Помогите выбрать магнитолу!!

Автор Денис, 09 Січня 2012, 19:48:23

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: romuald від 26 Серпня 2020, 21:26:59
А чувствительность приемника как...?...мне важно чтоб был нормальный прием в 30-ти км. От передатчика
Для цього є підсилювачі, ловить тоді радіо навіть в самій глибокій ямі.



Цитата: romuald від 26 Серпня 2020, 21:30:38
Интерсно какя микра использована в качестве УНЧ?
Якщо не пишуть в описі, то можна забити в пошук на аліекспрес, там зазвичай в описі то апарата пишуть марку мікросхеми, та й якщо не спішно то можна знайти дешевше.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

romuald

Цитата: Володимир від 27 Серпня 2020, 08:31:58
Для цього є підсилювачі, ловить тоді радіо навіть в самій глибокій ямі.
Практично на кожні вихідні їду в село за 40 км (по прямій 30) і далеко не в усіх магнітолах, із нових,там нормально працює приймач....недостатньо чутливості. Це треба мати повні характеристика апарата, щоб не взяти кота в мішку. А підсилювач стоїть...кругляшок в кутку лобового шкла, і на самому шклі наклеєні вуса самої антени, один вертикально а другий горизонтально. Схема підсилювача на одному транзисторі.

Володимир

Цитата: romuald від 27 Серпня 2020, 08:51:57
Цитата: Володимир від 27 Серпня 2020, 08:31:58
Для цього є підсилювачі, ловить тоді радіо навіть в самій глибокій ямі.
Практично на кожні вихідні їду в село за 40 км (по прямій 30) і далеко не в усіх магнітолах, із нових,там нормально працює приймач....недостатньо чутливості. Це треба мати повні характеристика апарата, щоб не взяти кота в мішку. А підсилювач стоїть...кругляшок в кутку лобового шкла, і на самому шклі наклеєні вуса самої антени, один вертикально а другий горизонтально. Схема підсилювача на одному транзисторі.
Мій населений пункт знаходиться за 40 км від обласного центру і в ямі, тобто на в"їзді радіостанції ловлять, а вже в самому населеному пункті більша половина радіостанцій пропадає, то з підсилювачем LVT і заводською антеною ловлять всі, і навіть ті яких не було на горі, тобто радіостанція на радіостанції.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

romuald

Цитата: Володимир від 27 Серпня 2020, 09:34:29то з підсилювачем LVT і заводською антеною ловлять всі
А заводська в Славуті це яка? Бо в Таврії заводська стояла на задньому бампері. Але вона давно зламана і перебитий кабель від неї я з салону витіг...

Володимир

Цитата: romuald від 27 Серпня 2020, 09:56:59
Цитата: Володимир від 27 Серпня 2020, 09:34:29то з підсилювачем LVT і заводською антеною ловлять всі
А заводська в Славуті це яка? Бо в Таврії заводська стояла на задньому бампері. Але вона давно зламана і перебитий кабель від неї я з салону витіг...
Кусок стального провода.


Закріплений на даху над зеркалом.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Цитата: Ivan1988 від 26 Серпня 2020, 20:15:44
Готовое по адекватной цене по этой ссылке

https://2simka.com.ua/g3799831-avtomagnitoly-bez-privoda

Сам себе брал года 4 назад магнитолу с сенсорной панелью,  блютузом для хендс фри, юсб, FM и пультом всего за 500 грн. Работает без нареканий.

И что? Эти китайские подделки под Пионер качественно и мощно играют?
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

romuald

Цитата: Romka від 27 Серпня 2020, 11:14:01И что? Эти китайские подделки под Пионер качественно и мощно играют?
а де придбать не підробку?

romuald


romuald


Romka

А Вас не смущает, что фирма Аkai автомагнитолы не выпускает?
Вот посмотрите
http://akai.ru/products
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Ivan1988

Цитувати виділенеИ что? Эти китайские подделки под Пионер качественно и мощно играют?

Я не большой специалист по автозвуку и скорее всего эти китайские магнитолы не подойдут для изощренных любителей музыки. Но за свои деньги я считаю их отличными. Мне достаточно качества и мощности. Эквалайзер выставляю на rock, также можно регулировать баланс громкости между задними и фронтальными динамиками, левыми и правыми, можно отдельно регулировать низкие и высокие частоты. Плюс отлично работает блютуз hand free. Также можно по блютуз запускать музыку со смартфона.