Електро замок багажніка

Автор Kritik, 12 Липня 2008, 00:12:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Kritik

Нашо соленоїд? ВІн коштує 100 грн як мінімум.
Такий варіант як в мене тоже можна підключити до сигналки і відкривати з пульта. Просто я ше цим не зайнявся. Мене покишо і такий варіант влаштовує.
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Антон

наверно я просто не так назвал, извиняюсь. :) ну этот центральный замок стоит вроде 15-25 грн.
Emgrand EC7, Slavuta 1.3Li 2010 г.в.
Бывшая - Slavuta 1.3Li 2008 г.в.

Kritik

Так, цей шо поставив я, коштує 20 грн. Його можна підключити до блока ц/з, і вивести відкривання на брелок сигналки.
Соленоїда тут зовсім не треба. Нашо платити за нього 100-150 грн. Коли це все можна зробити за 40 грн.
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

АнтохА

я еще хочу кнопку открывания багажника убрать, а дырку заварить и зашпаклевать, в течении месяца отчитаюсь!

Kritik

Антон
В мене тоже така мисля проскакувала.
Але покишо я від цього відказався.
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

АнтохА

Думаю будет прикольно и эксклюзивно - факт!

Kritik

Антон
не спорю, але раді пантів перемальовувати весь багажнік - трошки за круто.
Хоча сам з часом таке зроблю :))
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

АнтохА

я не буду его весь красить, краску ведь можна подобрать, в конце концов бомбануть наклейку типа СЛАВУТА-КЛУБ, и т.д.

S@Nti

Kritik
скажи як цей моторчик для замка називається, як вони відрізняються і скільки вони у вас в тернополі коштують на автобазарі, бо раз на місяць проїжджаю біля нього, можна заїхати

Kritik

Тяги для центральних замків, акуанти.
Хто як називає.
Ціна 20 грн.
На моторчику має писати 7,5kg, це вага яку він має тягнути.
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

S@Nti

а живлення \"+\" іде від акумулятора чи паралельно під\'єднується до попереднього замка?

АнтохА

перемена полярности на замке меняет сторону движения засова.

Kritik

Я взяв постійний плюс від блоку ц/з і поставив предохранітєль, а потім кнопку і до замка.
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

АнтохА

Kritik у тебя только открывание?  а закрывание как?

Kritik

а закривання рукою :)
Кнопка замикає контакт тільки на період натискання, тобто нажав, моторчик потягнув замок, він відкрився, і відстрілив (легенько, тільки чуть-чуть). Все це займає буквально пів секунди. Тобто хватає одног різкого нажимання на кнопку. Вот і всьо.
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.