Цікаве відео

Автор Володимир, 22 Червня 2011, 17:49:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

drone

Цитата: Toris від 20 Лютого 2023, 00:02:10Газотурбінний генератор + електричний двигун
Интересно, сколько у такого ГТД часов наработки до регламентного ТО?
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Toris

#2896
Думаю, як тільки трохи вигорить турбіна, так можна буде й ТОшити того ГТД. :-D
У мене на роботі 10-мегаватні турбіни мають регламент 6000 мотогодин до ТО і 12000 мотогодин до умовної капіталки (про всяк випадок відкривають корпус і досліджують). Це старі турбіни. А коли вони нові, то, відповідно, 12000 мотогодин до ТО і 24000 мотогодин до капіталки. Оскільки турбіни працюють у стаціонарному режимі, то нічого страшного їм не робиться, на відміну від літаків та самохідної техніки. Фахівці кажуть, що добрий стаціонарний ГТД спокійно відпрацює повний рік (8760 мотогодин) без проблем, якщо його не смикати.

Думаю, що розглядуваний легкий автомобільний ГТД має ще кращий ресурс.

N.B. Якщо 6'000 мотогодин покласти на 50 км/год, то маємо пробіг 300'000 км траси. 12'000 мотогодин, відповідно, 600'000 км траси. Далеко не кожен наш двигунець та кузов стільки ходить.

Toris

Чувак таки замінив антифриз олійкою:


Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Там у коментарях пишуть, що у вічних двигунах головне - грамотно приховати батарейку.

drone

Сравнение пожара при утечке из бака водорода и бензина
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Toris

Якщо водень прорве під дном, то буде приблизно аналогічно.

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

#2906
Цитата: Володимир від 10 Травня 2023, 16:41:35[youtube Меняем маслосьемные колпачки без съема ГБЦ
Клас!!! Набір інструментів для цієї операції принесе його виробнику непоганий дохід  :thank_you:  Костя ти можеш! Я перший в черзі  :gvozd:
ПС.  все як завжди  :sad: зроблено до нас
Spoiler
.     ......ПС2..... але..... 'рассухарівателі'
 є, а "засухарівать" теж ними?
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Думаю що розсухарювач при нажиманні може відкрити клапан, тут подачею повітря в циліндр підпирають клапан, думаю на кожну атмосферу тиску на клапан буде діяти мінімум 7 кг зусилля, а удар молотком, дозволяє зірвати тарілку пружини з конуса сухарів.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

В коментах приводять більш безпечний варіант з мотузкою замість подачі тиску. Навіть на розетці є приспособи, але схоже гімно з сирої сталі , яке легко деформується. Ну і ще є моменти при встановленні нових маслоз"ємних. Але я про це все теоретично  :dunno: Хоча якщо можливо самому, то було б клас.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Ніколи не думав що так легко змотати пробіг.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion