Ford Fusion EU 1.25 (3 в 1)

Автор Володимир, 28 Вересня 2023, 15:09:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Romka

За роботу лайк. За ідею як ДХВ - це дуже явно, що не ДХВ, а ПТФ. А ПТФ не можна використовувати як ДХВ по ПДР, то тут відхватить штраф буде дуже просто. І не відкрутишся.
Це хібащо як додаткове освітлення в населенних пунктах, щоб помітнішим бути, але потрібно тоді ще й габарити вмикати, щоб працювало. Ну так собі ідея. :dunno:
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

User2108

Ну таке собі. У вас є заводське рішення по ДХВ, а ви на птф ліпите.
 :nea:

Володимир

Цитата: Romka від 08 Квітня 2024, 18:57:57За роботу лайк. За ідею як ДХВ - це дуже явно, що не ДХВ, а ПТФ. А ПТФ не можна використовувати як ДХВ по ПДР, то тут відхватить штраф буде дуже просто. І не відкрутишся.
Це хібащо як додаткове освітлення в населенних пунктах, щоб помітнішим бути, але потрібно тоді ще й габарити вмикати, щоб працювало. Ну так собі ідея. :dunno:
Я бачу що багато авто пізніших років випуску їздять з такими фарами в якості ДХО, чи так реалізовано з заводу не знаю, але в такі фари є різні типи ламп H8, H9, H11, на вигляд однакові, але потужність різна, можливо на слабких лампах реалізовано ДХО.
Цитата: User2108 від 08 Квітня 2024, 20:13:13Ну таке собі. У вас є заводське рішення по ДХВ, а ви на птф ліпите. :nea:
Штатне є тільки на схемі, в авто нема навіть проводки, бо комплектація не та, наразі потрібно ще на мікроконтролері зробити блок керування, бо хоч проводка до фар є, але блок керування зовнішнім освітленням без функції вмикання передніх ДХО, а там буде видно що буде в якості ДХО, ПТФ, чи як по схемі штатний ближній.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Цитата: Володимир від 09 Квітня 2024, 11:01:02блок керування зовнішнім освітленням без функції вмикання передніх ДХО
А бо перешити  блок  ;)
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romka від 09 Квітня 2024, 12:02:17
Цитата: Володимир від 09 Квітня 2024, 11:01:02блок керування зовнішнім освітленням без функції вмикання передніх ДХО
А бо перешити  блок  ;)
Він механічний, вони є різні в залежності від комплектації авто.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

На порозі водійських дверей краска була витерта майже до металу, тому для захисту порогів купив на аліекспрес наклейки на пороги.







Раніше для передавання сигналу на магнітолу через блютуз, було куплено FM-трансмітер що вставляється в гніздо прикурювача, але як виявилось, він не транслює радіосигнал в режимі стерео, тому було куплено для магнітоли AUX-кабель з ключами для витягування магнітоли.



При зніманні магнітоли виявилось що роз'єм AUX в магнітолі задіяний (на фото білий), але де в авто виведено роз'єм AUX не відомо.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

Шукайте по торпеді/бардачку/тунелі КПП відповідний отвір під 3,5 джек

Володимир

Цитата: User2108 від 01 Травня 2024, 14:42:22Шукайте по торпеді/бардачку/тунелі КПП відповідний отвір під 3,5 джек
Попробую, але що цікаво скільки в неті не дивився, нівкого там фішки на магнітолі не було.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: User2108 від 01 Травня 2024, 14:42:22Шукайте по торпеді/бардачку/тунелі КПП відповідний отвір під 3,5 джек
Нема ніде.

Закріпив вогнегасник на боковій панелі багажника.







Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 01 Травня 2024, 15:49:56
Цитата: User2108 від 01 Травня 2024, 14:42:22Шукайте по торпеді/бардачку/тунелі КПП відповідний отвір під 3,5 джек
Попробую, але що цікаво скільки в неті не дивився, нівкого там фішки на магнітолі не було.
Якраз  був би в нагоді прилад для пошуку проводки.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

User2108

Хм. Тоді пропоную скористатись методом з ворожої сторони:
Стал я искать, куда они уходят. Пришлось немного разобрать пластмассу под ручкой КПП. Он оказался там, торчит из общего жгута конец провода из трех жилок (левый, правый, корпус как положено) с красным разъёмчиком.

vladishtm

Я мав на увазі ото про що колись розказував
     https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=17813.0#msg565347
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2