Колесные арки

Автор Arkada, 24 Березня 2011, 18:22:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Arkada

подскажите где взять такие колесные арки http://postimage.org/image/1g1lwv0sk/   ??

Лёшка


Дмитрий


Maxislav

В киве не так просто - пришел на базар и купил. Я в пять вечера был на центральном авторынке (на перова). Был там по тавриям контейнер, спросил, так мне ответил продавец что этот \"колхозный тюнинг\" берут на столько редко.. как-то купил обвесы, у него два года висели пока не выгорели и не потрескались на солнце уже от времени, он выбросил и больше такими цацками не занимается. Так что еще поискать нужно. По мне так красиво. Я бы тоже хотел такие арки + пороги, а бампера стоковые. Но никак не соберусь потратиться. Так по мелочевке приходиться уже обслуживать и запацки покупать.

Лёшка

ну вообще не проблема даёшь ему предоплату , или высылаешь денюшку кому-нибуть из Запорожья они тебе я думаю не откажут

Kritik

Цитувати виділенемне ответил продавец что этот \"колхозный тюнинг\"
фигасе...
він шарить  :D
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Vishnujana

Цитата: Maxislavтак мне ответил продавец что этот \"колхозный тюнинг\" берут на столько редко.. как-то купил обвесы, у него два года висели пока не выгорели и не потрескались на солнце уже от времени, он выбросил и больше такими цацками не занимается.

дуже пряма і конкретна відповідь, бо таку річ може купити тільки хлопець віком від 18 до 25 років, хто трохи старший -- має таки більше тями куди спрямувати кошти.

якось довелись мені бачити Лансера з \"модним обвісом\", передній бампер нижче рівня кліренсу складається враження, що то ковш для згрібання снігу + машина гарчить як справжній технологічний транспорт.
такий тюніг більше схожий на УкрАвтоДор

а колгоспний тюнінг -- це коли
чіпляють по краям бампера пиявки (не знаю як воно називається),
беруть в рамочку задні ліхтарі,
на стики дверей чіпляють світловідбивачі різнокольорові,
на капот чіпляють кусок пластмаси не відомо навіщо (може проти турболентності),
ззаду на багажнік ставлять лавочку (певно також проти турболентності але я не впевнений)
на лобове скло зверху чіпляють наклейку з надписом Форсаж і такий вогонь наче,
ще ставлять замість вихлопної, трубу зі старої каналізації але обов\'язково хроміровану
тощо.

Romka

Vishnujana, п\"ять балів!  :)
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Kritik

Vishnujana
ні разу не згідний  :D
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Макс

Kritik, ты же вроде такие покупал себе, но на машине они вроде так и не появились)

Kritik

Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Макс

ТаГ продай человеку) или подари)

Eugene

Для справки...
а цена вопроса такой приблуды ?

Макс

10$ (с) 2 года назад)  :D

Arkada

Если у кого есть готов купить.