Славута 1.2 лі 2007р Торчин

Автор Андрій, 22 Лютого 2013, 13:41:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Андрій

Цитата: Володимир
Цитата: ZibertВсім привіт! авто ктпив в листопаді минулого року за 3400$. Авто славута 1.2лі 2007р.в.було придбане першим власником в 2008р. Мені дісталося з пробігом 27т.км! на авто стояла нова зимова резина,була встановлена сигналізація з ц.з. на всі двері,також присутня чассьична шумка салону! після купівлі я повторно обробив авто антикором,замінив масло на кастрол магнатек,замінив фільтра,поставив бризговики,трохі зменшив шуми в панелі! З приходом морозів почав вмирати акум,купив новий весту. Короче таке зараз пробіг 31т300км!
Кастрол не дуже хороше масло. Якщо поставив кальцієву весту, то бажано і поміняти регулятор напруги на генераторі для підтримки напруги на рівні 14,4В.
Дякую всім за відповіді й привітання!а яке масло краще лити? і чому рег.напруги міняти?

Андрій


На літо в планах тонування,прямоток,ковпачки якісь гарні,чохли і ксенон хто вже має по цьому досвід буду радий за поради! питання чи нормально стають універсальні чохли?і чи можна купити звичайні галогенки щоб гарно світили?

Володимир

Цитата: ZibertДякую всім за відповіді й привітання!а яке масло краще лити?
Я лию шел хелікс 10в-40, яке краще, то сказати важко.
Цитата: Zibertі чому рег.напруги міняти?
Кальцієві акумулятори хочуть більшої напруги заряду, при стандарних 14В, він заряджається, але заряджається довше ніж потрібно, тому на коротких поїздках буде недозаряд.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Volodymyr

Наші ряди поповняються. як кажуть ні гвоздя ні жезла і тільки зелена дорога
Сломалась машина и нет денег на пиво — вот они мужские критические дни...

Андрій

Цитата: volodymyrtvrНаші ряди поповняються. як кажуть ні гвоздя ні жезла і тільки зелена дорога
Дякую!

Андрій

Машинка мені подобаєтся перед нею був москвич 2140люкс. Найбільший мінус в ній для мене є пічка яка мене не влаштовуєи,надіюся щось вирішиси до наступної зими! а да вчора купив захист двигуна,як потепліє поставлю!

Volodymyr

Цитата: ZibertМашинка мені подобаєтся перед нею був москвич 2140люкс. Найбільший мінус в ній для мене є пічка яка мене не влаштовуєи,надіюся щось вирішиси до наступної зими! а да вчора купив захист двигуна,як потепліє поставлю!

а чим пічка то не влаштовує. у мене навпаки від однієї неї тільки радість
Сломалась машина и нет денег на пиво — вот они мужские критические дни...

Sergik32

пічка жарить гарно, просто з дверей сіфонить і шумить вентилятор, а так нічого, гріє в ноги шо аж носки загортаються
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Volodymyr

та вентилятор всюди шумить що на таврії що на жигулях
Сломалась машина и нет денег на пиво — вот они мужские критические дни...

Sergik32

В москвічу 2140 робив не голосно
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Volodymyr

там інша система вентиляції
Сломалась машина и нет денег на пиво — вот они мужские критические дни...

Александр

Цитата: Zibert
На літо в планах тонування,прямоток,ковпачки якісь гарні,чохли і ксенон хто вже має по цьому досвід буду радий за поради! питання чи нормально стають універсальні чохли?і чи можна купити звичайні галогенки щоб гарно світили?
ну нащо тобі той прямоток? Тут пів-форуму з ними їздило, а потім знімали, бо нема з нього ніякої користі. По лампам радив би глянути лінійку Осрам з підвищеною світловіддачею, хороші лампи. Сам користуюся Осрам Кул Блю, ще непогані Осрам Найт Брекер. По грошам від 150 грн.
Глаза боятся, а руки из жопы.

Sergik32

я в понеділок собі поставив \"GO FOR GOLD\" with the OSRAM NIGHT BREAKER PLUS Limited Edition!, пока політ нормальний, а на рахунок прямотока правильно коллєга тобі каже, то лишнє, достатньо і в стоковому шоб дирка прогоріла, ехвект є, вібрація в славіка така шо і з прогорівшим все гуде
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Андрій

Цитата: volodymyrtvr
Цитата: ZibertМашинка мені подобаєтся перед нею був москвич 2140люкс. Найбільший мінус в ній для мене є пічка яка мене не влаштовуєи,надіюся щось вирішиси до наступної зими! а да вчора купив захист двигуна,як потепліє поставлю!

а чим пічка то не влаштовує. у мене навпаки від однієї неї тільки радість
Не влаштовує не т.м що шумить і з дверей не сіфонить коли їду на короткі дистанції десь 10км то авто не встигає прогрітися,і коли відкриваю на ноги то в обличчя прохолодне йде!

Volodymyr

так у тебе просто режим тре переключити з літа на зиму і буде дути гарячим
Сломалась машина и нет денег на пиво — вот они мужские критические дни...