Мій конструктор SDT Славута 1.2si 2007р. VS Лада Калина 1.6 2008р.

Автор Саша, 28 Вересня 2010, 22:37:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

YUKON

Цитата: Саша від 19 Грудня 2016, 20:46:23
та ну...!це на сьогоднішній день розкіш ))) і як мені сказали шо калиновські опори ідеальні по всіх параметрах і наф видумувати велосипед! а по комфорту мене калина на всі сто влаштовує,якшо чесно то і не уявляю куда ше краще може бути!хіба тре попоробувати в когось!
Оооооооо...то ти Саньок не їздив на інших авто... :-D :-D :-D
Процитую деякіх "персонажів", калину роблять бухи кацапи на бухому обладнанні, з виду ніяка, з молотком та зубилом в руках роблять! :-D :-D :-D
Про який комфорт ведеш мову???? :-D :-D :-D
Цеж то нікуди дивитись і нінашо сідати! :-D :-D :-D
Калина клаб пише,за 10-ну передходовку, мьякіша трохи стає, мож і правда???...в колегі 119 м'якіша чім моя!... за пружини я знаю...
Оце рокєта -    :-D :-D :-D

Володимир

Цитата: YUKON від 18 Грудня 2016, 10:09:18
Ехххх...тре було все з 10-ки кинути, і м'якіше в ходу і надійніше!
Опори 10-ки не можуть бути комфортніші ніж в калини.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

EvgenS

Ото придумали (на видео) на нивовскую ходовку кузов с калины притулили :rofl:

YUKON

Цитата: Володимир від 20 Грудня 2016, 08:02:29
Цитата: YUKON від 18 Грудня 2016, 10:09:18
Ехххх...тре було все з 10-ки кинути, і м'якіше в ходу і надійніше!
Опори 10-ки не можуть бути комфортніші ніж в калини.
Вова, то таке пишуть на Калина клабі, я більш ніж згодний і з тобою і з Сашком!
Приємна і тихенька ходовка в Калині! Канєш з Кіа Ріо та Хундаєм Акцент ніякого порівняння, там якось збитіша ходовка!

Саша

LED тюнінг

Саша

LED тюнінг

Саша

попрацював крапаль сьогодні біля машинки. зробив ручнік працює на ура тепер. помінявв аморти передні круть вашє тепер. ну і збулася як кажуть мечта ідіота купив бороду від гранти юххуу  :dancer:

- тонель пола лада гранта - 550грн
LED тюнінг

YUKON

Цитата: Саша від 24 Грудня 2016, 19:03:34
попрацював крапаль сьогодні біля машинки. зробив ручнік працює на ура тепер. помінявв аморти передні круть вашє тепер. ну і збулася як кажуть мечта ідіота купив бороду від гранти юххуу  :dancer:

- тонель пола лада гранта - 550грн
Ну дик там треба ще кнопки з Гранти, та кудись вставивити прикурювач!

Саша

Цитата: YUKON від 26 Грудня 2016, 10:01:37
Цитата: Саша від 24 Грудня 2016, 19:03:34
попрацював крапаль сьогодні біля машинки. зробив ручнік працює на ура тепер. помінявв аморти передні круть вашє тепер. ну і збулася як кажуть мечта ідіота купив бороду від гранти юххуу  :dancer:

- тонель пола лада гранта - 550грн
Ну дик там треба ще кнопки з Гранти, та кудись вставивити прикурювач!

прикурювачем не користуюся а кнопки такі да треба але я пока поставив калиновські заглушкинорм вийшло а може так сказать разазлюсь і підігрів сракі покладу )))
LED тюнінг

YUKON

Цитата: Саша від 26 Грудня 2016, 21:08:58
прикурювачем не користуюся а кнопки такі да треба але я пока поставив калиновські заглушкинорм вийшло а може так сказать разазлюсь і підігрів сракі покладу )))
Оригінальний підігрів не дешево коштує...але можна і ось так...https://www.olx.ua/obyavlenie/podogrev-sideniy-universalnyy-vse-avto-rossiya-IDiLpzQ.html#31b7662937
...дешево і сердито!

EvgenS


EvgenS


Саша

юхуууу хлопци давольний шо слон!!!дірєхтор подарив ксенон 5000 К Н1 сяводня встановив!оффффігєнно світить !!!
LED тюнінг

gray-black

Цитата: Саша від 28 Грудня 2016, 22:29:12
юхуууу хлопци давольний шо слон!!!дірєхтор подарив ксенон 5000 К Н1 сяводня встановив!оффффігєнно світить !!!
а 4300к краще в сиру погоду,перевірено(рік їздив з 5000к)
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Жулик

Конечно 4300 луче. Но здесь ключевое слово подарил )))