єксперементуйте(але не спішить викатуйте, спостерігайте) - і не треба буде тратити гроші на прошивки. Не боги горшкі ліплять  :-D
Цитата: Dymastuy від 05 Лютого 2023, 11:39:04що якшо на швидкості більше 50 перейти в нейтраль то скидає як треба.на меншій швидкості
В прошивці там є "мінімальна швидкість", а також швидкість виходу з "режиму привідкривача" (переход від "робочого ходу" на ХХ)
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: vladishtm від 06 Лютого 2023, 13:59:53але людина-ВОПРОСАНТ ТУПО не натружуючись копіпастить і копіпаститиь, хоча можна ж не квотити , а просто писати новий пост продовжуючи питання, це ж навіть простіше.... але чомусь ннамотують і намотують рулон, а інші "дурні"? хай сидять і вичитують7
Не варто комусь дорікати за надмірне цитування, якщо людина пише з телефону, то дуже проблематично щось писати, я через це взагалі на форум з телефону не заходжу. А цитування потрібне, бо не завжди зрозуміло для кого була відповідь.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 06 Лютого 2023, 14:11:57Не варто комусь дорікати за надмірне цитування,
Е правила - все. Важко - просто став питання не дави пімпочку квоти.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Dymastuy

Прошивку купував у фуллфлеша.По датчику швидкості чому він ввдключений запитав у нього сразу.він відповів що через той датчик тягне кучу непотрібного. зараз в рорівняні зі стоком 096 то топ.але не подобаються ті зависони в перекрестях.хоча раніше було 1500 на стоці.ще треба погратись со хх.бо буває в с увімнґкненою пічкою ближнім підплавують хх.але не завжди.дросель змінив .думав датчик втн безконтактний зависає але на швидкості 60 все чітко.

Володимир

Цитата: Dymastuy від 06 Лютого 2023, 15:54:20Прошивку купував у фуллфлеша.По датчику швидкості чому він ввдключений запитав у нього сразу.він відповів що через той датчик тягне кучу непотрібного. зараз в рорівняні зі стоком 096 то топ.але не подобаються ті зависони в перекрестях.хоча раніше було 1500 на стоці.ще треба погратись со хх.бо буває в с увімнґкненою пічкою ближнім підплавують хх.але не завжди.дросель змінив .думав датчик втн безконтактний зависає але на швидкості 60 все чітко.
Та то зрозуміло що простіше відключити датчика і взяти гроші, замість того щоби полікувати  :-D , з датчиком машина їде плавніше і тормозить двигуном при відпусканні педалі газу.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Dymastuy

Цитата: Володимир від 06 Лютого 2023, 16:27:11
Цитата: Dymastuy від 06 Лютого 2023, 15:54:20Прошивку купував у фуллфлеша.По датчику швидкості чому він ввдключений запитав у нього сразу.він відповів що через той датчик тягне кучу непотрібного. зараз в рорівняні зі стоком 096 то топ.але не подобаються ті зависони в перекрестях.хоча раніше було 1500 на стоці.ще треба погратись со хх.бо буває в с увімнґкненою пічкою ближнім підплавують хх.але не завжди.дросель змінив .думав датчик втн безконтактний зависає але на швидкості 60 все чітко.
Та то зрозуміло що простіше відключити датчика і взяти гроші, замість того щоби полікувати  :-D , з датчиком машина їде плавніше і тормозить двигуном при відпусканні педалі газу.
ну прицьому вона двигуном тормозе і не смикається як на 096

vladishtm

Цитата: Dymastuy від 06 Лютого 2023, 15:54:20зависає але на швидкості 60 все чітко.
Ось наприклад для роздумів, вплив данних швидкості як я розумію. Причому чомусь швидкість вибрали голоно.
"С7, С8, С9....Минимальная скорость автомобиля включения адсорбера
Минимальные обороты двигателя включения адсорбера
Определяются условия, при которых разрешена работа клапана продувки адсорбера При наличии исправного датчика скорости адсорбер включается по скорости, при отсутствии или неисправности - по оборотам."


Адсорбер це додаткове повітря в дросель (збіднення суміши). Оберти двигуна на якій то певній швилкості не завжди одні і теж. Але для руху (ходової) буде відчутна реакція від швидкості, а не аід обертів.
Або для ХХ (це завжди коли ДПДЗ в 0 ). Цікаво доречі, що  тут значить слово "возможно". Бо возможно це не обовязково - це може ДА , а може і НІ.

"C32 Минимальная скорость движения автомобиля
Минимальная скорость движения автомобиля (минимум 3)
Добавка к оборотам ХХ при движении
При движении автомобиля со скоростью выше минимальной и при определении режима ХХ возможно увеличение оборотов ХХ на некоторую добавку. Это позволяет улучшить движение автомобиля на регуляторе ХХ."


А ще в цьому питанні цікаві С41, С42, С43 - вони дуже чітко повязані з різницею обертів.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Dymastuy

Цитата: vladishtm від 06 Лютого 2023, 19:04:32Адсорбер це додаткове повітря в дросель (збіднення суміши). Оберти двигуна на якій то певній швилкості не завжди одні і теж. Але для руху (ходової) буде відчутна реакція від швидкості, а не аід обертів.
Або для ХХ (це завжди коли ДПДЗ в 0 ). Цікаво доречі, що  тут значить слово "возможно". Бо возможно це не обовязково - це може ДА , а може і НІ.
адсорбер заглушений в дроселі,та відключений в прошивці.
може там і біда що треба щось правити в ПО.
Цитата: vladishtm від 06 Лютого 2023, 19:04:32"C32 Минимальная скорость движения автомобиля
Минимальная скорость движения автомобиля (минимум 3)
Добавка к оборотам ХХ при движении
При движении автомобиля со скоростью выше минимальной и при определении режима ХХ возможно увеличение оборотов ХХ на некоторую добавку. Это позволяет улучшить движение автомобиля на регуляторе ХХ."


А ще в цьому питанні цікаві С41, С42, С43 - вони дуже чітко повязані з різницею обертів.
с32 -1км/г
с41- 0,010
с42-0,002
с43-0,005

vladishtm

Цитата: Dymastuy від 06 Лютого 2023, 19:45:32с32 -1км/г
з хелпу мікаса C32 Минимальная скорость движения автомобиля
Минимальная скорость движения автомобиля (минимум 3)
Добавка к оборотам ХХ при движении При движении автомобиля со скоростью выше минимальной
и при определении режима ХХ возможно увеличение оборотов ХХ на некоторую добавку. Это позволяет улучшить движение автомобиля на регуляторе ХХ.
096та= стоїть 7км/г;  111та=стоїть 4км/г ; в мене 111та= стоїть 5км/г

___----096сток ---111сток--- моя 111та
k1=41--0,001---0,01----0,012
k2=42--0,005---0,001---0,001
k3=43--0,010---0,005---0,008

Правду кажучі, я гадав з тими коефіцієнтами, але щось я там по формулі з хелпу вирішив так.
F = k1*dN + k3*S(dN) - k2*dN/dt + F(T°ож)
Думаю я збільшив залежність від k1 та k3  (по віднош. до 111тої сток).
Вирішив що "S(dN) - сумма предыдущих подстроек" - це з адаптації.
А я відключив адаптацію. (щось такиий наче хід думок - чесно вже не помню)

Якщо вже вам захотілось змінити на 1,2 096ту на яку ніхто не скаржився, по причіні? яких претензій? .Можливо всеж були проблеми не в прошивці? (096). А тепер може воно накладається.

Я взагалі не дуже розумію, у вас 1,2 так?, на 096 наскільки я знаю не скаржаться, он Роиан її на 1,3 поставив і їздить без ДК.
111та прошивка вона ж на 1,3. Ну хоча б таж поверхня паливоподачі. Ви поставили 111ту на 1,2?
А на 111ту стокову якраз  скаржаться по її роботі з ЛД . Не розумію логіки. :dunno:
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Виникло питання по графіках Т61, Т62. Мабуть більше це до Володимира. Чи не задється що на цих графіках треба поміняти  місцями температуру від ДАД (перенести на  вісь "Х") та від ОР (перенести її на вісь "У")  - самі підписи осі "Х" та осі "У", не трогаючи криву графіка?
Бо якось не логічно зараз виходить. Наприклад, ящо так як зараз, то що на дворі (від ДАД) не може бути нижче "0"град?. Чи якщо нижче "0"град (від ДАД) то лямбі виходить "гуляй сама по собі як хочеш?", бо немає визначенної точки температури ОР для її включення  :psih:  :dunno: .

Не маю можливості зараз глянути в ChipExplorer (як там?) (недоступний зараз VMware Workstation Player )
PS сподіваюсь що з усіма все добре... бо сьогодня було... :sad: ...та й зараз ще... Скажу чесно, мені зараз форум дає "віддушину" чи як воно там зветься.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Машка

Доброго вечора друзі 👋.
Славута 2006 року 1,2 інжектор люкс
ЕЛМ 327 1.5 на двох платах.При включенні запалення,
перегорає запобіжник бензонасосу. :facepalm:
Що порадите.???
Марія