Купля продажа

Автор Sehio, 14 Грудня 2008, 19:54:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sehio

Подскажите.. сколько будит стоять постановка на учет Славуты 2000 года, обьем 1,2

Kritik

Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Игорь

В Киеве 3000 тис. и час посидеть в кофешке под Мрев
инструкции к швейной машинке: «Шпульку наденьте на шпиндель моталки так, чтобы шпонка шпинделя вошла в прорезь шпульки»!

Kritik

ну в нас шоб посидіти в кафешці треба дати 2200 :P
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Sehio

Цитата: pulyaВ Киеве 3000 тис. и час посидеть в кофешке под Мрев
нет слов... мне вообще говорили что около 1500 грн.. если самому бегать и везде в очереди выстаивать.. а 3000 типа за час решается..

Kritik

Це колись так було.
Я колись за 1800 зняв і поставив з реєстрації за пару годину...

а зараз - ціни ужас!!!
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Алла

Змінено правила продажу авто
04.10.2012
Ухвалено Закон \"Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення оподаткування при відчуженні транспортних засобів\".

Про це повідомляє \"ЛІГАБізнесІнформ\" із посиланням на прес-службу парламенту.
Законом внесено зміни до Податкового кодексу та деяких законодавчих актів щодо спрощення та здешевлення процедур відчуження та реєстрації автотранспортних засобів.
 
З цією метою законом передбачається ввести можливість визначення оціночної вартості легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів при їх відчуженні (продажу, даруванні, успадкуванні) фізичними особами виходячи з їх середньоринкової вартості.
 
Порядок її визначення встановлюється Кабінетом міністрів або відповідно до закону.
 
Буде скасована сплата збору на обов\'язкове державне пенсійне страхування при другій та наступних реєстраціях транспортних засобів (перереєстрації). Як компенсатор втрат Пенсійного фонду від такого скасування пропонується замість чинного 3%-го збору при кожній реєстрації (перереєстрації) автомобілів ввести стягнення цього збору виключно при першій їх реєстрації та встановити диференційовані ставки збору (від 3% до 5%) в залежності від вартості автомобілів (від 165 до 290 і більше розмірів прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб).
 

Також передбачено зменшити розмір державного мита за нотаріальне посвідчення договорів відчуження транспортних засобів з 1% (для родичів продавця) і 5% (для інших осіб) до одного і п\'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (для родичів та інших осіб відповідно)
http://expres.ua/auto/2012/10/04/74583

Кар Аббас

Цитата: kristalЗмінено правила продажу авто
04.10.2012
Ухвалено Закон \"Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення оподаткування при відчуженні транспортних засобів\".

Про це повідомляє \"ЛІГАБізнесІнформ\" із посиланням на прес-службу парламенту.
Законом внесено зміни до Податкового кодексу та деяких законодавчих актів щодо спрощення та здешевлення процедур відчуження та реєстрації автотранспортних засобів.
 
З цією метою законом передбачається ввести можливість визначення оціночної вартості легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів при їх відчуженні (продажу, даруванні, успадкуванні) фізичними особами виходячи з їх середньоринкової вартості.
 
Порядок її визначення встановлюється Кабінетом міністрів або відповідно до закону.
 
Буде скасована сплата збору на обов\'язкове державне пенсійне страхування при другій та наступних реєстраціях транспортних засобів (перереєстрації). Як компенсатор втрат Пенсійного фонду від такого скасування пропонується замість чинного 3%-го збору при кожній реєстрації (перереєстрації) автомобілів ввести стягнення цього збору виключно при першій їх реєстрації та встановити диференційовані ставки збору (від 3% до 5%) в залежності від вартості автомобілів (від 165 до 290 і більше розмірів прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб).
 

Також передбачено зменшити розмір державного мита за нотаріальне посвідчення договорів відчуження транспортних засобів з 1% (для родичів продавця) і 5% (для інших осіб) до одного і п\'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (для родичів та інших осіб відповідно)
http://expres.ua/auto/2012/10/04/74583


Розділ \"Юридические вопросы\" перетворюється на \"Курилку\".
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_2?pf3516=11122&skl=7 закон ще не підписано і коментарі журналістів суддя як доказ не розглядатиме.
Хоч я жию на чужині, хоч і нелегко мені,
Знаю що там, мій рідний край...
Серце тужій, тужій, хоч сам не бачив я -
Люблю тебе, Земле Моя! (C)\"Рушничок\" Canada