Изменение цвета подсветки мегапанели (люкс) - отчет

Автор Александр, 18 Березня 2009, 17:37:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Сергей

их там под ручку лутше 4 штуки ставить! тогда вообще класно будет! а есщё я делал чтоб на самой ручке кончик горел! но щас отключил так как цвет не подходит а новую ручку лепить лень!
сто  ремонт и техническое обслуживание вашего автомобиля любой сложности! 063-44-20-375 Сергей!

ЯРОСЛАВ

да надо что то замутить, а то ночью чего то не хватает.

Serg

На роботі не хотілось займатись роботою, тому вирішив ще раз перепаяти підсвітку приладів. Це втретє ))) Викинув нах чотирьохкристальні світлодіоди, замість них впаяв SMD однокристальні підвищенної яскравості. Під кожну стрілку - такий же однокристальний, тільки червоний. При обертанні стрілка змінювала яскравість, тому прийшлось наплавить такий собі світловод з прозорого герметику біля кріплення стрілки



стрілки світяться прии ввімкненому запаленні:
вдень



вночі



вночі з ввімкненими габаритами



Яскравіше стало, але не сліпить. Тепер стрілки насичено чевоні, а не помаранчеві як раніше (на фото все одно вийшло помаранч. через яскравість тих стрілок). Все! Нарешті приборкою задоволений ))

LonelyWolf

io, получилось супер! Молодца!
 Осталось одометр инвертировать.

Vishnujana

io
воно має гарний вигляд, але в машині то зайве, воно відволікає і різнокольорові тона панелі більше походять на Новорічну Ялинку. Червоний колір взагалі краще прибрати і поставити холодні кольори: зелений або синій.

на кориді коли перед бугаєм мотають комуністичним прапором, то в нього нерви здають.
так що не варто перебувати в напрузі постійно.

Володимир

Цитата: Vishnujanaio
воно має гарний вигляд, але в машині то зайве, воно відволікає і різнокольорові тона панелі більше походять на Новорічну Ялинку. Червоний колір взагалі краще прибрати і поставити холодні кольори: зелений або синій.
Повністю тебе підтримую, але як на мене то синій також лишній.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Дмитрий

Ребят, такой вопрос..Как подсветить кнопки?
Разобрать и впихнуть туда светодиод или как? Пока снял торпедо..Назад уже хочется впихнуть красивым и освещенным..

Алексей

Так в кнопках уже и так стоит лампочка....
Можешь поставить светодиод и стереть светофильтр, а можешь оставить лампочку и поменять светофильтр (подобрать от чего-то другого).

PUT_NIK


000JEKA000


Александр

не знаю як в реалі, але на фото воно світить яскравіше моїх фар  *ROFL*
Глаза боятся, а руки из жопы.

Славик

Угу, у меня глаза болят смотреть на фотки а что же тогда в реале =)

LonelyWolf

Ромео предлагал прожектор паровозный  :D

Игорь

У 000JEKA000  от такой подсветки случайно лицо не стало таким как в посту  *CRAZY*
Королевский синий. 1,2Sі.2008г.

Ромео

Цитата: LonelyWolfРомео предлагал прожектор паровозный  :D
Да, есть в гараже... )))