Вопрос-ответ

Автор Vitaliy., 18 Лютого 2015, 10:52:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Алекс

Какова функция пластмасски разрезной и правильно ли установить вот так ? :gvozd:
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

ВКБ

Цитата: Алекс від 24 Червня 2021, 08:45:38
Какова функция пластмасски разрезной и правильно ли установить вот так ? :gvozd:
Тримач пружини. На вашому фото стоїть правильно. Стаканчиком від пружини. Стр.162 книги таврія нова/славута кольорова.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Алекс

Цитата: ВКБ від 24 Червня 2021, 13:15:36
Цитата: Алекс від 24 Червня 2021, 08:45:38
Какова функция пластмасски разрезной и правильно ли установить вот так ? :gvozd:
Тримач пружини. На вашому фото стоїть правильно. Стаканчиком від пружини. Стр.162 книги таврія нова/славута кольорова.
Дуже вдячен ..але ...трапилося травма ...
Пришлют небыстро так ...а мну пионера согнать треба ...
Есть идею замены ?
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

ВКБ

Якийсь ковпачек подібний капроновий сойдєт, аж гай шумить.

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Цитата: User2108 від 24 Червня 2021, 08:31:12
Цитата: ВКБ від 24 Червня 2021, 08:19:53
Питання: хто як вважає, чи можна їздити в жару на неновій зимній гумі з лишком  протектора 2мм до контрольної мітки. Є невеличка гуля на передньому лівому з  правого краю протектора і бічної, чи можна експлуатувати шину з невеличкою гулею.
Причина нещаміни  та неперевзування - доношування і в смітник.
Не можна. Але якщо вам пофіг на ваше життя, життя пасажирів, учасників дорожнього руху, технічний стан автомобіля, то можна.
Все, викидаю. У мене шкурне відчуття що на жарі істинна гума зимова та під навантаженням , та ще й не нова може луснуть. Не ті властивості гуми і не для тих температур, та ще й на розпеченому асфальті.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Питання по пральній машині. Є пралка LG, замітив що останнім часом почала шуміти на режимі віджиму. Зняв з приводу ремінь, то барабан якщо його крутити повільно, то крутиться легко без заїдань і тихо. Якщо крутнути швидко то шумить. Люфтів барабан не має. Я так розумію що до підшипників добралась вода і вони зашуміли, потрібно як найшвидше міняти доки не заклинили і не покоцили вал та посадочне місце?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

dj_doom

Цитата: Володимир від 25 Червня 2021, 13:12:40
Питання по пральній машині. Є пралка LG, замітив що останнім часом почала шуміти на режимі віджиму. Зняв з приводу ремінь, то барабан якщо його крутити повільно, то крутиться легко без заїдань і тихо. Якщо крутнути швидко то шумить. Люфтів барабан не має. Я так розумію що до підшипників добралась вода і вони зашуміли, потрібно як найшвидше міняти доки не заклинили і не покоцили вал та посадочне місце?

а шум или стук? потому как у меня на обычных оборотах было, что в начале шуметь начало, потом вообще стук очень сильный начался.. думал подшипники..
а оказалось, что начали раздалбываться гнезда бетонного блока-противовеса и он начал на барабане в начале ездить, потом вообще биться как птица в клетке..))
позапихивал в гнезда твердую резину, укрепил и теперь не слышно даже..

Володимир

Поки що тільки шум.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Вопрос по авто.
При резком нажиме газе и резком сбросе, при движении, ощущается прыжок двигателя.
Это нижние подушки двигателя? обе? (при визуальном осмотр не увидел повреждения).
Если подушки, нужно снимать лыжу и вывешивать на балке двигатель?
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

ВКБ

#8574
1.Кріплення верхньої правої на шпильці, а може і лонжероні. Затягнути високими гайками або двома, бо рве їх, і може рвануть на шпильці. Вихитує кронштейш кріплення шпильки в місці отвору під шпильку.
2.Бідна паливоподача на функції прискорювального насосу.
3. Або різко не натискуй.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

У мене теж двигун у славутці трохи гарцює. Стараюсь натискувати плавно, тоді не так різко скаче. :)

Володимир

Цитата: Romka від 29 Червня 2021, 11:47:47
Вопрос по авто.
При резком нажиме газе и резком сбросе, при движении, ощущается прыжок двигателя.
Это нижние подушки двигателя? обе? (при визуальном осмотр не увидел повреждения).
Если подушки, нужно снимать лыжу и вывешивать на балке двигатель?
Якщо машина інжекторна, то в жару через кривизну заводської прошивки будуть такі ривки.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

На вид все скручено добре.
Я на цій прошивці вже 11 р. і все гуд, а ту почалися прижки під капотом.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

drone

Цитата: drone від 13 Грудня 2020, 17:35:25
Цитата: drone від 01 Грудня 2020, 14:43:59
Сегодня на трассе столкнулся с интересной ситуацией. По большей части дороги, включая новые участки, машина едет нормально. Вибрации на руле нет за исключением неровностей. Но на одном куске дороги с новым крупнозернистым асфальтом на 100 км/ч начинается жесткая вибрация будто едешь по терке. Резина зимняя днепрошина Samurai, чуть подубитая по неправильному износу протектора. От чего это может быть?
Сегодня снова там ездил. Вибрация есть, но уже значительно слабее. Видно прав Владимир относительно качества нынешнего капитального ремонта.
Снова проехался. Вибрации нет. Видно и асфальт укатали, и новые шины дают о себе знать.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

vladishtm

В заглибленні кузова, що для горловини бензобака, стоїть (затримується і не самовитікає) вода  (опади, мийка, ...) - неприемно, додаткова можливість гниття.. }-)  Незрозуміло чому наклон там не наружу.  :facepalm:  :dunno:  По цьому є якісь умні рішення.? Дірочка буде дурнею?
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2