Доработка управления печкой Люкс

Автор Михаил, 11 Квітня 2011, 21:44:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: НазгулУ мене так зроблено. Тільки робив не сам, замовляв спецу одному. Разом з цим апгрейд пічки робився.
Тепер от тільки думаю чи можна якось замість цих ричажків крутилки з якоїсь іншої машини поставити?
Мені крутилки теж більше подобаються, був би дома токарний станок, переробив би собі сам, а так думаю зробити електронне управління на крокових двигунах від 5-ти дюйомвих дисководів.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Павло

Ооо... А де ти такий ратитет дістанеш? :)

Romka

Назгул, на скільки оправдана така модернізація, що стало краще?
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: НазгулОоо... А де ти такий ратитет дістанеш? :)
На роботі є такі компи, треба пошуршати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Павло

Цитата: RomkaНазгул, на скільки оправдана така модернізація, що стало краще?

Ну по-перше (це було основна вимога) вентилятор шумить на третій швидкості десь так само, як раніше шумів на першій. По-друге не потрібно згадувати який перемикач під торпедою що робить (я вічно плутався), ну і на ходу перемкнути реально. Та й дує набагато краще.

Майстер там ставив з якогось ваза вентилятор, здається, звукоізолював що можна, і взагалі порядок наводив. (Майстра звати Антон, про нього на тавроргії багато).

В першу чергу я хотів прибрати трохи шум, бо не реально було музику слухати взимку.

Але все це діло доповнили банальні накладки на «воздуховоди», після їх встановлення уж і пічку не часто вмикати доводиться.

Max 55

Назгул сфоткай плиз накладки на воздуховоды, я помню ты писал, что они саморобні

Павло

У суботу хіба що (в бортовику викладу). Бо лише завтра забираю машину. Заодно буду хвастатись новими сідушками :)

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Павло

Оновив бортовик, там є фотки накладок.

Михаил

Как снять декоративную накладку... Ничего сложного, демонтируете магнитолу, двумя ручками снизу отжимаем крепления и выталкиваем ее наружу





 :D

Сергей

Панельку можно снять и без демонтажа музыки. Кста, на фотке видно где зацепы на приборке  ;)

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Михаил

Да я так и старался сфотографировать, потому что у меня в книжке по машинке, только словами это описано, а в результате своим умом снимал :)

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Михаил

Цитата: ВолодимирКлімат-контроль.


Блин клево то как, чего это я там мудрил, у меня ж тоже смеситель дома валяется

Михаил

И так господа водители и прочие тавроводы, давненько я не посещал эту тему. Прошло лето и осень после доработки печки, и от выбрав самый холодный день в году я пошел в гараж и....

Можно сказать так, славка покидать гараж напрочь отказывалась, после третий попытки мотор ожил, в гараже к тому времени было -12 по цельсию или -7 по Реамюру. Выехал, мне понадобилось минут 15 чтобы температура в салоне повысилась выше 0, и еще минут сорок для того чтобы перестать дрожать за рулем  *BRAVO* .

Градусник на бортовике отматерился на -27 градусов, ездил я по городу и по трассе, намотал 47 км.
Можно сказать было даже жарко. Дует с ручек открытия дверей причем со всех четыех, полиэтилен висит с завода, надо будет думать. Температура в моторе не менялась за все время ни разу, антифриз рулит как всегда, картонки не использовал из принципа, все верно проблем с обогревом нет.

Есть проблемы с обдувом боковых передних и задних стекол, намерзли так что вообще хана.
Думаю в боковые воздуховоды затулить по кулеру от компа, потому что на задних пассажиров на лобовуху, через центральный консоль тоже дует не плохо. *OK*