Цікаве відео

Автор Володимир, 22 Червня 2011, 17:49:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Vitaliy. від 12 Квітня 2020, 01:49:47
Едешь ты такой на славуте по трассе не спеша 90, и тут тебя обгоняет-

Був у нас колись в колгоспі трактор МТЗ-50, в ньому в КПП були більш швидкісні передачі в порівнянні з пізнішими моделями, то тракторист на ньому по полі з причіпом десь під 90 ганяв, дуже цікаво було збоку спостерігати за трактором на такій швидкості.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

90 по полю, це круто
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 12 Квітня 2020, 12:53:08
90 по полю, це круто

Там буда дорока клавно вкатана, їдеш як по асфальту.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Научно популярное


Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Раньше выкладывал коня педального, а сейчас коня моторизованого  :)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Колись на мій погляд французи цікавіші машини робили.

Citroen XM Y4
Spoiler
[close]
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Sergik32

от якими би вони не були ті наші мопеди, а движок у них був гавно, нікакой
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

_Oleksandr_

Цитата: Володимир від 20 Квітня 2020, 08:58:49Колись на мій погляд французи цікавіші машини робили.
У меня в соседнем дворе стоит такой (причем на V6). Вроде даже заводится, но выехать никуда не может т.к. умерла гидропневматическая подвеска и машина просто лежит на колесах. Но смортится стильно.

Vitaliy.

Цитата: Sergik32 від 20 Квітня 2020, 12:10:52
от якими би вони не були ті наші мопеди, а движок у них був гавно, нікакой
А в дитинстви ти на них издив? А товариши? О мопеде мечтали почти все подростки, у которых вже був волосипед. А о велике мрияв почти кожних, ходившие пишки.  Ну а после мопеда пределом мечтаний была ЯВА
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Sergik32

у мене був і є Восход 2М, мопеда не було, ніхто н екупив бо грошей не було, а в 90-х як пропали то взагалі про покупки забули всі. Но я бачив ту їздячку на тих мопедах, день їздить і 2 ремонтує. не кажу що це постійно, але в порівнянні з батьковим восходом мене той мопед не "впечатляв" може із-за того, що в мене не було власного мопеда.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

ЖЕСТЬ! Японец купил УАЗ буханку в Японии! | ПРИКОЛ И РЖАЧ!
Spoiler
[close]
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Sergik32

а нахіба воно тра ота херня зелена
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0