Ford Fusion EU 1.25 (3 в 1)

Автор Володимир, 28 Вересня 2023, 15:09:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Вітаю з новим автомобілем і відповідно бортовиком! Подивися коротку характеристику цього Форда, цікава заміна Славути, такий собі міський автомобіль. Особливо вражає низька витрата палива і при цьому місткий багажник. В світлі нинішніх цін на паливо, то поставити ГБО (якщо ще не стоїть) і насолоджуватися комфортною розміреною їздою.

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 28 Вересня 2023, 18:34:31Вітаю з новим автомобілем і відповідно бортовиком!
З новим, це питання спірне, 2006 рік, але тут була альтернатива або брати 2011 рік з пробігом 250 км по нашим дорогам або цей що їздив дорогами Німеччини.
Цитата: Ivan1988 від 28 Вересня 2023, 18:34:31Подивися коротку характеристику цього Форда, цікава заміна Славути, такий собі міський автомобіль.
Авто не таке вже і мале, габарити як в сандеро, але місця в салоні багато, посадка як в буса. Багажник на 10 см коротший ніж в славути, але ширший і вищий. Хотів щоби мені в гараж авто поміщалось разом з причіпом, та був високий кліренс, тут 18 см. В результаті маю універсал, мікровен, та кросовер в одному кузові.

На фото сиджу сам за собою, в мене ріст 185 см.




Цитата: Ivan1988 від 28 Вересня 2023, 18:34:31Особливо вражає низька витрата палива і при цьому місткий багажник. В світлі нинішніх цін на паливо, то поставити ГБО (якщо ще не стоїть) і насолоджуватися комфортною розміреною їздою.
За витрату поки що нічого не скажу, бо виявляється що якщо відключити акумулятор, то одометр обнуляється, зараз заправив до повного і зробив фотку панелі, наступна заправка покаже.

ГБО сьогодні вартує 650 євро плюс реєстрацію, тому треба зважити всі за і проти чи варто при моїх малих бробігах.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Встановив передні бризговики, в неті можна знайти тільки оригінал ціна на який стартує 1500 грн за пару, або універсальні за 250 грн. Такі самі бризговики повинні були бути і на задку, але в упаковці  виявились один бризговик сірий, інший чорний. Через деякий час замовив в тому самому магазині задні з зауваженням в коментарях щоби прислали сірі, то прислали чорні щей запакували в таку тару що ціна доставки вийшла 125 грн., то вирішив відмовитись від посилки.



Операція фаркоп.



З фаркопом також не все так гладко, прислали не той що замовляв, хоч він і по ціні дорожчий, довелось доварити кріплення на бампер, бо раніше він кріпився до пластикового підсилювача бампера, і переварити кронштейн кріплення кулі, бо він був не досить того що зміщений на 2 см то ще й криво приварений.





Пластиковий підсилювач бампера вирішив не викидувати як всі роблять, а лишнє підрізати, бо до нього зверху кріпиться бампер, бампер в порівнянні з славутовським як папір.



Результат, отвір на кронштейні розетки також довелось пересверлити, добре що хоч не довелось різати бампер як пишуть в інструкції.



Операція підключення розетки.

Напряму до проводів підключити не можна, довелось паяти адаптера, живлення адаптера брав з блоку запобіжників, там передбачено спеціально два живлення для причіпа, на одному постійний плюс, на іншому після замка запалювання, вибрав той що постійний, інакше не будуть працювати аварійка та габарити коли вимкнено запалювання, єдиний мінус він постійний і на ньому не відрубається живлення коли обесточується весь автомобіль через кілька хвилин бездіяльності.







Задні фордовські підкрилки зроблені з такого дивного матеріалу, як солдатська шинель, але твердий, в воді намокає.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Гут. Що за 5 лапі ІС?
Паралельне підключення ламп засвідчує знак помилки на приборці? Адаптер комутує лампи через ключі від окремого живлення, а сигал управління берете з відповідних ламп авто тільки через високоомну розвязку?
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romka від 29 Вересня 2023, 14:19:59Гут. Що за 5 лапі ІС?
Щоби довго не пояснювати.
https://sxem.org/2-vse-stati/raznoe/28-samodelki/177-adapter-dlya-elektricheskogo-podklyucheniya-pritsepa-k-avtomobilyu
Цитата: Romka від 29 Вересня 2023, 14:19:59Паралельне підключення ламп засвідчує знак помилки на приборці?
Я не пробував, але в неті пишуть що не можна, підозрюю що лампи навіть не будуть горіти, система перевірить що опір ламп замалий і розцінить це як коротке замикання, контроль опору там точно ведеться.
Цитата: Romka від 29 Вересня 2023, 14:19:59Адаптер комутує лампи через ключі від окремого живлення, а сигал управління берете з відповідних ламп авто тільки через високоомну розвязку?
Якось так.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Олександр 1968

Якби взяв ключі з індексом Е2 в кінці маркування не прийшлось би паяти інвертори на вході ключів,вони з плюсовим управлінням

Ivan1988

Цитувати виділенеГБО сьогодні вартує 650 євро плюс реєстрацію, тому треба зважити всі за і проти чи варто при моїх малих бробігах.
В інтернеті, якщо пошаритися, то можна знайти непогані комплекти бувші у використанні, але свіжі і в гарному стані з невеликим пробігом, купити нові магістралі і патрубки. Самому поставити так, щоб зовні було не видно і не реєструвати. Вкладешся в 150 євро. Різниця в ціні на паливо майже 30 грн/літр, думаю варто ставити.

Володимир

Цитата: Олександр 1968 від 29 Вересня 2023, 17:00:12Якби взяв ключі з індексом Е2 в кінці маркування не прийшлось би паяти інвертори на вході ключів,вони з плюсовим управлінням
Ключі вже були в наявності, кілька років тому купив на алі, тому така реалізація.

Цитата: Ivan1988 від 29 Вересня 2023, 21:31:50
Цитувати виділенеГБО сьогодні вартує 650 євро плюс реєстрацію, тому треба зважити всі за і проти чи варто при моїх малих бробігах.
В інтернеті, якщо пошаритися, то можна знайти непогані комплекти бувші у використанні, але свіжі і в гарному стані з невеликим пробігом, купити нові магістралі і патрубки. Самому поставити так, щоб зовні було не видно і не реєструвати. Вкладешся в 150 євро. Різниця в ціні на паливо майже 30 грн/літр, думаю варто ставити.
В 150 євро не вкладешся, треба думати про безпеку і надійність. Балон можна встановити тільки в салоні, тому: балон, мультиклапан, ВЗУ, магістралі, форсунки, патрубки, повинні бути нові. Якщо рахувати в роздріб це вже більше 10к грн., ще 5к грн доложити і буде повний комплект новий, бу то таке, скупий платить два рази.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Заглянув під клапанну кришку перевірити зазори, всі виявились в допусках, не знаю чи хтось їх колись регулював, бо кришка відривалась дуже туго, і на шестернях приводу грм та на корпусі намальовані мітки маркером, навряд чи можна поставити сальники на місце без зняття шестерень приводу ГРМ. Читав в неті інформацію, що дехто клапана регулював на пробігові 180 тисяч.

Також була замінена прокладка.



Також було перевірено стан ременя ГРМ, є усна інформація від попереднього власника що мінявся на 100 тисяч, але лишній раз заглянути не завадить. Поки що поїздить.



При знятті корпуса фільтра почув посторонній шум, вскриття показало що якийсь німецький пухнастик зробив в корпусі заначку.



Фільтр замінив. Патрубок вентиляції картера в цьому двигуні підключено поза повітряним фільтром, картерні гази спочатку фільтруються через поролон, а потім проходить через повітряний фільтр, тому він такий грязний.



Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

То пухнастик арахісу тобі до пива передав?
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Ivan1988

Цитувати виділенеВ 150 євро не вкладешся, треба думати про безпеку і надійність. Балон можна встановити тільки в салоні, тому: балон, мультиклапан, ВЗУ, магістралі, форсунки, патрубки, повинні бути нові. Якщо рахувати в роздріб це вже більше 10к грн., ще 5к грн доложити і буде повний комплект новий, бу то таке, скупий платить два рази.

Я ж не просто так пишу, а з власного досвіду. Восени 2021 купив підкапотку з Європи з пробігом 35 тис. км. 2019 року виготовлення STAG: форсунки W-02, редуктор R-02, блок 200 go fast, польський балон STAKO, якому було менше 10 років, мультиклапан Torelli з ЕМК. Патрубки, шланги, ВЗУ, фільтри і перехідники взяв нові. І це все вийшло по тому курсу 150 долларів США. За вихідні поставив. Не думаю, що зараз ціни в валютному еквіваленті сильно змінилися.

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 02 Жовтня 2023, 21:13:06
Цитувати виділенеВ 150 євро не вкладешся, треба думати про безпеку і надійність. Балон можна встановити тільки в салоні, тому: балон, мультиклапан, ВЗУ, магістралі, форсунки, патрубки, повинні бути нові. Якщо рахувати в роздріб це вже більше 10к грн., ще 5к грн доложити і буде повний комплект новий, бу то таке, скупий платить два рази.

Я ж не просто так пишу, а з власного досвіду. Восени 2021 купив підкапотку з Європи з пробігом 35 тис. км. 2019 року виготовлення STAG: форсунки W-02, редуктор R-02, блок 200 go fast, польський балон STAKO, якому було менше 10 років, мультиклапан Torelli з ЕМК. Патрубки, шланги, ВЗУ, фільтри і перехідники взяв нові. І це все вийшло по тому курсу 150 долларів США. За вихідні поставив. Не думаю, що зараз ціни в валютному еквіваленті сильно змінилися.
На олх шукав?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Цитувати виділенеНа олх шукав?
Так. Підкапотка у одного продавця, балон з мультиклапаном у другого. Нові частини на сайті Автогазмаркету. На пошуки всього підходящого пішло десь 3-4 тижня.

Володимир

Возив студенту холодильник в гуртожиток.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion