ППД.......... Помним?????

Автор PUT_NIK, 28 Жовтня 2013, 08:42:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Я тоді обіцяв фото знака зробити, то руки дійшли тільки зараз. З табличками все зрозуміло, на рахунок знаку, то таки непевне попробую звернутись в поліцію за роз"ясненнями. Але це точно не знак оклику.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир



На рахунок знака, хочу повідомити що жожна озвучена на форумі версія не пітвердилась. Написав листав в даі щоби вияснити, то на диво відповіли, навіть прислали два листи.

Лист 1.
Це - попереджувальний дорожній знак означає: місце концентрації ДТП, що передбачений ДСТУ №4100:2014.

Лист 2.
Дорожній знак 1.41 "Місце концентрації ДТП" (п.10.3.43 ДСТУ4100:2014 який набрав чинності з 01.07.2007р.).
Ще до цього знаку не вистачає однієї із табличок 7.21.1-7.21.4.


Дивився в правила, то там попереджувальні знаки закінчуються знаком 1.40.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

SWarlock

Володимир, насколько я помню, такие знаки есть в Молдове. Да, там они означают концентрацию ДТП (правило трех пятерок: за 5 лет произошло 5 и более серьезных ДТП с 5 и более жертвами). Таких знаков в Молдове очень немного 10-15 штук всего - когда-то читал.
У нас я не помню, чтобы где-то такой знак озвучивался, что был внедрен.  :nea:
Жизнь - тяжелая штука. Как только у тебя на руках все козыри, она начинает играть с тобой в шахматы.

Sergik32

у нас є такі знаки, вже бачив. під ним табличка, тіпа машини лоб в лоб, походу дісно вказують про якусь концентрацію чогось, небезпеку, ну і т.д.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Запитував чого нема знаку в ПДР, то відповіли:

Так, вірно в ПДР поки ще немає, але ДСТУ вже передбачено.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

YUKON

Є вислів "Не лізь поперед батька в пекло"...враховуючи написане - полізли! Смішно та й годі!

YUKON

Можливо кому допоможе - посилання на Держстандарт по дорожнім знакам - https://goo.gl/zM54YP

dj_doom

"Во вторник, 4 апреля, Верховная Рада приняла закон о приоритетности транспортных средств, которые двигаются по кругу."
Цитувати виділене
1. Статтю 41 Закону України «Про дорожній рух» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1993, № 31, ст.338) доповнити новою частиною другою такого змісту:
«Перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу».
   У зв'язку з цим частину 2 вважати частиною 3 відповідно.

гиф, показывающий в динамике движение по кругу - https://twitter.com/i/videos/tweet/849204556726763520

линк на новость - https://bykvu.com/bukvy/62487-rada-prinyala-zakon-o-prioritetnosti-avtomobilej-dvizhushchikhsya-po-krugu

Григорий

У нас в місті давно круг головна і набагато зручніше, кланяєшся всім тільки при в"їзді на круг а не при кожному виїзді.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Sergik32

і так і повинно бути, особливо коли на кругу фура в 100500 метрів довжини і починає уступати тим хто зправа, от тоді і дупа на кругу, а так все гарно і шовковисто, ніхто нікому не заважає
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Poker1st

Верховная Рада Украины приняла за основу законопроект №5629, который предполагает увеличение штрафа за незаконную парковку на местах для инвалидов. За инициативу уже проголосовало 266 народных избранников. Отметим, что раньше за подобное нарушение наказывали штрафом в примерно 300 гривен, теперь его увеличили до 1020 гривен.

Мене поражає те, що за такі зміни, як і за зміни з рухом по кільці, голосує ВР. Ну невже в воюючої країни вищий законодавчий орган повинен займатися ПДР? Невже не можна перекласти це на якісь комітети, я не знаю...

dj_doom

Цитата: Poker1st від 07 Квітня 2017, 19:26:58
Мене поражає те, що за такі зміни, як і за зміни з рухом по кільці, голосує ВР. Ну невже в воюючої країни вищий законодавчий орган повинен займатися ПДР? Невже не можна перекласти це на якісь комітети, я не знаю...

потому как это Закон.. а принять или нет Закон тот или иной - рулит ВР..
а разрабатывать может кто угодно, по большому счету...
да хоть ты можешь разработать Закон о бесплатном проезде в транспорте для всех кто в шапочке из фольги, договориться с каким-нить депутатом и внести его на рассмотрение и т.п. (можно даже в инете посмотреть еще не менее дурацкие Законы, которые вносились)...
З.Ы. в каждом проекте закона написано кто его разработал, всегда можно посмотреть чье это творчество.. там еще идут всякие документы параллельно о пользе при его введении и прочая документация, а не только сам Закон как таковой..

dj_doom

Закон о главном круге подписан Президентом 26.04.2017.
"Голос Украины" опубликовал сегодня, т.е. Закон вступает в силу с 28.04.2017 года.

Алексчук

А почему тема называется ППД, а не ПДД? Один раз проскакивает ПДД в названии темы в сообщении.

Может модеры переименуют для  порядка, а?

YUKON

Цитата: Алексчук від 27 Квітня 2017, 19:05:27
А почему тема называется ППД, а не ПДД? Один раз проскакивает ПДД в названии темы в сообщении.
Может модеры переименуют для  порядка, а?
Та елементарна граматична помилка топікстартера!