Мегапанель люкс, проблемы и решения

Автор dimas26, 07 Лютого 2011, 00:24:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

vladishtm

Цитата: с ер ж від 02 Грудня 2020, 13:41:39

Стрілки переставив, швидкість поки не перевіряв. А от по тахометру відсутній провід 2 на фішці.
Додаткова схема по панелі люкс. (зауваж - в тебе тільки панель люкс)  вицарапав з  https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=4435.msg548017#msg548017 лежить на https://drive.google.com/file/d/1hOMT4RaJnpkkKBz4SIPsscBT4AH-tgIt/view?usp=sharing
По цій схемі провід від запалення на "2 " контак -мабуть забагато
Цитата: с ер ж від 25 Листопада 2020, 22:58:58приобрела славуту 1.2 карбюратор, панель люксовая.
Спидометр и тахометр на белом 3й та 7й
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Romka

Цитата: Володимир від 02 Грудня 2020, 13:34:59
Цитата: Romka від 02 Грудня 2020, 11:46:59
О, дяка! Спідометр поправлю. (До речі, панель ніхто не розбирав, сам чогось поплив)
А тахометр у мене при вмиканні лежить на нулі, але бреше на десь на 100 - 150 обертів. Що тут робити?
В мене так само брехав, то напевне заводський конструктив, я знімав скло і переставляв стрілку.

І як його правильно виставити?

Типу заводим авто, прогріваємо до робочої тепрератури, виставляємо ХХ = 1000 об\хв і одягаємо раніше зняту стрілку навпроти позначки 1000???

Вірно?
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

vladishtm

Цитата: Romka від 03 Грудня 2020, 11:46:54Типу заводим авто, прогріваємо до робочої тепрератури, виставляємо ХХ = 1000 об\хв і одягаємо раніше зняту стрілку навпроти позначки 1000???

Вірно?
Так, тільки можна підключити якусь диаг прогу і дивитись оберти по ній.  Добився стабільних обертів прикинув одягнув стрілку, поганяв звірив  покази з діагнотичною прогою. Не сподобалось, ще трохи поправив переставив.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: Romka від 03 Грудня 2020, 11:46:54
Цитата: Володимир від 02 Грудня 2020, 13:34:59
Цитата: Romka від 02 Грудня 2020, 11:46:59
О, дяка! Спідометр поправлю. (До речі, панель ніхто не розбирав, сам чогось поплив)
А тахометр у мене при вмиканні лежить на нулі, але бреше на десь на 100 - 150 обертів. Що тут робити?
В мене так само брехав, то напевне заводський конструктив, я знімав скло і переставляв стрілку.

І як його правильно виставити?

Типу заводим авто, прогріваємо до робочої тепрератури, виставляємо ХХ = 1000 об\хв і одягаємо раніше зняту стрілку навпроти позначки 1000???

Вірно?
Порівнюєш покази з мікасом, для прикдаду знаєш що бреше на 200 обертів, знімаєш штифта стрілка падає, ставиш помітку і переслявляєш стрілку на 200 обертів.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Hghj5513

Добрий вечір, в мене карбіраторна Славута, проблеми з проводкою, все що невключаю єлі робе нече АКБ сів но АКБ заряджений нормально, наприклад нажимаю на сигнал єлі рипть і на панелі приладів загоряється лампочки. Допоможіть!!!  :(

Romka

Перечисть контакт з "-" АКБ на корпус авто. Якщо нема поняття в електриці то до електрика.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

fletron

Славута карбюраторная.
Пред история машину брал, то спидометр и тахометр не работал, могли что там и на чудить . Заменил датчик скорости все одно не работает. Думал что привод спидометра не работает , взял шуруповерт  думаю  покручу датчик скорости как бы сымитирую работу .Результат не работает. Питание на колодке
на 1 контакте есть. Показания жк дисплее показывает.
Меня смущает напряжение на сигнальном проводе что идет на датчик скорости на него приходит напряжение меньше от бортовой сети где то  на 1волт.По идеи там не должно не чего быть пока не работает датчик скорости.
Провод на колодке 7 (тахометр) вообще отсутствует. Должен ли быть или нет не знаю. 
     

fletron

У кого какие идеи где искать причину.

vladishtm

Цитата: fletron від 04 Червня 2023, 22:14:26Заменил датчик скорости все одно не работает. Думал что
Датчик скорее всего работает судя по
Цитата: fletron від 04 Червня 2023, 22:14:26Заменил датчик скорости все одно не работает 
Вот пример проверки датчика
Spoiler
[close]
Если отдельно работает, дальше смотрим наличие этих Импульсов на раз"еме панели отключеном от панели. Ну и дальше делаем выводы, что осталось. Вот еще видео от электрика, (я не смотрел все).
Spoiler
[close]
А что на карбовой машине панель люкс?  :dunno:
Цитата: fletron від 04 Червня 2023, 22:14:26Провод на колодке 7 (тахометр) вообще отсутствует. Должен ли быть или нет не знаю.
На пенель люкс в инжекторе к тахометру вообще то идут сигналы с электронного блока ЭБУ. Какое ЭБУ на карбовой?  Там наверное можно от какого то датчика оборотов коленвала получить импульсы на тахометр.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: fletron від 04 Червня 2023, 22:14:26Провод на колодке 7 (тахометр) вообще отсутствует. Должен ли быть или нет не знаю.
Не повинно бути, в карбових машинах сигнал береться через контакт 2 червоної колодки, він має йти на один з контактів котушки запалювання.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

fletron

Цитата: Володимир від 05 Червня 2023, 10:34:43Не повинно бути, в карбових машинах сигнал береться через контакт 2 червоної колодки, він має йти на один з контактів котушки запалювання.
Верно сказал все так и есть. Он идет у меня синим светом. Выделен в отдельном жгуте, два провода синий на катушку и белый на сигнальный датчик скорости.
Датчик проверял работает. Проводку прозвонил КЗ нет. обрывов нет все в порядке.

Меня смущает что с панели на сигнальном проводе после включения зажигания появляться напряжение гдето на 1волт меньше от бортовой сети. его не должно бить там.
Походу хана самой панели .


vladishtm

Цитата: fletron від 05 Червня 2023, 21:47:21Походу хана самой панели .
Ну ось, це вже конкретніше. Там на другому відео мужик тикав 12в (щуп з лампочкою) на вхід спідометра в панелі. Імітував імпульси від датчика. десь з цього моменту
Spoiler
[close]
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

[quote author=fletron link=msg=563938 date=1685990841Меня смущает что с панели на сигнальном проводе после включения зажигания появляться напряжение гдето на 1волт меньше от бортовой сети. его не должно бить там.
Походу хана самой панели .
[/quote]Воно може там бути, тому що з датчика в залежності від положення іде або +12 в, або нуль, а в панелі швидше за все на вході стоїть підтягуючий резистор до +12в. Треба дивитись чи на вхід панелі приходить сигнал від датчика, якщо є, то швидше за все проблема в панелі, там стоїть мікросхема LC360, яку фіг де знайдеш, навіть гугл перестав видавати результати про неї по запиту. Але це при умові що одометр працює, а не працює тільки спідометр.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: fletron від 05 Червня 2023, 21:47:21Походу хана самой панели .
Якщо в панели прибори логометри (прибори з двома котушками) то скоріш за все на кожний логометр стоїть LC360.  Чув що вони використовується в багатьох панелях.  Виробник мікросхем https://www.alfarzpp.lv/eng/comm/contact_us.php шукай знайомих у Ризі. Або биті авто з панелями (ланоси, тазіки....."рижские панели от восьмёрок, волг, газелей (точнее что рига выпускает) https://forum.tavria.org.ua/archive/index.php/t-31484.html ) і звідти мікросхему. Випаювати феном.
Цікаво, що в інеті є різні датчики в назвах яких присутне "DSC LC-360" можливо тому що там ця мікросхема використана?
З даташитів ....покоцав  :wallbash:

Ще таке пошук  Комбінації приладів Україна
https://ua.all.biz/uk/kombinaciyi-pryladiv-bgg1081438

панельприборов на Славуту
https://www.google.com/search?q=панельприборов+на+Славуту&oq=панельприборов+на+Славуту&aqs=chrome..69i57j0i13i512j0i22i30l3.12025j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Ну і можливо повезе... аккуратно розбери та передивись пайки на панелі, особливо з тильної сторони вхідних роз"ємів на платі. Акуратно зі стрілками приладів при знятті. Запам"ятовуй як стояли (чи на нулі чи впирались у штир обмежувачача. Так треба і назад ставити - але все рівно потім звіряти і переставляти.

Ну і не зрозуміло (датчик кажеш справний), а чи доходять сигнали з датчика на роз"ем панелі?
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Ось оригінальний даташит на мікросхему https://drive.google.com/file/d/1kd-pjDXfnujn3eaeMwa6NCjRifd2Trn_/view?usp=sharing є опис команд на вході, але нема опису як відбувається керування. Хтось колись на форумі описував як відбувається керування, чи можливо був інший більш розширений даташит, але воно там трохи складне, якщо пам"ять не зраджує, то окрім керування ШІМ в певних секторах потрібно міняти полярність сигналу на виході.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion