Продам линзованные славуто фары. Ксенон, линзы, полировка стекол и т.д

Автор Дима, 22 Листопада 2012, 22:34:52

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

$lavka

Цитата: Дима від 25 Червня 2013, 22:24:47
из последнего :)

фары нашего одноклубника с зеркальным корпусом внутри, линзы с глазками, ксенон контраст слим



Дима , вот такой полный установочный к-т сейчас сколько стоить будет ?

YUKON

Це був мій комплект - http://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=3231.330!А сік же зараз коштуватиме такій комплект на калину, як за 1 фару - 1500грн., 5 тищ???? А я би ще хотів лінзу і на дальній разом з білінзою! :facepalm:
І злючу підсвітку лінз хочу. Точно тищ на 7 нахотів.

Дима

Цитата: $lavka від 03 Вересня 2017, 00:19:13
Дима , вот такой полный установочный к-т сейчас сколько стоить будет ?

Не дорогой качественный комплект на 2,5дюйма линзах в раене 3500грн
Подробнее прошу пожалуйста звоните!!!!!!!!!! 095 935 75 30   СПАСИБО  :drinks:




Цитата: YUKON від 04 Вересня 2017, 16:27:00
Це був мій комплект - http://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=3231.330!А сік же зараз коштуватиме такій комплект на калину, як за 1 фару - 1500грн., 5 тищ???? А я би ще хотів лінзу і на дальній разом з білінзою! :facepalm:
І злючу підсвітку лінз хочу. Точно тищ на 7 нахотів.

Есть интересный вариант сделать современные функциональные, красивые и с хорошим светом фары!  ;)
не 7000 конечно, но и не 2000 как по курсу 8

Звоните или пишите в Viber 0959357530 Дмитрий



:mitsu:

khlevik0


gray-black

відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Андрій

Та навіщо аПать, у мене є номер:
+38 095-935-75-30
Дмитро

Во як класно зробив (ці фари з маячком на фоні моря просто імпозують )))




[img]http://s

Toris


Сергей

Цитата: Toris від 15 Листопада 2018, 22:01:18
А правильні світлодіодні фари хтось збирає?
Ні ніхто... На різних автофорумах тільки не добрі відгуки про світлодіодні лампочки.

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Андрій

Світлодіодні лампочки в славутофари це ....
некультурно...
у мене товарищ поставив... воно реально сильно сліпить....


[img]http://s

Toris

Тижні зо два тому побачив на вулиці гарно доглянуту славутку. Познайомились з власником, він показав мені правильний технічний тюнінг. У нього правильні LED-лампи з правильнои контуром пучка, який не сліпить. Обмінялись телефонами. Десь при нагоді постараюсь запросити його сюди.

P.S. Розробляю з нуля додаткову фару ближнього світла з чітким контуром. При нашій висоті бампера над поверхнею треба пучок з максимумом випромінювання не ширше 3-4°, в залежності від висоти підвісу фари між бампером та капотом. Готових адекватних лінз з таким кутом я не знайшов. Довелось прораховувати секторний параболічний відбивач. Як реалізувати його без станків і ЧПУ - поки що не знаю.

Сергей

Цитата: Toris від 16 Листопада 2018, 09:33:44
P.S. Розробляю з нуля додаткову фару ближнього світла з чітким контуром. При нашій висоті бампера над поверхнею треба пучок з максимумом випромінювання не ширше 3-4°, в залежності від висоти підвісу фари між бампером та капотом. Готових адекватних лінз з таким кутом я не знайшов. Довелось прораховувати секторний параболічний відбивач. Як реалізувати його без станків і ЧПУ - поки що не знаю.


\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Toris

Сергей, там все просто, шкільна програма геометрії (планіметрії) і трішки здорового глузду. :) Просто дофіга гемора в реалізації, якщо робити звичайним фрезерним з поворотною віссю, 35 полірованих секторів змінної ширини на поверхні, якщо захоплювати 135° випромінювання світлодіода плоскими секторами по 3°. Плаский рефлектор по типу лінзи Френеля неминуче значно знизить ККД відбивання через затінення секторами один одного. Тому мусить бути лише якийсь параболоїдний відбивач.

UPD: Всьо, придумав технологію: таблиця і синусна плита чи лінійка. :clap: Усім дякую!

YUKON

Хлооопці жа все вже кьотай зробив за 25 американських юаней, зараз пошастаю і відеообзар скину.
Комусь писав, повторюсь, є канал в Ютубі Test lab.
Да все це робить росіянин у мацквє але обзори зараза робить якісні!

Див. з 4.00

Дима

Друзья по поводу линзовки фар звоните мне 095 935 75 30 или вайбер на этом же номере
или добавляйтесь в инстаграм XenonCenterUa ксенон центр Украина стараюсь там выкладывать что-то новое
очень много интерестного делаю, даже такую фишку как гравировка на линзах  B)

По поводу LED света тоже вкурсе всех новинок и кстати правильные лэд модули есть в наличии!

Всем спасибо  :drinks:
еще раз номер 095 935 75 30

vladvok

Цитата: $lavka від 03 Вересня 2017, 00:19:13
Цитата: Дима від 25 Червня 2013, 22:24:47
из последнего :)

фары нашего одноклубника с зеркальным корпусом внутри, линзы с глазками, ксенон контраст слим



Дима , вот такой полный установочный к-т сейчас сколько стоить будет ?
и мне такие хочеться, а может на лед лучше?????????????