промывка инжектора

Автор shaman45, 06 Травня 2011, 19:22:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

shaman45

Всем привет! Расскажите кто знает - нужно-ли заливать в бак какую-то химию для промывки инжектора, с какой периодичностью, какую? Машинке 3 года, 10 000 км, заправляюсь на брендовых заправках.

Max 55

Я против химии в бак, лучше бак мыть через определённый пробег, да фильтр топливный своевременно менять

Володимир

Цитата: shaman45Всем привет! Расскажите кто знает - нужно-ли заливать в бак какую-то химию для промывки инжектора, с какой периодичностью, какую? Машинке 3 года, 10 000 км, заправляюсь на брендовых заправках.
З таким пробігом можливо вже не варто, я в свою лию але з нуля, кожні 4 тис.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Валерий

Цитата: Max 55Я против химии в бак, лучше бак мыть через определённый пробег, да фильтр топливный своевременно менять
Поддерживаю, толку от таких промывок, (вред еще больше), на оборот всю грязь в баке разъест и погонит по топливной магистрали.

Не нервируйте меня, а то мне некуда прятать трупы!

vladishtm

Лити щось в бенз. бак скоріш за все  буде тільки гірше.
Декілька місяців тому я спробував
"Очищувач паливної системи каталізатора Senfineco Petrol Intake System Cleaner 450 мл"
Мабуть вже можу написати про позитивний результат. Достатньо  демократична ціна. Не треба нічого мудрувати для використання, там все в комплекті  - капільниця з краном, крючечок для підвіски...
Також пробував антикокс ХАДО по 10 мл., заливав через свічні до циліндрів. Не знаю  :dunno:  результат мабуть треба провіряти відео камерою. А от для очистки свічок -він супер. Зняв, накапав, постояла, протер -я :wallbash: як нові.

Також мив каталізатор, (знімав його). Я не впевнений що він потребував чистки - та вже вирішив заразом з усім. Використав
"Очиститель + промывка сажевого фильтра Wynn's DPF Cleaner & Flush 18784 (1л + 1л)"
Він пишуть  не " оказывают негативного воздействия на каталитические детали "
Закривав сторону з яблуком пробкою від кухонної раковини, заливав перший рохчин, підвішував на сутки, потім зливав, заливав другий розчин, ще сутки. Потім промив водою. Наче якась сажа  в прощесі видалялась.

Форсунки - можна знімати і попшикати притикнувши їх на якийсь аерозолний балончик раскоксовки, чи карбклінкера (воно також зразу покаже чи прочищає, чи ні по флрмі факела розпилення) плюс заміна ремкомплектом сіточок та ущільнюваних кілець.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2