Подушки двигателя

Автор Serega__1983, 02 Жовтня 2010, 08:38:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Я так думаю можна попробувати лижу переварити і розмістити подушки горизонтально до дороги, або хоча б тільки задню.

Досить цікаві подушки у вал-2110, http://acat.autodealer.ru/index.php?tree=412_42174

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Александр

а що дасть горизонтальне розміщення подушок? Якщо вони будуть знизу, особливо нічого не зміниться, я думаю. Он в 2108 набагато краще зроблено, як на мене, подушки рознесені широко, але навіть туди пропонують посилені подушки і розпорки з доп опорою. Доречі, не до коробки, а якраз до двигуна тяга йде
Глаза боятся, а руки из жопы.

Володимир

Цитата: Александр Надводнюка що дасть горизонтальне розміщення подушок? Якщо вони будуть знизу, особливо нічого не зміниться, я думаю.
Подушки на кілька сантиметрів можна розмістити ширше, плюс при горизонтальному зозміщенні двигун отримає кращу амортизацію в горизонтальній площині, а також більший супротив на кручення.

Хоча тут є додатковий ризик на те щоби подушки часом не розірвало при нагрузках.

Цитата: Александр НадводнюкОн в 2108 набагато краще зроблено, як на мене, подушки рознесені широко, але навіть туди пропонують посилені подушки і розпорки з доп опорою. Доречі, не до коробки, а якраз до двигуна тяга йде
В ваз напевне усилений корпус двигуна, та картер зчеплення, так як передня і задня подушка кріпляться до двигуна, у нас же опори прикріплені до площини головної пари щоби не створювати нагрузку на двигун і картер зчеплення, це є розумніше рішення, тільки інженери сильно протупили з подушками, короче кажучи, як їм влізло так і поставили.

------------------------------------

Так зроблено на мазді 121, принцип кріплення той що і в нас, головне знайти правильні подушки.



Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Народ, підкажіть яка різьба на болті що кріпить бокову подушку до лонжерона, М12 чи М14?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

igr

А скажите, подушки надо менять через какой-то пробег, или как?

Алексей

igr, нет...как порвутся так и менять.

Кар Аббас

Підніму щоб не створювати нової теми.
Якщо без СТО, які ознаки що подушки вийшли з ладу?
Мені дуже неподобається що двигун при русі сильно нахиляється, потовк мені ролік газового тросика об верхню розпорку. Грішу на подушки. Машина інжекторна.
Хоч я жию на чужині, хоч і нелегко мені,
Знаю що там, мій рідний край...
Серце тужій, тужій, хоч сам не бачив я -
Люблю тебе, Земле Моя! (C)\"Рушничок\" Canada

Алексей

Ещё видно по рычагу кпп. Если при трогании сильно уходит..

Володимир

Цитата: КАРАБАСПідніму щоб не створювати нової теми.
Якщо без СТО, які ознаки що подушки вийшли з ладу?
Мені дуже неподобається що двигун при русі сильно нахиляється, потовк мені ролік газового тросика об верхню розпорку. Грішу на подушки. Машина інжекторна.
То в усіх така ситуація з роликом, потрібно міняти положення ролика. В мене зроблено так як на фото.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Кар Аббас

Цитата: ВолодимирТо в усіх така ситуація з роликом, потрібно міняти положення ролика. В мене зроблено так як на фото.
До машини ще не дійшов. Ролик встановив нижче, правильно я зрозумів?

Цитата: VladimirNNЭто только \"инжекторая болезнь\"? К карбу это не относится?
Карб здається дальше від фартука знаходиться.

При повороті ліворуч, руль до упора, права подушка буде стукати, так?
Хоч я жию на чужині, хоч і нелегко мені,
Знаю що там, мій рідний край...
Серце тужій, тужій, хоч сам не бачив я -
Люблю тебе, Земле Моя! (C)\"Рушничок\" Canada

Володимир

Цитата: КАРАБАСРолик встановив нижче, правильно я зрозумів?
Вище, коли двигун нахиляється до моторного щита, то ролик розміщується над розпоркою.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Кар Аббас

спробую так переробити.
Хоч я жию на чужині, хоч і нелегко мені,
Знаю що там, мій рідний край...
Серце тужій, тужій, хоч сам не бачив я -
Люблю тебе, Земле Моя! (C)\"Рушничок\" Canada

LonelyWolf

Обрыв боковой подушки можно проверить так - подходишь справа,берешься за ресивер и сильно тянешь на себя и обратно. Если двигатель ходит - тапки ей. Если при трогании кулиса уходит назад,а при сбросе газа сильно гупает - передней подушке дрова. А просто вибрация может быть по сотне причин.

Жулик

Народ хто менял подушки 2х вариантов.
Ибо поменяли отаку на отаку
И есть вибрация. Может тре було шукать такую как старая она мягче?

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0