КрАЗ \"Зелёный крокодил\"

Автор Alex Miha, 06 Грудня 2010, 00:56:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Number One

Да, могли же делать тогда!
Но всё получилось как всегда: позабыт позаброшен :(

Мобілізацiя  12.03.2015 - 5.04.2016.
Я ДОМА !!!

Vishnujana

вони робили погіршену псевдокопію Freightliner



Володимир

Цитата: Yngusну тут и не удивительно что везут импорт - ты ведь сам импорт нацепил -фашисткую форму то и не удивительно что всё прут иноземное -я бы украискую символику повесил в аватар = :o  :mad:  :D !
Аватарка маленька, але мені здається що це не фашиська форма, а форма воїнів УПА.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vishnujana

червона зірка з серпом і молотом -- це справжній логотип, як гуманізму так і українізму.
але мова про вантажні автомобілі.
колишні республіки колишнього СРСР нічого свого не робили, все було вкрадене, або погіршено скопійоване у \"поганих\" американців і таких же \"негідників\" німців, і дещо у \"клятих\" французів.

Romka

А Таврія на Фієсту не схожа :P

Але краза шкода, а в загалі там зовсім не повоткий менеджмет зараз.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: RomkaА Таврія на Фієсту не схожа :P

Але краза шкода, а в загалі там зовсім не повоткий менеджмет зараз.
Таврія була схожа на фієсту до того моменту доки не почали ставити на конвеєр, коли замітили що бракує 10 см ширини конвеєра. В результаті звуження получилась таврія в нинішньому вигляті і конструкції, від фієсти не залишилось нічого.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

YUKON

Цитата: RomkaА Таврія на Фієсту не схожа :P
Та ну не схожа...двигуном да! Але дуже багато при конструйуванні таврії взято від Фієсти - 1 що прийшло на думку дак це дверна наружна ручка!

Володимир

Цитата: YUKONТа ну не схожа...двигуном да!
Двигун зовсім не від фієсти, чув непідтверджені інформацію, що здерли в якогось сааба.
Цитата: YUKONАле дуже багато при конструйуванні таврії взято від Фієсти - 1 що прийшло на думку дак це дверна наружна ручка!
Хіба що тільки ручки.Я читав статтю про створення таврії, самий цікавий момент був про пердню підвіску, коли потрібно було звузити на 10см, а інженери поняття не мали по якому принципу все побудовано.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vishnujana

я якось читав, що наче Японія навмисно дала вкрасти промисловим шпигунам з колишньго СРСР прототип автомобілю, який в СРСР випускався під маркою ЗіЛ-130, так ці ЗіЛи ще й досі бігають!

Володимир

Цитата: Vishnujanaя якось читав, що наче Японія навмисно дала вкрасти промисловим шпигунам з колишньго СРСР прототип автомобілю, який в СРСР випускався під маркою ЗіЛ-130, так ці ЗіЛи ще й досі бігають!
Ну вони в СРСР порівняно і не ламались, правда були екземпляри з 6-ти циліндровими двигунами, то постійно прогорали клапана.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vishnujana

я про те й кажу, що більшовики могли тільки красти, копіювати і погіршувати.
навіть урядові машини типу \"Чайка\" це американський Plymouth Fury


а ось чайка

Camel Trophy

Краз- жалко? Нет, обидно за то что денег  жаль на автоспорт итд! нашему правительству  :mad:  :mad:  :mad:
а на счет краз как автомобиль- жрет дохера ниедет нихера, три метра капота, не поворотливый

я на таком ездил! скажу честно афно- может он и проходимый итд но с камазом ему не сравниться  :|

YUKON

Цитата: Володимир
Цитата: YUKONТа ну не схожа...двигуном да!
Двигун зовсім не від фієсти, чув непідтверджені інформацію, що здерли в якогось сааба.
Цитата: YUKONАле дуже багато при конструйуванні таврії взято від Фієсти - 1 що прийшло на думку дак це дверна наружна ручка!
Хіба що тільки ручки.Я читав статтю про створення таврії, самий цікавий момент був про пердню підвіску, коли потрібно було звузити на 10см, а інженери поняття не мали по якому принципу все побудовано.
Володимир - я мав саме наувазі що двигуном і не схожі, а от коли ти завів мову про СААБ то тоді все ясно...бачив я в свій час двиг 90 -го, ти знаєш схожий!Я надійось тобі достатньо того, шо я статей не читав, а в 1991 - му спілкувався з головним конструктором???

Vishnujana

за те що Україна була послала своїх \"миротворців\" в Ірак, США купило в Україні 60 автомобілів КрАЗ для Іраку