Виготовлю клімат-контроль для пічки славути.

Автор Noise, 11 Лютого 2018, 19:45:35

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Romka

Трохи не зрозуміло - клімат це кли підтримуеться температура салону постійно, тобто регулюється не тільки нагрів радіатора пічки, а й вмикання вентилятора проходить автоматично, якщо приточного повітря недостанньо чи авто стоїть.
Це тут реалізовано????
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Noise

Ні, зараз не реалізовано, але апаратна можливість є. Можливо, в наступних версіях прошивки.

Romka

Цитата: Noise від 19 Лютого 2018, 13:23:12
Ні, зараз не реалізовано, але апаратна можливість є. Можливо, в наступних версіях прошивки.

Зрозуміло, то мабуть треба поправити, що це просто електронний регулятор температури та інверторний регулятор оборотів пічки. Зовсім не клімат-контроль.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Мазур Сергей

Я как минимумум 3 человека знаю, что хотят в стандарт. Подскажите цену ??

Noise

Вибачаюся, що так надовго зник з форуму, робота та обставини.

Цитата: Romka від 19 Лютого 2018, 13:46:43
Зрозуміло, то мабуть треба поправити, що це просто електронний регулятор температури та інверторний регулятор оборотів пічки. Зовсім не клімат-контроль.

Romka, автоматичний режим вентилятора я свідомо не став робити з ряду причин, і найголовніша - це наш гучний вентилятор. Мало кому сподобається коли він сам по собі завиватиме, тож треба робити
1 - орган яким можна вимкнути авторежим
2 - індикацію стану цього режиму.
Я з самого початку поставив собі за мету не робити ніяких зайвих дірок та нічого не пиляти, тож повноцінний клімат в нашу торпеду не вписався. Але можу сказати, що в прогрітій машині та помірній погоді потоку повітря вистачає навіть при вимкненому вентиляторі при їзді по місту, якщо без пробок, а по трасі навіть забагато.

Отже, нарешті я доробив електронний регулятор температури та інверторний регулятор оборотів пічки під торпеду люкс, вже приміряно, останні міліметри скориговано, можна робити славуту люкс ще люксовішою. Тож хто чекав плату під люксову торпеду, велкам в лічку, або прямо сюди.  Схема майже не відрізняється, тому ціна така ж як у стандарті, 350грн за плату, проводку та датчики, без електроклапана.



Romka

Ну ок, хочете назвати мікропроцесорний регулятор кліматом то нехай, просто імхо не зовсім коректно. А так респект за роботу.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Romka

ПС. Индикацію, управління, включення, можна вставити в отвір для кнопки, що заткнутий заглушкою на панелі (в люксі він є, навіть 2, а на інжекторах ще є отвір для "підсосу", заглушений). Тому користувач може вибирати включати підтримку потоку повітря пічкою чи ні (у вас шим - можна підібрати оптимальні обороти шум\тепло). А потоку повітря вистачає тільки на трасі з нормальним покритям.

ПС Клімат-контроль це підтримання постійної температури!!!! Коли тепло на вулиці, то провітрювання, охолодження (спека - охолодження)!!! А у вас, пробачте, немає навіть підтримики постійної теплої температури, навіть при умові на вулиці 0 градусів, вийшло сонце....В салоні буде спека! Відкривати вікна??? Так тут же клімат-контроль? :wacko:
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

ZaVa

Хочу замовити у Вас комплект на люкс торпеду.
Якою буде вартість ?
Дякую за відповідь.
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Анатолий


Игорь

Подскажите контакты Noise. Пишу в личку... тишина. А и себе хотелось бы такое:)

ZaVa

Я з ним переписувався, то людина каже, що не вигідно йому робити поодинокі замовлення.
Проте не відмовляється допомогти підказкою.


Виготовити саму плату - то не є проблемою, але трохи гєморно.
Це вже з власного досвіду.
:)
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

ZaVa

Все ще готовий придбати клімат контроль. Думаю, що я такий не один.
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Дмитрий

Если пойдёт в Таврическую люкс, тоже готов взять.

Ivan1988

Тоже хочу купить на "люкс" панель. Объявление актуальное или нет?