Индикация уровня газа на панели прибров

Автор Camel Trophy, 26 Листопада 2014, 22:23:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Salek
Цитата: ВолодимирНапруга на виході слабенька, тому щоби підключити до якогось споживача потрібно ставити підсилювач, ще подумаю як реалізувати цю задачу.
Думаю можно подключить к штатному показометру топлива без усиления.
Не можна, датчик складається з мікросхеми яка міряє кут, і мікропроцесора яких обробляє дані. вихід підключено прямо до мікропроцесора через резистор 1 кОм, потужності там ніякої, потрібно як мінімум ставити на виході транзистор. Також датчик працює з напругами до 5 в, а штатний показометер з напругами до 12в.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Nemetsss

Цитата: KOT
получается реле врезается в разрез провода датчика уровня бенза (контакты 88 и 30), и чё реально сигнала с ДУГ хватит управлять стрелкой приборки?

Устинов Сергей


Володимир

Цитата: SalekP.S.Как ты его умудрился разобрать?
Я вже і не пам\"ятаю, він в мене кілька років вже лежить розібраний, колись мені було цікаво що в середині, то колупнув. Там кришечка пасадшена на епоксидну смолу, то вона особливо мертво і не тримаєтся.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Вишось тут таке цікаве робите, теж хочу для ГБо щоб поазувало в торпеді.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Устинов Сергей

Так в чому проблема? Схема від КОТа 100% працює (перевірено на двох славутках) :)

ВКБ

А в мене датчик 50 ом. Як тут ?
На газомозг и газокнопку остаётся подключение?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Устинов Сергей

Ну варіантів декілька.
1. Переробити датчик на 90 ом. Там щось допаяти треба і все (як мені пояснювали, нічого страшного немає).
2. Підключити \"як є\". В такому випадку при повному балоні буде показувати трохи більше півбака. Ну і пропорційно зменшуватися при зменшенні кількості газу в баку.
3. Купити на 90, поставити і радіти :)

Володимир

Цитата: ВКБВишось тут таке цікаве робите, теж хочу для ГБо щоб поазувало в торпеді.
Ну якщо тиждень-два зачекаєш, то буде тобі схема що вирішить твої питання.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБЖду. Схема у фрідоступі буде?
Попередньо виглядає так, зі стандартною панеллю проблем не повинно бути, не знаю поки що як поведе себе моя цифрова.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Хто надумає виводити рівень газу на мегапанель, врахуйте одну особливість мегапанелі, якщо мигає лампочка низького рівня бензину, то стрілка на показометрі починає занижати рівень, приблизно на 1/8, інколи на деякий час, інколи надовго, потрібно щоби машина вистигла, аж тоді покази відновлюються.

Видно мегапанель має функцію адаптації, на бензині така сама ситуація, інколи в повороті засвітиться лампочка, то потім стрілка довший час в червоній зоні.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

st0kaN

Купил себе пятиконтактное реле и колодку к нему,в субботу будет инсталляция уровня газа на панель.
Спасибо за помощь Серёге Устинову, надеюсь всё получится :)
ps - скорей бы уже лёд стал, а то так скоро пол машины переберу  :-D
Metalcore 4ever

st0kaN

Приехал сегодня к электрикам устанавливать уровень газа. Все рассказал, оставил машину, схему  и уехал на футбол. Не успел доехать до спортзала - звонок. Думал ниче себе, уже сделали.
Оказывается датчик уровня сломан об крепежные хомуты, на которых висит баллон. Видимо при установке как-то оно наложилось и датчик переломало этим хомутом. Посмотрел, как заменить - оказывается надо откручивать баллон, проворачивать, цеплять датчик, проворачивать обратно и закреплять. При чем крепежный хомут установлен так, что датчик опять можно будет сломать. Короче не знаю я, уже не уверен, что стоит этим всем заниматься.
Тяжело установить новый датчик? Что для этого надо? надо ли его как-то калибровать, а то на ютубе не понятно как-то.
Можно ли проворачивать баллон, ослабляя крепеж?
И самое главное - где купить датчик этот датчик ( вот это он? http://kharkov.prom.ua/p79960754-datchik-urovnya-topliva.html ), а то мне его ставили вместе с газом
Расстроен  :( :( :(
Одно радует - сегодня научился снимать карту двери, может теперь поменяю тросики на тяги,но об этом в другой теме
Metalcore 4ever

Устинов Сергей

Чего-то я не понял, что там у тебя где отломалось. Датчик нужен на 90 ом. Тот ,что ты дал по ссылке - это он. Я брал, если не ошибаюсь, вот тут - http://www.nagazu.in.ua/ru/product/datchik-urovnya-topliva-aeb-1090-90-ohm-1.htm
Чтоб установить нужно прикрутить его двумя болтиками :) Правда там есть небольшая возможность покрутить вперед-назад. Лучше делать на пустом баллоне, чтоб было видно, когда 0 выставился.