Тормозные колодки

Автор Алексей, 01 Жовтня 2010, 23:43:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Дима

Купил себе БЕСТ за 35гр (был на Лоске не смог удержаться.) Что стоит сейчас - не знаю, но работают хорошо )

Алексей

Вот я себе вернул бесты... Наамного лучше, чем Дафми+
С Дафми оочень сильно сувствовалась вибрация. Но педаль более четкая.
С Бестами педаль немного мяге...и биения практически нет!

Сергей

На Бестах откатал тысяч 9- нормальные тормоза :D

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Vishnujana

До гальмівних колодок треба гарні гальмівні диски! Гальмівний диск -- це скелет об який труться колодки.
Ось сьогодні придбав гальмівні диски італійської фірми Рilenga, не знав що там про ЗАЗ не забувають.
Диск на ребрі промаркірований і вибито назву Рilenga
Сидячи вдома вирішив пошукати їх у вебпросторі і ось:

http://www.pilenga.it/Catalogue.aspx?l=en

закладка: Search by make and model
Make обираємо зі списку ZAZ-Daewoo
Model обираємо 1102

І бачимо в списку рідні серцю машини -- був приємно здивований.

Лавр

Цитата: LonelyWolfЛавр, зад поставил нормально? Диски стали? Не затирает?
стал с проблемами. точили носик, который упирается в суппорт, но все равно сцуко затирает.... пацаны говорят что притрется...
теперь о приятном: колодки отличные! лушее что у меня было.
ну что, поехали?

vento

Підкажіть !  Поміняв у Славуті тормозні колодки - її рідні на нові. Виробник  ЗАЗ. На лівому нормально, а от на правому барабан не заходив. При допомозі молотка і гайки поклав його на місце і поїхав.  Звичайно, що під час їзди барабан сильно гріється. Надіюсь, що після легенької обкатки притреться і все буде нормально. Чи не виникне якого казусу?

Kritik

Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

vento

Відпустив повністю. Іще така деталь: попередні колодки були зношені лише з одного краю і ніякої симетричності, як пише інструкція.

Ромео

vento будь обережний, дивись щоб барабан не тріс!

Димончик

Цитата: VishnujanaДо гальмівних колодок треба гарні гальмівні диски! Гальмівний диск -- це скелет об який труться колодки.
Ось сьогодні придбав гальмівні диски італійської фірми Рilenga, не знав що там про ЗАЗ не забувають.
Диск на ребрі промаркірований і вибито назву Рilenga
Сидячи вдома вирішив пошукати їх у вебпросторі і ось:

http://www.pilenga.it/Catalogue.aspx?l=en

закладка: Search by make and model
Make обираємо зі списку ZAZ-Daewoo
Model обираємо 1102

І бачимо в списку рідні серцю машини -- був приємно здивований.
у нас на форуме есть такой пользователь Мэд Майк. так вот он поставил эту \"пиленгу\". Думаю, для отзыва о дисках ему всей ненормативной лексики не хватит. :)
может и пиленга, но явно не Италия, диски из \"сырца\", биение такое, что аж в салоне гул стоял при торможении.
не знаю, притёрлись или поменял...
авторемонт. ходовая/рулевая, двигатель/КПП, сварочные работы, электрик.  о-67-6I2-28-6I
рихтовка - покраска . большой бокс, легковые и грузовые.

chars

если они горбатые, никогда не притрутся, только на металлолом

vento

Цитата: Ромеоvento будь обережний, дивись щоб барабан не тріс!
Дякую.  Сьогодні перевірив знову. Після 20 км пробігу колесо уже вільно прокручується. Правда не зовсім як ліве, але результат є. Згадав, що десь у попередніх повідомленнях читав про різний розмір колодок, але то були імпортні. А от зараз думаю чи можуть бути різними ЗАЗовські. Доведеться ще раз усе перебрати.

Саша и Валера

Надо не только ручник отпускать, но и вдавить поршни раб. ТЦ.
Когда Вас охватывает желание поработать, сядьте и подождите пока оно пройдёт.

Сергей

Цитата: vento
Цитата: Ромеоvento будь обережний, дивись щоб барабан не тріс!
Дякую.  Сьогодні перевірив знову. Після 20 км пробігу колесо уже вільно прокручується. Правда не зовсім як ліве, але результат є. Згадав, що десь у попередніх повідомленнях читав про різний розмір колодок, але то були імпортні. А от зараз думаю чи можуть бути різними ЗАЗовські. Доведеться ще раз усе перебрати.
мало того если разные! то надо выбрать с большей степенью покрытия и смещения вверх на сторону где одевается трос ручника! с другой стороны так же! тогда ручник будет одинаково работать на два колеса! буду себе минять фыложу фотки!
сто  ремонт и техническое обслуживание вашего автомобиля любой сложности! 063-44-20-375 Сергей!

Саша и Валера

На правильных колодках нечего \"выбирать\", они абсолютно одинаковые.
Когда Вас охватывает желание поработать, сядьте и подождите пока оно пройдёт.