Бензонасос (ЭБН)

Автор Андрей, 26 Травня 2008, 12:13:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Max 55

Цитата: chylok від 20 Квітня 2017, 16:20:06
Всем привет, подскажите пожалуйста, очень сильно визжит безнонасос.
Я купил новый на замену, но к этому пока нету претензий кроме звука.
Скажите пожалуйста, что можно попробовать покрутить/поменять перед заменой на новый? Желательно как можно подробнее.

Спасибо!
Трубку проверяй, что перед насосом, ей уже жопа стопудово!

chylok

Ну оно у меня типа непонятно. Если на холодную завести - работает себе и работает. Все тихо, все нормально.
После поездки - начинает визжать. (в процессе)

artem_krul

Доброго дня. Прошу Вашої поради. Погіршилась тяга коли мало бензину, навіть недавно виникла ситуація, що не зміг доїхати до заправки,  бо авто почало дьоргатись, хоча і не заглохло, я долив пального, потім нормально заправив і все ок. Тому питання, чи може бути признаком несправності насоса, те, що, коли мало бензину погіршується тяга. Бензонасос не рідний, не розбірний, попередній власник поміняв рідний на цей "китайський", а виявилось, що проблема була не в ньому а в РХХ, а рідний викинув, тому в мене його немає. Ще підкажіть, будь ласка бензонасос якої марки краще: LSA, EuroEx, чи Grand Auto? Дякую.

ZaVa

Всі будуть працювать.
Але пораджу придбати Бош.
На пам'ятаю каталожний номер - глянь на перших сторінках теми - там все розписано.
В мене 2 роки працює - беззвучно і нарфкань не маю.
Окрім цього раджу зробити виносний фільтр перед ебн, а сітку з прийомної трубки в баку прибрать - будеш вражений побаченим у фільтрі через 100 км.
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

artem_krul

Дуже дякую за відповідь та пораду. Правда цікаво, чому таки при малій кількості бензину падає тяга, я так розумію, через те, що насос забитий, бензину важко проходити, при великій кількості тиск  створити легше, а при малій - важче?

ZaVa

Правильно думаєш.
Вийми паливоприйомну трубку і глянь на сітку - все зрозумієш.
От і раджу сітку зняти, а перед ЕБН встановити фільтр ( за межами баку ), щоб постійно не лазить в бак та чистить сітку.
От такий собі поставив уже з рік тому - Фильтр топливный Zollex Z-309.
Срані в ньому ой як не мало.
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Sergik32

а я на паливоподачу в баку надів ще одну сітку з 2110 інжехтарнаї і не лізу туди вже пару років.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ZaVa

Сірога, не в обіду, але з твоїми пробігами. . . можна було інжекторну сітку й не одягать.
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Sergik32

да яка обіда, все нормально, пробіг не реально великий, згоден, просто якби не міняв стокового гудящого насоса на тихого БОШовського то і не ставив би сітку, а так прийшлось ставити бо в насосі немає сітки
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Max 55

Цитата: ZaVa від 03 Травня 2017, 22:17:54
Правильно думаєш.
Вийми паливоприйомну трубку і глянь на сітку - все зрозумієш.
От і раджу сітку зняти, а перед ЕБН встановити фільтр ( за межами баку ), щоб постійно не лазить в бак та чистить сітку.
От такий собі поставив уже з рік тому - Фильтр топливный Zollex Z-309.
Срані в ньому ой як не мало.
А что в Бошевском насосе сетки нет на входе?


Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Max 55 від 04 Травня 2017, 23:39:45
Цитата: ZaVa від 03 Травня 2017, 22:17:54
Правильно думаєш.
Вийми паливоприйомну трубку і глянь на сітку - все зрозумієш.
От і раджу сітку зняти, а перед ЕБН встановити фільтр ( за межами баку ), щоб постійно не лазить в бак та чистить сітку.
От такий собі поставив уже з рік тому - Фильтр топливный Zollex Z-309.
Срані в ньому ой як не мало.
А что в Бошевском насосе сетки нет на входе?
Нема, як дивишся в вхідний отвір, то видно вісь моторчика в втулці.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

игорь волноваха

Добрый день .Всех с праздником!Уменя славута 2006 инж ,перед насосом стоит фильтр,металлический боченок.осенью поменял,не помогло,при полном баке ,не так громко а когда литров 5 остается слышно хорошо.До сетки в баке не добрался еще.3года назад поменял родной ламели в насосе стерлись до пластика.

ZaVa

Цитувати виділенеметаллический боченок
Інжекторний ?
Цитувати виділенеДо сетки в баке не добрался
Так от доберись і все стане зрозуміло.
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

игорь волноваха

не буду утверждать завтра аж гляну