Подключение зеркал BMW

Автор Юра, 08 Серпня 2011, 19:46:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Евгений

підскажіть, якщо підключати підігрів зеркал на +, який йде на підігрів заднього скла, потрібно замінювати запобіжник на більший?

АнтохА


Евгений

Цитата: Антонканэшно
якщо я не помиляюсь, на обігрів скла йде 15 А. На який міняти? 20а?

Александр

А я б повісив додаткове реле з керуванням від кнопки обігріву скла на ланцюг обігріву зеркал із своїм запобіжником, нащо перегружати штатну проводку.
Глаза боятся, а руки из жопы.

Евгений

Цитата: Александр НадводнюкА я б повісив додаткове реле з керуванням від кнопки обігріву скла на ланцюг обігріву зеркал із своїм запобіжником, нащо перегружати штатну проводку.
Та я просто вичитав на таврофорумі шо в зеркал споживання 2А разом, так що це невеликий перегруз. Просто не хочеться ліпити ще одне реле, їх і так вже наставив під панель повно повно...

Александр

Своя рука - владика, я написав, як би я зробив.
Глаза боятся, а руки из жопы.

roman-udacha

Купив на Перова додатковий блок запобіжників, провів окремий провід від акума до цього блоку, і вже звідти роблю розводку по додаткових фіч в машині по мірі їй додавання по одному запобіжнику на 1-2 пристрої.

Згоден з Сашою, нащо перевантажувати дроти %)

Юра

З Сашком неможливо не згодитись  ))))
Drive2.ru ---- Skorpionchik S-GO
Гарний сток краще поганого т

Евгений

переконали. Буду вести окремо. Який тоді запобіжник ставити на зеркала? 10А? 5А?  Якщо брати плюс з кнопки включення обігруву заднього скла, то запобіжник ставити між реле зеркал і кнопкою? Плюс з кнопки обігріву використовувати тільки як управляющий, чи можна подавати його зразу на 2 контакта реле?

Юра

56 пост тебе в помощь!
Я брал 1-вую схему
Drive2.ru ---- Skorpionchik S-GO
Гарний сток краще поганого т

Евгений

Цитата: Cayenne56 пост тебе в помощь!
Я брал 1-вую схему
це схеми підключення через окрему кнопку. Я запитував, якщо використовувати вже існуючу кнопку обігріву скла задка і брати з неї плюс?

igr

Цитата: beer88
Цитата: Cayenne56 пост тебе в помощь!
Я брал 1-вую схему
це схеми підключення через окрему кнопку. Я запитував, якщо використовувати вже існуючу кнопку обігріву скла задка і брати з неї плюс?
Плюс надо брать не с кнопки, а выхода из реле.

Евгений

Цитата: igr
Цитата: beer88
Цитата: Cayenne56 пост тебе в помощь!
Я брал 1-вую схему
це схеми підключення через окрему кнопку. Я запитував, якщо використовувати вже існуючу кнопку обігріву скла задка і брати з неї плюс?
Плюс надо брать не с кнопки, а выхода из реле.
Во, дякую. Накінец почув, що хотів.
Ще таке питання. Після установки зеркал був виявленний люфт водійського зеркала. Пасажирське сидить мертво, не вібрує. Люфт в місці складування зеркала. Підскажіть чи можна якось його розібрати і щось підтягнути? чи це вже все?

igr

Цитата: beer88
Цитата: igr
Цитата: beer88це схеми підключення через окрему кнопку. Я запитував, якщо використовувати вже існуючу кнопку обігріву скла задка і брати з неї плюс?
Плюс надо брать не с кнопки, а выхода из реле.
Во, дякую. Накінец почув, що хотів.
Там есть кнопка \"поблагодарить\". Если что непонятно - спрашивай. Приду с работы, отпишусь.

Дима

Моё хобби \"ТЮНИНГ\"
Slavuta 1.2s