Дорожный контроль на СТБ как Харькове ГАИ и ГИС на дороге отнимают авт

Автор Юрій, 05 Листопада 2012, 13:50:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій


Виталий

Таврушка!!! Она-ж как bmw-только круче))))

Кар Аббас

Цитата: Tavrovetalo_O  o_O  o_O  :( ААААА У меня есть штраф!!!!!!! *SCRATCH*  *WALL*
Пофєг! Документи в руки не давати, машину нехай відбирають силою.
Для таких дій повинні бути опис майна, постанова на розшук та арешт майна, з постановою боржник має бути ознайомлений і мати 10 днів на добровільне виконання.
Хоч я жию на чужині, хоч і нелегко мені,
Знаю що там, мій рідний край...
Серце тужій, тужій, хоч сам не бачив я -
Люблю тебе, Земле Моя! (C)\"Рушничок\" Canada

Дима

))) а нахер им права в руки давали водилы ))))
я всегда удивляюсь как телеканалы с гордостью показывают незаконные действия гаишников выставляя их в хорошем свете

Виталий

Цитата: КАРАБАС
Цитата: Tavrovetalo_O  o_O  o_O  :( ААААА У меня есть штраф!!!!!!! *SCRATCH*  *WALL*
Пофєг! Документи в руки не давати, машину нехай відбирають силою.
Для таких дій повинні бути опис майна, постанова на розшук та арешт майна, з постановою боржник має бути ознайомлений і мати 10 днів на добровільне виконання.
Та не помоему 15 дней!!! *SCRATCH*
Таврушка!!! Она-ж как bmw-только круче))))

Виталий

Таврушка!!! Она-ж как bmw-только круче))))

Кар Аббас

Цитата: TavrovetalТа не помоему 15 дней!!! *SCRATCH*

Постанова про відкриття виконавчого провадження!!!
Подвійний можна сміливо не платити навіть через 115 днів. Перебіг 15 днів починається з дня підтвердженного вручення постанови про притягнення до адмінвідповідальності.

Закон України \"Про виконавче провадження\", Глава 4. ЗАГАЛЬНИЙ ПОРЯДОК ЗВЕРНЕННЯ СТЯГНЕННЯ НА МАЙНО БОРЖНИКА.
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/606-14/print1344414083346040

Заслуговує на увагу ст. 44 цього закону.
Стаття 44. Черговість задоволення вимог стягувачів у разі недостатності стягнутої суми для задоволення всіх вимог стягувачів
     1. У  разі  якщо  сума,  стягнута з боржника,  недостатня для задоволення  всіх   вимог   за   виконавчими   документами,   вона розподіляється  державним  виконавцем  між  стягувачами  в порядку черговості, встановленому цією статтею:
     1) у першу чергу задовольняються забезпечені заставою  вимоги щодо стягнення з вартості заставленого майна;
     2) у   другу  чергу  задовольняються  вимоги  щодо  стягнення аліментів,  відшкодування збитків  та  шкоди,  завданих  внаслідок злочину або адміністративного правопорушення,  каліцтва або іншого ушкодження здоров\'я, а також у зв\'язку з втратою годувальника;
     3) у  третю   чергу   задовольняються   вимоги   працівників, пов\'язані з трудовими правовідносинами;
     4) у  четверту  чергу  задовольняються  вимоги  стягувачів за загальнообов\'язковим  державним  соціальним  страхуванням,  вимоги щодо   збору  на  обов\'язкове  державне  пенсійне  страхування  та страхових  внесків  на  загальнообов\'язкове   державне   соціальне страхування;
     5) у  п\'яту  чергу  задовольняються  вимоги  щодо податків та інших  платежів  до  бюджету,   вимоги   органів   страхування   з обов\'язкового  страхування  (крім  вимог щодо збору на обов\'язкове державне пенсійне страхування);
     6) у шосту чергу задовольняються всі інші вимоги.

Тобто платник аліментів має лазєйку не платити штраф ДАЙ ніколи.
     
А ще краще з виконавця зробити лоха. Витягнути гроші, попросити рахунок *WRITE*  і сказати що їдете в банк платити. *CRAZY*
Хоч я жию на чужині, хоч і нелегко мені,
Знаю що там, мій рідний край...
Серце тужій, тужій, хоч сам не бачив я -
Люблю тебе, Земле Моя! (C)\"Рушничок\" Canada